بهترین اپلیکیشن سفر کدام است؟

بهترین اپلیکیشن سفر کدام است؟

بهترین اپلیکیشن سفر کدام است؟ با نزدیک شدن به روزهای آخر سال و تعطیلات عید نوروز میزان مسافرت ها به اوج خود می رسد. امروزه برای راحت ترو لذت بخش تر شدن …

چرا در بازی پابجی نیاز به یوسی داریم؟

چرا در بازی پابجی نیاز به یوسی داریم؟

چرا در بازی پابجی نیاز به یوسی داریم؟ در میان تمامی بازی هایی که تا به امروز برای نسخه موبایل منشتر شده اند، سبک بازی های بتل رویال رنگ و بویی دیگر …

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان زیبایی پوست و طراوات آن از جمله موضوعات مهم برای هر خانمی است. به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه‎ی محصولات پوستی در زندگی خانم‌ها، …

انشا در مورد فال و طالع بینی

اگر بخواهیم از منظر علمی به طالع بینی نگاه کنیم، باید بگوییم که طالع بینی یک شِبهِ‌علم (Pseudoscience) است، به این معنی که بارها آزمایش شده و در هر تست ناموفق بوده است.

چرا ما نسبت به طالع بینی وسواس داریم؟

تعداد افرادی که به طالع بینی معتقد هستند به قدری زیاد است که این بخش از سایت ها طرفداران بسیار زیادی دارند. اما در این بین این سوال مطرح می شود که، اگر طالع بینی واقعا توجیه علمی ندارد و از نظر علمی رد می شود، پس وسواس اجتماعی ما در این باره چیست؟

طالع بینی می تواند احساس اطمینان خاطر ایجاد کند

طبق گفته روانشناس مطرح، آلیسون استون، یکی از اصلی ترین کارهایی که طالع بینی برای ما انجام می دهد، ارائه چارچوبی برای درک رفتار و شخصیت خودمان، همراه با رفتار و شخصیت دیگران است. وی می گوید: “دقیقاً مانند برخی از افراد که عاشق تست های روانشناسی هستند، برخی نیز طرفدار پر و پا قرص طالع بینی هستند، داشتن چنین مجموعه ای اصولی که به وقایع زندگی ما معنا می بخشد، می تواند اطمینان بخش باشد.”

Jeanna Kadlec ، ستاره شناسی است که می گوید شخصاً از طالع بینی برای کمک به درک و بهینه سازی انرژی خود استفاده می کند. او توضیح می دهد: “من در اطراف ماه های جدید انرژی دارم، بنابراین در آن زمان قصد دارم پروژه های جدیدی را ارائه دهم و اغلب در زمان کامل شدن ماه خسته هستم، بنابراین ترجیح می دهم کار مهمی را انجام ندهم و با دوستانم نیز بیرون نمی روم.”

درک اینکه چگونه می توانید با چرخه ماه کار کنید تا با ریتم داخلی خود بهتر کنار بیایید، در نهایت می تواند به شما کمک کند نقاط قوت، چالش ها، گذشته و حال خودتان را بهتر درک کنید و این هدیه بی نظیر طالع بینی است.

طالع بینی یک تمرین همبستگی – مشاهده ای است و ریشه در علیت ندارد، بنابراین کسانی که به دنبال “پاسخ” های سخت در طالع بینی هستند احتمالاً ناامید خواهند شد.

Kadlec می گوید: “طالع بینی به ما احساس بهتری از فردیت و درک خود می دهد.”

اگر به دنبال درک بهتری از جایگاه خود در جهان هستید، شاید طالع بینی حرفی برای گفتن داشته باشد.

چه موقع باید احتیاط کرد؟

Kadlec می گوید: ” وقتی نوبت به دوست یابی می رسد، طالع بینی می تواند ابزاری مفید به نظر برسد. اما شما نمی توانید بر اساس نمودار طرف مقابل، رفتارش را پیش بینی کنید. من هیچ کس را بر اساس علائم و نشانه های صور فلکی، دوست خود قرار نمی دهم، در واقع ترجیح می دهم که از نمودار طالع بینی شخص مطلع نشوم، تا از قضاوت های زودهنگام جلوگیری کنم.

در دوستی همیشه شناخت حرف اول را می زند. بعد از اینکه دوست تان را کاملا شناختید، نمودار طالع بینی او، می تواند به شما در درک بهتر او و انرژی مورد استفاده در او کمک کند.”

و اما سخن پایانی…

در جهانی که غالباً از کنترل خارج می شود و بیش از حد پیچیده است، شاید گذراندن مقداری از وقت تان با طالع بینی، احساس آرامشی برایتان به ارمغان بیاورد.

