ممبر فیک تلگرام کار را برای بسیاری از افراد راحت کرده است. در واقع ۹۹ درصد کانال‌های تلگرام برای پیشرفت کسب کار اینترنتی خود از ممبر فیک تلگرام استفاده می‌کنند. به تعداد افرادی که در گروه یا کانال تلگرامی عضو هستند، ممبرهای تلگرام گفته می‌شود. کانال‌های تلگرام دارای اعتبار هستند و این اعتبار را از تعداد افرادی که عضو این کانال‌ها شده‌اند بدست می‌آورند. تفاوتی ندارد که کانال یا گروه شما چه مدت است که راه اندازی شده است، در صورتی که تعداد ممبرهای شما به تعداد مناسب نباشد هیچ کاربری برای ورود و عضویت در کانال شما مشتاق نخواهد بود.

در اصل قسمتی که ممکن است کمی سخت باشد بالا بردن تعداد ممبرهای یک گروه است. ممبر فیک تلگرام از ویژگی، مزایا و معایبی برخوردار است. یکی از ویژگی‌های ممبر فیک تلگرام ارزان بودن آن است. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با مفهوم ممبر فیک تلگرام آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ممبر فیک نوعی از ممبر است که به وسیله روش‌های نرم افزاری و با شماره‌های مجازی طراحی و ساخته می‌شوند. این نوع از ممبر اصولا هیچ گونه تعاملی در صفحه برای شما به همراه نخواهد داشت و ادمین‌های پیج‌های بزرگ از این نوع ممبر برای کسب اعتماد افراد استفاده می‌کنند.

ممبرهای فیک نسبت به دیگر انواع ممبر هزینه بسیار ناچیزی دارند، همین موضوع باعث شده است که فروش ممبر فیک تلگرام در حال حاضر از دیگر انواع ممبر بالاتر باشد.

آیا می ‌‌دانید ممبر فیک تلگرام چیست؟

فیک در لغت به معنی تقلبی و جعلی است. این نوع ممبر هیچگونه حضور و فعالیتی در تلگرام ندارد. کسانی هستند که می‌خواهند در رابطه با حرفه خود گروه یا کانالی در تلگرام ساخته و کار خود را معرفی و گسترش دهند. آن‌ها دوست دارند که هرچه سریعتر اعتبار بیشتری بدست بیاورند. اما گاهی بدون توجه به اهمیت کیفیت کانال خود در تلگرام، به دنبال افزودن ممبر فیک هستند.

اگر شما در شروع راه کسب و کار خود هستید استفاده از ممبر فیک یکی از عالی‌ترین استراتژی‌ها برای جلب اعتماد مشتریان و افراد است.

ممبر فیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

ممبر تلگرام می‌تواند در ابتدای کار برای اینکه بتوانید کسب و کاری ایجاد کنید و در آن پیشرفتی داشته باشید، بسیار مناسب باشد. شما با خرید ممبر فیک این ویژگی را به کانال خود اضافه خواهید کرد که کاربران همانند یک کانال جا افتاده در تلگرام با کانال شما رفتار کنند. ممبر فیک تلگرام اعضای یک گروه یا کانال را افزایش می‌دهد. با این کار افراد زیادی در گروه شما عضو می‌شوند و بازدید مطالب و پست‌هایی که در کانال منتشر می‌کنید بالا می‌رود.

ویژگی‌های ممبر فیک تلگرام عبارتند از:

  • ریزش ندارند (مگر در مواقعی که تلگرام این نوع اکانت‌ها را شناسایی و اکانت آن‌ها را حذف کند که این کار باعث ریزش اعضای یک کانال می‌شود)
  • ارزان هستند.
  • بازدهی ندارند.
  • واقعی نیستند.
  • قابل تشخیص هستند.
  • اطلاعات مشخصی ندارند (اسم و پروفابل اکثر آن‌ها یکسان است)

چرا از ممبر فیک استفاده می‌کنیم؟

چیزی که کاربران را تشویق به خرید ممبر فیک می‌کند، می‌توان بالا بردن کیفیت کانال دانست. کانال‌های زیادی در تلگرام هستند، که درصد زیادی از کاربرانشان جعلی یا قلابی هستند. اما شاید برای شما پیش آمده باشد، در کانالی عضو شده‌اید که تعداد اعضای آن بسیار بالا است ولی پست‌های آن به اندازه کافی و متناسب با تعداد اعضایش بازدید نداشته است.

ممکن است برایتان این سوال پیش آید که چرا آمار کانال پایین است؟ شاید پست‌ها مناسب نیستند و دیگر رغبتی برای ماندن در گروه را نخواهید داشت. ولی زمانی که علاوه بر تعداد اعضای کانال آمار آن هم بالا باشد قطعا بیشتر اعضا واقعی هستند و شما را جذب خواهد کرد. عموما استفاده از ممبرهای فیک زمانی منطقی و درست خواهد بود که شما بتوانید از این نوع ممبر برای کسب اعتبار کانال خودد استفاده کنید.

مزایای اسفتاده از ممبر فیک چیست؟

امروزه در دنیا کاربران زیادی از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنند، طبق آماری که به دست ما رسیده تقریبا ۱۰ درصد کل کاربران این پیام رسان را کاربران ایرانی تشکیل می‎‌دهند. یکی از قابلیت‌هایی که ممبر فیک تلگرام دارد این است که به سرعت می‌تواند اعضای یک کانال یا گروه را افزایش دهد.

