فال روزانه 16 شهریور 98

فال روزانه 16 شهریور 98

فال روزانه 16 شهریور 98 فال روزانه 16 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۵ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98 فال روزانه 29 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۹ مهر ۹۸

فال روزانه 9 مهر , فال فردا نه مهر , طالع بینی 9 مهر ماه

فال روزانه ۹ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۹ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۹ مهر

فال متولدین فروردین ماه

احساسات درونی شما به شما می‌ گوید که قرار است اتفاق ناگواری رخ دهد. بهتر است خودتان را آماده کنید و پشتکار از خودتان نشان بدهید تا بتوانید این اتفاق را رفع کنید. در غیر این صورت ممکن است فرصت را از دست دهید. سعی کنید هر مانعی رو به روی شما قرار گرفت به آن غلبه کنید و بر آن پیروز شوید. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید؛ با شکست نا امید نشوید باید به همه نشان بدهید اگر بخواهید کاری را انجام بدهید حتما آن را انجام می‌ دهید و موفق می‌ شوید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

دوست دارید این روزها کمی راحت‌ تر باشید و همه چیز را ساده بگیرید. همچنین می‌ خواهید در مسیرهایی که برای شما آشناست قدم بردارید اما باید گفت در حال حاضر وارد مسیری شدید که به آن علاقه مند نیستید و چندان شناختی از آن ندارید. تجربه‌ های گذشته برای شما لذت‌ بخش بوده و دوست دارید دوباره آن‌ ها را تجربه کنید. اما بهتر است بدانید موارد گذشته مربوط به همان زمان هیتند و در حال حاضر به شما کمک نخواهند کرد. عادت‌ های گذشته و کارهای گذشته را کنار بگذارید. تنبل نباشید به آینده فکر کنید دست به خطر بزنید و احساسات خود را بروز دهید.

فال متولدین خرداد ماه

در روز های آینده اتفاقات غیر منتظره در شرف وقوع هستد. خیلی تمایل دارید آرامش داشته باشید و می‌ خواهید در منزل یا محل کار خود این آرامش را حفظ کنید اما افراد اطراف شما هستند که ممکن است خلوت شما را بهم بریزند. چندان در برابر این وضعیت مقاومت نکنید زیرا ملاقات‌ های جدید می‌ تواند بهپرای شما تجارب جدید را به‌ همراه داشته باشد و کمک‌ کند که زندگی بهتری داشته باشید. سعی کنبد از فرصت پیش آمده لذت ببرید.

فال متولدین تیر ماه

این که بخواهید با دوستان خود وقت بگذرانید ایده‌ ی بسیار خوب و جالبی است اما در حال حاضر طالع شما بیشتر نشان می‌ دهد که بهتر است تنها باشید و در فعالیت‌ های جمعی شرکت نکنید. سعی کنید به جای اینکه مدام به فکر دیگران باشید کمی هم به خودتان و کارهای خودتان فکر کنید و در جستجوی این باشید که چه چیز شما را شاد می‌کند و به شما انرژی می دهد. سعی کنید اهداف کوتاه‌ مدت و کوچک را انتخاب کنید و برای رسیدن به آن گام بردارید.

فال متولدین مرداد ماه

اگر می‌ خواهید از فرصت‌ هایی که برایتان پیش می‌ آید استفاده کنید باید بدانید دقیقا چه کار باید انجام بدهید. به طور مثال اگر سرپرست گروه هستید بهتر است کمی صبوری به خرج دهید تا دیگران از شما الگو بگیرند. همچنین کارهای خود را به دیگران تحمیل نکنید و مسئولیت‌ های خود را بر گردن دیگران نیندازید. سعی کنید در کارهای گروهی سخت‌ گیر نباشید کمی کارها را آسان بگیرید تا شانس موفقیت بالا برود. اگر به خودتان چند روزی استراحت دهید فرصت خوبی خواهد بود که افکار شما به آرامش برسد.

فال متولدین شهریور ماه

بهتر است امروز به دنبال راه فراری باشید تا بتوانید مشغله‌ های فراوانی که دارید را پشت سر بگذارید. از خیالات و تصورات خود کمک بگیرید و سعی کنید یک سفر ذهنی و رویا پردازی زیبا داشته باشید تا بتوانید ذهن خود را کمی به آرامش برسانید. اگر بخواهید در بحث‌ های جمعی شرکت کنید پیشنهاد می شود که بحث‌ های فلسفی را در نظر داشته باشید. زیرا می‌ تواند افکار جدیدی را به ذهن شما باز کند نگران هزینه برای شرکت در این بحث‌ ها نباشید زیرا در عوض می‌ تواند تجربیات بسیاری برای شما به‌ همراه داشته باشد.

