فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۲۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۱ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۱ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 28 شهریور 98

فال روزانه 28 شهریور 98

فال روزانه 28 شهریور 98 فال روزانه 28 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 9 شهریور 98

فال روزانه 9 شهریور , فال فردا نه شهریور , طالع بینی 9 شهریور ماه

فال روزانه 9 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 9 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 9 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

امروز می توانید به ندای قلب خود گوش دهید اما این موضوع نمی تواند به شما نشان دهد که چه مسیری را در پیش بگیرید. آزادی هایی دارید که چندان مایل به چشم پوشی از آن نیستید اما این موضوع برای رسیدن به فرد مورد نظرتان چندان جالب به نظر نمی رسد. انتخاب خود را محدود کنید تا به اهدافی که برای بلند مدت دارید بتوانید به سادگی دست پیدا کنید و نتیجه به نفع شما تمام شود.

فال متولدین اردیبهشت ماه

ارضای عاطفی می تواند از طریق راه های دیگر بروز نماید و تنها محدود به روابط عاطفی نیست. بلکه داشتن هدف و رضایت قلبی نیز می تواند چنین چیزی را برای شما رقم بزند. رسیدن به خشنودی اکنون برای شما بسیار ساده است زیرا روش آن را آموخته اید به طور مثال می دانید که دیگر چگونه به ثروت دست پیدا کنید و یا اینکه حرف دل خود را بگویید و عشق تان را ابراز نمایید. در ادامه با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ در این حالت اجازه ندهید شک به احوال شما وارد شود و همه چیز به نفع شما خواهد بود. به اهداف بزرگ فکر کنید که بدون شک به آن دست پیدا خواهید نمود.

فال متولدین خرداد ماه

سعی کنید برخی از اوقات به غرق شدن در تفکر و خیال بگذرانید و احساسات خود را بررسی کنید تا کمی هم از تنش های روزانه به دور بمانید. سعی کنید تمرکز کنید و مواردی که باعث حواس پرتی شما می شود را کنار بگذارید تا بتوانید به تمام زوایای ذهن خود دسترسی داشته باشید. افکار منفی بسیاری در اطراف شما می باشد اما باز هم توصیه می شود که همچنان صبور باشید و به اعماق مغز و تفکرات خود پناه ببرید.

فال متولدین تیر ماه

شما در گذشته با ترس های درونی خود مبارزه کرده اید و از این موضوع سربلند بیرون آمده اید پس قصد دارید به فرد دیگری که چنین مشکلی برایش پیش آمده است کمک نمایید. شاید به طور کامل ندانید که باید چه کاری انجام بدهید اما می دانید که شرایط را تا حدودی می توانید بسنجید. این حمایت شما از سوی آن فرد بدون جواب نخواهد ماند.

فال متولدین مرداد ماه

امروز شاید چیزهای مهمی و حقایق مهمی را کشف کنید که روز شما را به طور کل عوض کند و حال شما را دگرگون سازد. اما تشخیص حقیقت از میان این همه هیاهو کار بسیار دشواری می باشد. احساسات خود را کنترل کنید و از آن ها درس بگیرید و از اتفاقاتی که در گذشته به دلیل احساسات شما رخ داده است. مسیری که در آن هستید چندان راه ساده ای نیست اما می تواند دیدگاه شما را نسبت به زندگی عوض نماید. قرار است فرصت های جدید برای شما رقم بخورد پس بهتر است به مسیر خود ادامه دهید و محدودیت هار از میان بردارید.

فال متولدین شهریور ماه

احساسات شما در حال حاضر تمام وجود شما را فراگرفته است و قدرت شما نیز از طریق همین راه تامین می شود بد نیست کمی با دقت پیش بروید و آهسته حرکت کنید. اگر تمام وظایف خود را انجام داده اید حال وقت آن است که به فکر موضوعات دیگر باشید. مثبت فکر کنید و راهکارهایی را در پیش بگیرید که موانع را از پیش روی شما بردارد و بتواند شما را بسیار خوشبخت نماید.

فال متولدین مهر ماه

در گذشته اتفاقاتی افتاده است که شاید در حال حاضر دوباره زنده شود و درگیرهای احساسی بسیاری را برای شما به وجود بیاورد. این موضوعات تهدیدی برای شما نخواهد بود اما تنها اینکه شما را به یاد گذشته و احساسات کنترل نشده شما می اندازد چندان جالب نیست. چندان درگیر مسائل گذشته نشوید به عقب بازنگردید زیرا ترس های شما دوباره شروع می شود و بر تصمیم گیری های شما تاثیرات بدی خواهد داشت. در حال زندگی کنید و هر تصمیمی که گرفتید اجرا کنید.

فال متولدین آبان ماه

امروز بدون شک روز شماست که می توانید تحولاتی عظیم را در خود راه بیندازید مانند تولد ققنوسی که ار خاکستر دوباره به وجود می آید. اطرافیان شما از این موضوع راضی نیستند و شاید حتی از آن بترسند اما مهم خود شما هستید و اینکه هیچ چیزی نمی توان در اینجا مانع شما شود. در اینجا خود را با شرایط وفق دهید و همراه شوید تا در دید دیگران چندان عجیب به نظر نیایید.

فال متولدین آذر ماه

اگر درباره موضوعی با دیگران به اختلاف رسیدید و اختلاف نظر داشتید سعی کنید وارد بحث و جدل نشوید زیرا جز اعصاب خردی برای شما چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت. عقاید خود را توضیح دهید و سعی کنید آن را از نظرات دیگران جدا کنید و سعی کنید سر موضوعاتی که برنده ای در آن نیست هیچ گاه بحث نکنید. بحث کردن سر موضوعات بیهوده فقط انرژی شما هدر می دهد.

فال متولدین دی ماه

در حال حاضر دارای قدرتی هستید که به هیچ وجه راضی نیستید از آن دست بکشید. در مبارزات می توانید قدرت خود را نشان دهید اما بدانید که چنین کاری خسارات زیادی را نیز به دنبال خواهد داشت خصوصا برای خود شما. پس به جای مبارزه کردن سعی کنید از خلاقیت خود بهره بگیرید. دیگران نیز با دیدن این موضوع شما را تشویق خواهند کرد و این موضوع و فرصت به نفع شما تمام خواهد شد.

فال متولدین بهمن ماه

سعی دارید یکسری از حقایق را برای خود نگه دارید و پنهانی کاری کنید اما بدانید که بار زیادی بر دوش شما خواهد گذاشت. البته اینکه بخواهید همه چیز را به دیگران بگویید نیز ایده جالبی نیست و بهتر است هر چیزی را به دیگران نگویید. اگر در نهایت خواستید چیزی را بگویید بهتر است کمی تامل کنید و بگذارید در زمان مناسب به دیگران بگویید. اگر از فاش کردن موضوع نیت خوبی دارید که پس از آن اتفاقات خوبی خواهد افتاد اگر غیر از این باشد این کار را نکنید بهتر است. شنونده حرفا های خود را با دقت انتخاب نمایید.

فال متولدین اسفند ماه

میان عقل و احساس شما تناقضاتی ایجاد شده است که برای شما مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. راه خود را گم کرده اید و در پی یافتن یک راه آباد هستید. تصمیمات درستی میگیرد اما عمل کردن به آن برای شما بسیار دشوار است. حرف هایی که عقل شما به شما می زند با خواسته های قلبی شما در تناقض است و به همین دلیل توسط قلب شما این حرف ها محو می شود.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.