برای اینکه بتوانید فعالیت خود را در تلگرام شروع کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید ممبر فیک تلگرام اقدام کنید و تعداد اعضای گروه یا کانال خود را به حد متناسبی بالا ببرید. زمانی که تعداد اعضای شما زیاد باشد افرادی که می‌خواهند به تازگی وارد کانال شما شوند، به راحتی می‌توانند به شما اعتماد کنند و عضو کانال شوند و شروع به فعالیت کنند.

اگر می‌خواهید برای کسب و کار خود در کانال‌های تلگرام تبلیغات انجام دهید، باید به نکاتی توجه کنید. سعی کنید روزانه بیشتر از ۲ تا ۵ آگهی تبلیغاتی در کانال خود به اشتراک نگذارید. با این کار گروه شما جذابیت بیشتری برای مخاطبین خواهید داشت.

استفاده از ممبر فیک تلگرام چه معایبی دارد؟

ممبر فیک تلگرام به وسیله شماره‌های مجازی ساخته می‌شود. تلگرام می‌تواند شماره‌های مجازی را شناسایی کرده و آن‌ها را بسوزاند. اما توجه داشته باشید که درصد این کار بسیار پایین است و همین موضوع باعث می‌شود که استفاده از ممبر فیک تلگرام همچنان پر طرفدار و مناسب در نظر افراد باشد.

چرا خرید ممبر واقعی تلگرام بدون ریزش اهمیت دارد؟

با توجه به اینکه تعداد کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌کنند زیاد است، اکثر آن‌ها به دنبال کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی خصوصا تلگرام هستند. مثلا اگر بخواهند محصولات خود را به فروش برسانند، خرید ممبر واقعی بدون ریزش اهمیت زیادی برایشان دارد. اعضای واقعی اعتبار کار و گروه شما را هم بالا می‌برند. بنابراین باید خرید ممبرهایی که کیفیت خوبی ندارند را فراموش کنید. زیرا این ممبر‌ها به مرور زمان توسط تلگرام حذف خواهند شد. و این کار سود کافی برای شما نخواهد داشت.

ریزش ممبر فیک تلگرام

ادمین‌هایی که برای کانال خود اقدام به دریافت ممبر فیک می‌کنند، ممکن است با ریزش بی سابقه اعضای کانال خود روبه رو شوند. اما علت این ریزش‌ها چیست؟ در این مقاله دلایل ریزش ممبر‌های فیک کانال‌های تلگرام را بررسی می‌کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

دلایل ریزش ممبر‌های فیک تلگرام

دلایل مختلفی می‌تواند برای ریزش ممبر فیک تلگرام وجود داشته باشد که از جمله این موارد می‌توان به موارد نام برده شده در ادامه اشاره کرد.

حذف ممبر‌هایی که دیلیت اکانت شده اند

حتما در گروهای مختلف دیده‌اید که کاربری با اسم “کاربری پاک شده” وجود دارد. با اینکه این کاربر اکانت خود را حذف کرده است، اما هنوز در گروه عضو است و این باعث شده تا تعداد زیادی از اعضای کانال‌ها وجود نداشته باشند. در این صورت تلگرام با بروزرسانی خود کاربران بی نام و نشان را شناسایی و از گروه‌ها حذف می‌کند و نتیجه حذف آن‌ها ریزش ناگهانی ممبرهای کانال است.

مطالب بد، نادرست، غیرمفید و یا غیر مرتبط با کانال تلگرام

شما وقتی در کانال مطالبی غیر مرتبط با کانال می‌بینید و یا اینکه برایتان مفید نباشد، دلیلی برای ماندن در کانال نخواهید داشت.

تبلیغات زیاد و نامرتبط با کانال

تبلیغاتی که در کانال خود می‌گذارید باید به دیگر محتوای کانال هم نزدیک باشد تا برای کاربر هم جذاب باشد.

تغییر نام یا لوگوی کانال تلگرام

کاربری که از ابتدا عضو کانال شما شده است، شما را با همان اسم و پروفایل اولیه می‌شناسد. پس سعی کنید تغییری در مشخصات کانال ایجاد نکنید. ممکن است کاربر فکر کند به اشتباه وارد کانال دیگری شده است و کانال شما را ترک کند.

مطالب خیلی طولانی

این روزها افراد دغدغه‌های زیادی دارند و برای خواندن مطالب طولانی تمایلی نشان نمی‌دهند و بیشتر به دنبال مطالب کوتاه و مفید هستند. پس سعی کنین برای افزایش کاربران خود حتما از مطالب کوتاه و مختصر استفاده کنید.

خلاصه مقاله ممبر فیک تلگرام

ما سعی داشتیم در این مقاله، شما را با مفهوم ممبر فیک تلگرام آشنا کنیم. یکی از راه‌های تاثیر گذار برای کسب و کار بالا بودن تعداد ممبرهای گروه است این کار باعث می‌شود اعتماد مخاطبین را بدست آورده و روند عضو گیری گروهتان را بالا ببرید. در نتیجه به افزایش مشتریان و درآمدزایی کمک خواهد کرد. از این که در این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 14 مرداد 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی سرا و لینک مستقیم بلا مانع است.