اگر طالع بینی به کاهش اضطراب شما کمک می کند، بسیار خوب، فقط مراقب باشید که سخت گیری زیادی برای تناسب زندگی با طالع بینی نداشته باشید، زیرا ممکن است در نهایت چیز بزرگی (یا کسی!) را از دست بدهید.

دانستنی های جالب در مورد فال و طالع بینی

احتمالاً می دانید که نشانه و علامت زودیاک شما چیست و این نشانه می تواند در مورد شما چه چیزهایی بگوید، اما به احتمال زیاد موارد بسیار دیگری وجود دارد که در مورد طالع بینی نمی دانید. در این مطلب، برخی از حقایق شگفت آور در مورد فال و طالع بینی را با شما به اشتراک می گذاریم، با ما همراه باشید.

ماه درست مانند تاثیری که بر روی اقیانوس ها می گذارد، بر روی بدن هم تأثیر می گذارد

ستاره شناسان معتقدند که ماه می تواند به همان روشی که بر امواج اقیانوس تأثیر می گذارد، بر بدن ما نیز تأثیر بگذارد. به این فکر کنید، اگر ماه بتواند جزر و مد عظیم اقیانوس را تحت تأثیر قرار دهد، پس به این خاطر که ۷۵ درصد بدن ما از آب تشکیل شده، باید بتواند تا حدی هم بر بدن انسان تأثیر بگذارد. به عنوان مثال می توانید به تغییر روحیات تان در مواقع ماه کامل توجه کنید و به این تاثیرگذاری پی ببرید.

زنان بیشتر از مردان عاشق طالع بینی هستند

بر اساس مطالعهStariq.com ، ۷۵ درصد از کسانی که فال خود را می خوانند زن هستند. این می تواند دلیل محبوبیت فال در مجلات هفتگی زنان باشد!

۳۱٪ آمریکایی ها به طالع بینی اعتقاد دارند

یک نظرسنجی اخیر شامل هزاران آمریکایی، نشان داد که یک سوم این افراد معتقد به طالع بینی هستند، در حالی که ۱۸ درصد از افراد نسبت به اعتقادشان به طالع بینی مطمئن نیستند. حتی اگر به طالع بینی معتقد نیستید، هم من حاضرم شرط ببندم که شما حداقل یک بار طالع بینی خود را خوانده اید، حتی اگر قصدتان از این کار فقط برای سرگرمی بوده باشد.

علامت زودیاک شما توسط خورشید تعیین می شود

علامت زودیاک و همچنین تاریخ تولد شما مربوط به موقعیت خورشید در زمان تولد شماست.

برخی پیش بینی های معروف وجود داشته است که به واقعیت پیوسته اند

گفته می شود نوستراداموس منجم مشهور، وقایعی از جمله جنگ جهانی دوم، ترور جان اف کندی و حتی حمله به مرکز تجارت جهانی را از قبل پیش بینی کرده است. کنفرانس طالع بینی متحد، که هر چهار سال یکبار برگزار می شود، در سال ۲۰۰۸ پیش بینی کرد که باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری برنده خواهد شد.

طالع بینی هم علم است و هم هنر

وضعیت علمی طالع بینی از نیاز به ریاضیات و درک نجوم ناشی می شود، اما به این خاطر که برای جمع آوری جنبه ها و تدوین ایده ها و نتایج به تفسیر نیاز داریم، پس می توانیم آن را یک نوع هنر نیز قلمداد کنیم.

پاپ های کاتولیک قرون وسطی عاشق طالع بینی بودند

تعدادی از پاپ های کاتولیک در قرون وسطی از طالع بینی استفاده می کردند. سیکسوس چهارم اولین پاپی بود که فال و طالع بینی را ترسیم و تفسیر کرد، و لئو ایکس و پل سوم به توصیه ها و حکمت ستاره شناسان اعتماد بسیار زیادی داشتند

شما یا آب هستید، یا آتش، یا زمین یا هوا

دوازده علامت زودیاک به چهار گروه آب، آتش، زمین و هوا تقسیم می شوند. عنصری که علامت زودیاک شما تحت آن قرار می گیرد می تواند بر شما و شخصیت شما تأثیر بگذارد. علائم آب عبارتند از برج سرطان، عقرب و برج حوت.

نشانه های آتش عبارتند از: برج حمل، برج اسد، و برج قوس. برج ثور، سنبله و برج جدی علائم زمین هستند و برج جوزا، میزان و دلو از نشانه های هوا هستند.

