فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 29 مرداد 98

فال روزانه 29 مرداد 98

فال روزانه 29 مرداد 98 فال روزانه 29 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۷ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۷ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۷ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۷ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 7 شهریور 98

فال روزانه 7 شهریور , فال فردا هفت شهریور , طالع بینی 7 شهریور ماه

فال روزانه 7 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 7 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 7 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

فرصتی های بسیاری پیش روی شماست و در حال حاضر انرژی بسیاری دارید و به شدت خستگی ناپذیرهستید. اجازه دهید رویا و افکار شما به هر کجا که می خواهد برود و اینکه کار را برای خودتان محدود نکنید رویاها همیشه در زندگی هر فردی نقش مهمی دارند. می خواهید هر فرصتی که در نزدیکی شماست را بررسی کنید و هیچ چیز را از دست ندهید حتی اگر زمان این کار را نداشته باشید باز هم تمایل دارید ناخنکی به این فرصت ها بزنید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز شاید خریدی ناگهانی انجام دهید که چندان هم به آن نیازی ندارید اما باید بدانید که این خریدها با هزینه های هنگفت و ناگهانی و بدون اینکه برای آن حساب و کتابی شود خیلی هم به نفع شما نیست. ترسیدن و وجود ترس در ذهن شما می تواند شرایط را پیچیده تر نماید زیرا ترس می تواند شما ار از انجام هر کاری منع کند و نتوانید تصمیم درستی بگیرید در نتیجه عواقب مالی بیشتر و بدتری برای شما خواهد داشت. یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که قبل از باز کردن کیف پول و پرداخت هزینه های بسیاری فکر کنید که چیزی که در حال خرید آن هستید برای شما مهم است و یا در اولیوت شما قرار دارد یا خیر.

فال متولدین خرداد ماه

امروز از شما دعوت می شود تا به جایی بروید و این دعوت برای شما بسیار وسوسه انگیز خواهد بود اما برای شما بهتر است که در حال حاضر چنین دعوتی را رد کنید و از روابط این چنینی فاصله بگیرید و کمی به استراحت بپردازید. شاید دیگران شما را بسیار تشویق کنند که همراه آنان باشید اما لزومی ندارد که به دعوت آن ها پاسخ دهید و تسلیم خواسته های آنان شوید. در تمام موارد بهتر است تنها به ندای درونی خود گوش دهید و چیزی که حس شما می گوید درست است را به ثمر برسانید. کمی ذهن و اطراف خود را خلوت کنید تا روح شما دوباره نیروی سابق را به دست بیاورد.

فال متولدین تیر ماه

رویاهای بسیاری برای شغل و آینده خود دارید اما در واقع چندان واقعی به نظر نمی رسند. در حال حاضر بهتر است چندان بر روی تعهدات شغلی و کاری تمرکز نکنید و در این باره تصمیم نگیرید زیرا ممکن است چیزهای دیگری توجه شما را به خود جلب نماید. نوعی از خستگی بر شما چیره شده که شاید آن را با آشفتگی ذهنی و دلزدگی اشتباه بگیرید. برای نشان دادن خلاقیت تان می توانید مکان های دیگری را غیر از محیط کارتان انتخاب نمایید و بدانید که مسیر برای رسیدن به موفقیت بسیار زیاد است.

فال متولدین مرداد ماه

مطابق معمول کارهای عقب افتاده بسیار برای انجام دادن دارید اما بیشتر مشتاق هستید که سریع تر دوستان خود را ببینید ولی در نهایت بهتر است ابتدا کارها را به اتمام برسانید. شما فردی هستید که برای تفریح و وقت گذرانی با دوستانتان شایسته هستید اما در این میان انجام دادن کار و تعهدات نیز بسیار مهم است پس بهتر است سعی کنید در میان این دو تعادلی را برقرار نمایید. برنامه ریزی کردن در این زمینه می تواوند به شما بسیار کمک نماید تا کارها را در زمان خود انجام دهید و سپس به امور دیگر مانند تفریح کردن بپردازید.

