فال روزانه 30 مرداد 98

فال روزانه 30 مرداد 98

فال روزانه 30 مرداد 98 فال روزانه 30 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98 فال روزانه 17 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 2 شهریور 98

فال روزانه 2 شهریور 98

فال روزانه 2 شهریور 98 فال روزانه 2 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 8 شهریور 98

فال روزانه 8 شهریور , فال فردا هشت شهریور , طالع بینی 8 شهریور ماه

فال روزانه 8 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 8 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 8 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

به دنبال یک راهکار عملی هستید اما بدانید که این کار برای پیدا کردن عشق و نگه داشتن آن چندان کارآمد نخواهد بود. برای داشتن و ساختن یک رابطه عاشقانه که از بین نرود باید تلاش کنید و زحمت بکشید. در حال حاضر احساس تنهایی می کنید و تمایل دارید با فردی که مورد اطمینان شماست درد و دل نمایید اما در حال حاضر روابطی که دارید که چندان برای شما خوشایند نیست و شما را سرحال نمی کند اما در آینده همین روابط می تواند برای شما عالی باشد و به آن اطمینان کنید. شاید در حال حاضر چندان نتوانید از این روابط احساس رضایت کنید اما در آینده و با صبر چیزهای بهتری خواهید دید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

قرار یک اتفاق خوب برای شما بیفتد چیزی مانند یک پاداش مالی و یا وارد شدن به یک رابطه عاشقانه که می تواند شما را وسوسه کند تا وارد عمل شوید. برای هیچ کاری عجله نکنید و بیش از حد هیجان زده نشوید ابتدا تمام جوانب را بسنجید. شاید از دید دیگران این تعلل یک عقب نشینی تلقی شود اما به هیچ به معنی شکست نخواهد بود. تنها کافیست کمی صبور باشید و با پشتکار به کار خود ادامه دهید که کلید موفقیت در دستان شما خواهد بود.

فال متولدین خرداد ماه

اگر در رابطه ای عاشقانه و دوستانه بودید امروز ممکن است به بن بست آن برسید و تمام شود زیرا در حال حاضر حقیقت نمایان شده و با واقعیت رو به رو شده اید. این وضعیت آنچنان هم که فکر می کنید وحشتناک نیست شاید برای شما درسی شود که در آینده هر گاه خواستید وارد رابطه ای شوید در شروع آن تکلیف برخی از مسائل را روشن کنید و آن را حل کنید. در حال حاضر سعی کنید یک طرفه با قاضی نروید و فرصت صحبت کردن به طرف مقابل خود هم بدهید. با صبوری به حرف هایش گوش دهید تا شاید بتوانید یک راه حل پیدا کنید. شاید با تغییر رویکرد بتوانید این چالش را به یک فرصت طلایی تبدیل کنید.

فال متولدین تیر ماه

امروز شما در امور مالی و شغلی برتری بیشتر نسبت به روابط عاشقانه خود خواهید داشت و در آن موفق تر عمل خواهید نمود. اما درست در همین جا که انتظار ندارید موانع بر سراه شما ایجاد می شود. با احساسات خود به شدت درگیر هستید و فردی هستید که اگر پایان کار چندان برای شما روشن نباشد نمی توانید به درست تصمیم بگیرید. به ندای قلبی خود گوش دهید تا بتوانید شرایط را در اطراف خود عوض کنید هر چند که کار سختی است اما شما از پس آن برمی آیید.

فال متولدین مرداد ماه

محدودیت هایی برای شما ایجاد شده توصیه می شود با آن ها کنار بیایید و آن را بپذیرید. برای بیان خواسته های خود راهی را بیابید. شاید فکر کتید در بدترین حالت خود هستید و ابرهای تیره بر شما و زندگی شما سایه انداخته اند اما به این چیزها اعتنایی نکنید زیرا شما این قدرت را دارید که شرایط را به نفع خود تمام کنید و همه چیز را مثبت نمایید. اگر این ابرهای تیره شروع به باریدن کردند سعی کنید با آن موجه شوید و از آن فرار نکنید زیرا در هر صورت شما خیس خواهید شد و تحت تاثیرش قرار خواهید گرفت سعی کنی خود را با شرایط وفق دهید.