در ایالات متحده آمریکا ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ ستاره شناس حرفه ای وجود دارد

قطعا منجم های بسیار زیادی دیگری هم در سراسر جهان وجود دارند و چیزی که در این باره مطمئن هستیم این است که این تعداد روز به روز در حال افزایش است!

فال فردا را از مجله آلامتو بخوانید.

طالع بینی و فال چگونه می تواند به شما کمک کند؟

تصور می شود که طالع بینی می تواند به طرق مختلف به شما کمک کند. این کمک می تواند در جهت آشکار کردن الگوهای رفتاری آسیب رسان یا هشدار دادن به شما در مورد چالش های آینده باشد.

طالع بینی می تواند به شما کمک کند تا استعدادهای نهفته ای را که ممکن است داشته باشید مشخص کنید و نکات خاصی را در مورد چگونگی رشد بهتر آنها به شما ارائه دهد. به علاوه، طالع بینی می تواند فرصت های خوبی که در حال ظهور است، را نشان دهد و به شما کمک کند تا دریابید چگونه می توانید از آنها قبل از محو شدن استفاده کنید .به صورت کلی، طالع بینی وسیله ای عالی برای تعیین زمان مناسب انجام برخی اقدامات است.

طالع بینی فال نیست، بلکه یک راه تشخیصی است که در بسیاری از موارد می تواند به ما کمک کند. ما می دانیم که توسط سیارات کنترل نمی شویم، اما این سیارات جو خاصی از سختی یا سهولت ایجاد می کنند که می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر بخواهم بهتر توضیح بدهم باید بگویم که سیاره‌ها برای کمک به ما کار می‌کنند .سیارات با اعمال فشار،  به ما کمک می کنند تا بر اینرسی غلبه کنیم. در زمان‌های دیگر، آن‌ها به ما کمک می‌کنند تا رفتار غیرسازنده ای را ببینیم که ممکن است قبلا متوجه‌اش نشده باشیم.

ستاره شناسان بر این باورند که ما باید در برابر اعمال خود پاسخگو باشیم و تشخیص دهیم که چه انتخاب های در شرایط مختلف داریم. مطالعه طالع بینی به شما کمک می کند تا همه گزینه های خود را مرتب کنید و در زمان مناسب اقدام کنید.

هنگامی که روزهای سختی را پشت سر می گذارید، طالع بینی می تواند شما را امیدوار کند زیرا می دانید که با گذشت زمان و تغییرات کیهانی شرایط بهتر خواهد شد.

برای اینکه طالع بینی برای شما مفید باشد، باید هدف خود را به جهانیان نشان دهید و مایل باشید آستین ها را بالا بزنید و با دل و جان کار کنید. زندگی را به چشم یک ماجراجویی ببینید که در جریان آن ممکن است با موانع بسیار زیادی روبرو شوید، اما چیزی که مهم است این است که تمام تلاش تان را برای عبور از این موانع به کار گیرید.

روندهای کوتاه مدت توسط ماه های جدید و ماه های کامل و توسط سیارات درونی یا “شخصی” مانند ونوس، عطارد و مریخ که نزدیک به خورشید هستند، فعال می شوند. این در حالی است که روندهای طولانی تر توسط خورشید گرفتگی و با حرکت سیارات بیرونی مانند مشتری، زحل، اورانوس، نپتون و پلوتو فعال می شوند.

رابطه مستقیمی میان فعالیت‌های سیارات و فعالیت‌های انسانی روی زمین وجود دارد. اکثر مردم رابطه بین ماه‌های کامل و رفتار انسانی را می ‌بینند؛ ستاره شناسان این پدیده را با عمق و جزئیات بسیار بیشتری می‌بینند.

ما در مورد دلیل اینکه چرا طالع بینی تاثیر گذار است مطمئن نیستیم اما اطمینان داریم که ارتباطی در این بین وجود دارد.

در مورد چرایی تاثیرگذار طالع بینی، نظریه های بسیاری وجود دارد، اما علم هنوز قبول ندارد که نیروهایی در جهان وجود دارند که هنوز به طور کامل نتوانسته ایم آن ها را درک کنیم. این احتمال وجود دارد که در آینده به دلایل عملکرد و تاثیرگذاری طالع بینی پی ببریم.

هنگامی که من طالع بینی را مطالعه می کنم به این نتیجه می رسم که جهان می خواهد ما موفق شویم. حقیقت این است که قمرهای جدید شرایط مناسبی را برای کاشت بذرهای جدید به وجود می آورند. جنبه های خاص آن، بازخورد و فرصتی برای اصلاح دوره های ما به همراه دارد.