فال متولدین شهریور ماه

افراط و تفریط عجیبی شما را امروز درگیر کرده است و به نظر می رسد بسیار درگیری ذهنی و فکری پیدا کرده اید. شما با جزییات کار خود به خوبی آشنایی دارید و می توانید با آن دست و پنجه نرم کنید اما این موضوع نباید به صورتی پیش برود که شما را از نظر فکری بیش از حد درگیر خود نماید. فقط کافیست که همه جوانب کار را بسنجید و سعی کنید تصمیم درست و منطقی بگیرید و منطقی نیز عمل کنید بیش از حد توان خود کار نکنید که برای سلامتی شما مضر است.

فال متولدین مهر ماه

اگر امروز از بلند پروازی های خود برای دیگران به ویژه برای دوست خود تعریف کنید شاید فکر کنند که تعادل روانی خود را از دست داده اید. در ظاهر همه چیز خوب آرام است اما در باطن قضایا که نگاه می کنید هر سو یک مشکلی وجود دارد. نگه داشتن و برقرار کردن تعادل می تواند عالی باشد زیرا تا تعادل برقرار نشود نمی توانید به حقیقت دست پیدا کنید. سعی کنید از شدت هیجان خود بکاهید و آن را کنترل نمایید و کمی فکر کنید زیرا با این حجم از هیجان نمی توان تصمیم درستی گرفت و مسیر درست را انتخاب کرد و تشخیص داد. برای انجام و شروع اصلاحات همین حالا دست به کار شوید تا چندان دیر نشده است.

فال متولدین آبان ماه

نسبت به آینده ایده و فکرهای مثبتی دارید اما باز هم با این حال نگران وضعیت مالی خود هستید و نمی خواهید دست از این افکار منفی و نگران کننده بکشید.در حال حاضر کلید موفقیت شما این است که بتوانید به ثبات برسید و نگرانی ها را کنار بگذارید.هیچ گاه بدون فکر و با عجله وارد کاری نشوید زیرا در مسیر به مشکلات و خطرات بسیاری خواهید رسید. خوش بین باشید زیرا بهترین کار است اما در عین حال حواس خود را جمع کنید.

فال متولدین آذر ماه

در حال حاضر خوشبختی در چنگ شماست. می خواهید به یک فعالیت هیجان انگیز دست بزنید اما سعی کنید که بیش از حد احساساتی نشوید. احساسات درونی خود را نمی توانید نادیده بگیرید.سلامت جسمی شما نشان می دهد که حس و حال خوبی دارید و سرزنده هستید. ندای درونی می تواند به شما کمک بسزایی کند پس به آن با دقت گوش دهید و آن را انجام دهید.

فال متولدین دی ماه

تمایلی ندارید در بحث های غیر مهم و نه چندان جالب شرکت کنید اما امروز بسیار پر حرف شده اید و نمی توانید ساکت بمانید. اگر می خواهید وارد بحث با کسی شوید سعی کنید فردی باشد که بتوانید با او رابطه ای را آغاز نمایید. گفت و گوهایی که انجام می دهید می تواند در نهایت به نفع شما تمام شود اما در عین حال توصیه می شود که چندان پرحرفی نکنید و بحث و گفت و گوها را به روز و یا زمان دیگری موکول نمایید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز هفتمین روز از ماه شهریور جدی بودن برای شما بسیار سخت است و نمی توانید کار خود را به صورت جدی ادامه دهید و تمایل دارید که در هنگام کار با دوستان و همکاران خود شوخی و خوش و بش داشته باشید. خیلی مایل هستید یک رابطه را برقرار کنید اما اینکه رابطه کاری باشد و یا شخصی وعاطفی برای شما چندان مهم نیست. بهتر است بر روی کار خود تمرکز کنید تا بتوانید سر وقت آن را به پایان برسانید تا از سمت هماران خود تشویق شوید و مورد توجه قرار گیرید. شروع کردن یک کار گروهی و تیمی بسیار خوب است.

فال متولدین اسفند ماه

دیدگاه شما نسبت به آینده و کارهای آن بسیار مورد توجه دیگران و همکاران شما قرار گرفته است پس در حال حاضر می توانید قدرت را در دست خود بگیرید. شما قصد ندارید دیگران به چشم رئیس و همه کار شما را ببیننند اما در دید دیگران فردی هستید که کار بلد است و می توانید قطعات جدا افتاده را کنار هم قرار دهید و کار را تکمیل نماید. اگر دیگران از شما درخواست کردند که رئیس باشید بهتر است مخالفت نکنید پس همین حالا کار را شروع کنید و به تاخیر نیندازید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.