فال متولدین مهر ماه

در رابطه عاشقانه ای که هستید می‌ خواهید آن را عمیق‌ تر کنید اما دقت کنید. در این‌ میان انتظارات غیر واقعی و دور از منطق از این رابطه نداشته باشید. شاید یکسری اتفاقات که چندان آماده آن نیستید برای شما رخ دهد و سعی کند روز شما را سخت‌ تر از گذشته کند اما اگر انعطاف‌ پذیر باشید می‌ توانید مشکل را رفع کنید. همیشه برای کار خود برنامه‌ ریزی دارید اما شاید امروز کار مطابق برنامه‌ ریزی پیش نرود اما در عوض اتفاقات غیرمنتظره ای که رخ داده شاید بتواند روابط شما را بهتر کند.

فال متولدین آبان ماه

امروز می‌ توانید کارهایی که برعهده شماست را کنار بگذارید و به تفریح و شادی بپردازید. می‌ توانید هر کاری که در دست شماست بدون این‌ که مسئولیتی شما را متوجه خود کند کنار بگذارید و به خوشحالی خود بپردازید. بهتر است امروز همه چیز را آسان بگیرید و خشم خود را کنترل کنید و سعی کنید میان احساسات خود تعادل را برقرار کنید و از همین چیزهای ساده لذت ببرید. بهتر است امروز به خود سخت نگیرید.

فال متولدین آذر ماه

در روابط خود سعی کنید چندان چیزی را سخت نگیرید زیرا در اثر سخت گرفتن ممکن است مشکلات بیشتر شود و آشفتگی‌ هایی به وجود بیاید. اگر می‌ خواهید در مورد موضعی دیگران را متقاعد کنید بهتر است انپبن کار خیلی به تدریج و آهسته و با احتیاط انجام شود و فرصت‌ هایی که در این‌مگ میان پیش روی شما قرار می‌ گیرد را ازدست ندهید. سعی کنید تمام مهارت خود به کار بگیرید تا بتوانید بهترین‌ ها را به دست بیاورید.

فال متولدین دی ماه

فردی هستید که به کار کردن علاقه بسیاری دارید و همیشه تمایل دارید که کار کنید اما از طرفی شادی و تفریح نیز برای شما لازم است. اطرافیان شما فکر می‌ کنند شما فردی بسیار جدی هستید و پرکار می باشید و چندان تمایلی به استراحت ندارید. اما بهتر است کمی تغییر در زندگی خود ایجاد کنید کمی عشق به آن اضافه کنید و شادی و تفریح را در کنار آن داشته باشید آخر هفته‌ ها یک روز را به تفریح اختصاص دهید و استراحت کنید و هیچ کاری نکنید تا بتوانید انرژی خود را به دست بیاورید.

فال متولدین بهمن ماه

خانواده شما از آن دسته خانواده هایی هستند که به ارزش‌ ها و سنت‌ ها اعتقاد بسیاری دارند. پس به همین دلیل شما ترجیح می‌ دهید بعضی از موارد را به آنان نگویید و نزد خود پنهان نگه دارید. خواسته ای دارید که چندان تمایل ندارید آن را با دیگران در میان بگذارید زیرا فکر می‌ کنید دیگران آمادگی شنیدن حرف‌ های شما را ندارند. اگر می‌ خواهید در یک بحث و گفتگو موفق باشید به احساسات طرف مقابل توجه کنید و تمام حالات و حرف‌ های او را در نظر بگیرید تا بتوانید به صورت واضح و روشن حرف‌ های خود را بگویید. اگر موضوع بر سر مسائل عاطفی است باید بسیار دقت کنید و با زمان‌ بندی پیش بروید.

فال متولدین اسفند ماه

در حال حاضر افکار شما بسیار نزدیک به واقعیت هستند. اگر می‌ خواهید این افکار به واقعیت برسند بهتر است با دیگران مشورت کنید. اگر موانعی سر راه شما قرار گرفت با خلاقیت‌ هایی که در ذهن خود دارید آن‌ ها را رفع کنید تا به نتیجه برسید. سعی کنید خوش‌ بین باشید تا نگرانی‌ ها و استرس‌ ها برای شما ایجاد نشود و بتوانید به رویاهای خود برسید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 8 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.