جنبه های دیگر موانعی را برای آزمایش عزم و اراده ما ایجاد می کند و به ما اجازه می دهد تا با عزم بیشتری به اهداف خود بپردازیم. فرصت‌هایی برای کمک به ما فراهم می‌کنند تا به ما کمک کنند به جلو حرکت کنیم یا پاداش‌هایی به ارمغان بیاورند تا متوجه شویم که کار سخت ما ارزشمند بوده‌است.

انرژی خوب همیشه انرژی خوب بیشتری را جذب می کند. اگر شجاعانه عمل کنید، کاملا خود را آماده کنید، با اشتیاق کار کنید و صادق و اخلاق مدار باشید، بر موانع غلبه خواهید کرد و در نهایت به رویاهای خود دست خواهید یافت.

تصمیمات تان را نه از روی ترس، بلکه از روی اعتقاد راسخ بگیرید. گاهی مرز باریکی بین این دو قرار دارد. به آوای درونی خود نیز گوش فرا دهید، حتی اگر هیچ دلیلی برای درست بودن آن ندارید. آوای درونی شما صدای قلب شماست و از شما محافظت می کند. شما می‌توانید حدس خود را با توجه به آن، اعتماد به آن و استفاده از آن، تغییر دهید و در نهایت، اهداف خود را به طور جدی دنبال کنید.

دوست عزیزی که در حال مطالعه این مطلب هستید، شما در این راه فقط با تخیل خود محدود خواهید شد. اگر ذهن خود را باز کنید و سوالات زیادی بپرسید، اطلاعات بیشتری برای شما آشکار می شود. توری گسترده بردارید و سپس همه گزینه‌های خود را در نظر بگیرید، طالع‌بینی به شما در این فرآیند کمک خواهد کرد.

زمانی که شروع به حل مشکل خود با تصمیم‌گیری در مسیر عمل می‌کنید،احتمالاً در ابتدا فقط به واضح ترین راه حل ها فکر خواهید کرد. این چیز غیر معمولی نیست. با این حا ، اگر در روند حل مسئله باقی بمانید، در ادامه کار پاسخ های اصلی و خلاقانه تری نیز ظاهر می شوند. این ایده های جدید که پس از تفکر سخت و کار با طالع بینی شما تصور شده اند، اغلب ایده های واقعی تر هستند. در واقع، این راه حل ها ممکن است بهترین راه حل ها برای شما باشند!

به علاوه، طالع بینی در شکل گیری انتظارات واقع بینانه و چشم انداز روشن برای ما بسیار کمک کننده است. بسیاری از ناامیدکننده ترین ناامیدکننده های ما ناشی از انتظارات نادرست ما هستند. گاهی اوقات تفکر ما بیش از حد ایده آلیست یا آشفته است، در حالی که در بعضی مواقع احساس می کنیم مشکلات ما ناشی از ارتباط نادرست ما هستند. دلیل آن هر چه باشد، مهم نیست. زندگی راهی دارد که می تواند بازخورد لازم را برای بازگرداندن ما به مسیر درست به ما ارائه دهد.

برخی افراد از فرصت ها و موقعیت های موجود استفاده می‌کنند تا کار جدیدی انجام دهند، در حالی که برخی دیگر این امکانات خاص خود را نادیده می ‌گیرند. طالع بینی به شما نمی گوید که باید چه کاری انجام دهید، اما می‌توانید از آن برای تعریف محیطی که در حال ورود به آن هستید، استفاده کنید. به عنوان مثال برای شما مشخص می کند که آیا شرایط تغییر می کند؟ چه زمانی ممکن است تغییر کند؟ و اگر چنین است، چگونه تغییر می کند؟

با داشتن تجربیات جدید و تماشای پاسخ های خود به آنها، در مورد خودتان اطلاعات بیشتری کسب می کنید و در نهایت، خواهید فهمید که عمل زندگی کاری کاملاً خلاقانه و بسیار زیبا است.

در اینجا یک واقعیت دوست‌ داشتنی وجود دارد و آن این است که : در روزی که شما متولد شده اید، الگوی ستاره‌ای و آن هشت سیاره به اضافه خورشید و ماه واقعا منحصر به فرد بوده اند و هرگز دوباره همان مکان را اشغال نخواهند کرد. به یاد داشته باشید که متولد شدن شما بی دلیل نبوده است و ثروتی گران بها به نام زمان را در دست دارید. نمی توانید آن را پس انداز کنید یا مقدار بیشتری از آن را خریداری کنید، بنابراین از آن به بهترین نحو استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باش که همه چیز با اشتیاق تو برای موفقیت شروع می‌شود. پس با اشتیاق آغاز کن و قدم بردار.

منبع: بخش فال و طالع بینی آلامتو

 

آخرین بروز رسانی در : جمعه 10 اردیبهشت 1400
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.