فال متولدین شهریور ماه

افکاری راجع به کار خود در سر داشته اید که اکنون متوجه شده اید چندان هم ایده آل نبوده اند و همچنین غیر واقعی و غیر قابل اجرا نیز بوده اند و حال که با آن مواجه شده اید می بینید که رسیدن به هدف در آن ممکن نیست. شاید فرصتی کوتاه برای تفریح و خوش گذرانی برای شما پیش بیاید اما در حال حاضر نمی توانید از آن بهره ببرید. سعی کنید اهداف خود را به گونه ای انتخاب نمایید که بتواند اجرایی باشد تا شما را از این اضطراب به دور نگه دارد و بتوانید با آن مقابله کنید و کار آمد باشید. در حال حاضر بهترین کار این است که با صبر و حوصله و آهسته به سوی جلو گارم بردارید.

فال متولدین مهر ماه

امروز بزرگترین دشمن برایتان، خود شما خواهید بود اما سعی دارید مسئولیت کارها و اتفاقات بدی را که افتاده است به گردن دیگران بیندازید. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ در حال حاضر دوست دارید تنها باشید و وارد هیچ رابطه ای نشوید. اگر تمایل دارید که از موقعیت های حساس دوری کنید باید گفت که مسئولیت آن را نیز بپذیرید و حواس تان به حرف هایی که می زنید باشد. حرف هایی که در حال حاضر به زبان می آورید تاثیرات بسیاری را بر اطرافیان شما خواهند گذاشت چیزی فراتر از انتظارات شما.

فال متولدین آبان ماه

امروز شما در برابر فردی که از شما قدرت و نفوذ بیشتری دارد می ایستید و خو را وارد یک تنش و مهلکه می کنید اما باید بدانید که خودتان باعث به وجود آمدن این تنش شده اید و آشوب را آغاز کرده اید. حواس خود را بیشتر جمع کنید زیرا برخی از موارد در حافظه شما نادیده گرفته شده اند و نیاز است فردی آن ها را به شما یادآوری نماید. سعی کنید با فردی که قصد دارد به شما کمک کند و شما را راهنمایی کند وارد جدل نشوید. شاید دیگران شرایط را برای شما کمی سخت کنند اما در واقع این موضوع به نفع خو شما خواهد بود.

فال متولدین آذر ماه

آرزوها و اهداف بسیاری برای آینده خود دارید اما شاید امروز شرایطی پیش بیاید که برنامه ریزی های شما را برای این موضوع بهم بریزد. خیلی دوست دارید که به آرزوها و اهداف قلبی خود برسید اما بدانید که تلاش های حال حاضر شما برای رسیدن به آن چندان کافی نیست. البته این موضوع به این معنی نیست که تسلیم شوید خود را شکست خورده فرض نمایید. در حال حاضر توانایی های شما مورد آزمایش قرار گرفته است و بدانید که راه حل های کارآمد با پشتکار برای شما ایجاد خواهد شد.

فال متولدین دی ماه

کمبود منابع باعث شده که در حال حاضر شما نتوانید به اهداف خود برسید و مشکلات بسیاری برای شما پیش بیاید اما شاید هم ترس از برقراری ارتباط با دیگران مانع کار شما باشد. شما برای اینکه بتوانید احساسات و عواطف را مخفی نگه دارید زیاده روی کرده اید و نمی توانید با دیگران به خوبی ارتباط برقرار نمایید. بیشتر سعی کنید بر روی اهداف بلند مدت خود تمرکز نمایید و تصمیماتی که می گیرد را انجام دهید و در آن شک نکنید. موانعی که در حال حاضر در راه شما قرار گرفته اند نباید مانع رسیدن به اهداف شما شوند و این موضوع به خود شما نیز بستگی دارد که اهل خطر کردن و ریسک کردن باشید.

فال متولدین بهمن ماه

در مسیر زندگی خود با موانع زیادی روبرو هستید و این بدان معنا نیست که راه شما اشتباه می باشد. شما خیلی علاقه مند هستید که تمامی کارها بدون غلط و بدون نقص پیش برود که این امر باعث می شود تا کمی حساس شوید. امروز ممکن است کسی به سراغ شما بیاید و بگوید که کار شما درست نیست اما بهتر است به وی اعتنا نکنید و جدی به فعالیت خود ادامه دهید.

فال متولدین اسفند ماه

بهتر است امروز مسائل احساسی و عاطفی خود را کنار بگذارید تا فرصت برای فکر کردن به اهداف دیگر خود را داشته باشید. اگر می خواهید امروز احساسات خود را نادیده بگیرید بدانید که این کار تاثیری در رسیدن به اهداف پیش روی شما نخواهد داشت و شما را سریع تر به اهداف تعیین شده نمی رساند. زمانی که با این شیوه به هدف خود برسید قطعا لذت نخواهید برد. میان سریع تری برای رسیدن به هدف شما وجود ندارد و سعی کنید بگذارید تا همه موارد طبق روال انجام شود.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.