فال روزانه ۱۰ مرداد

فال روزانه ۱۰ مرداد

فال روزانه ۱۰ مرداد فال روزانه ۱۰ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98 فال روزانه 15 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۲ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۲ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۲ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۲ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۷ مهر ۹۸

فال روزانه 7 مهر , فال فردا هفت مهر , طالع بینی 7 مهر ماه

فال روزانه ۷ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۷ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۷ مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز خیلی تمایل دارید از موضع خودتان دفاع کنید اما در مقابل طالع شما و فعل‌ و انفعالات کهکشانی از شما می‌ خواهد که ملایمت داشته باشید سکوت کنید که این دو در تضاد با یکدیگر هستند. سعی کنید تعادل میان این دو نیروی مخالف ایجاد کنید و همیشه با صلح و عشق جلو بروید نه جنگ و دعوا. بیهوده برای خود دشمن ایجاد نکنید و با کسانی که ممکن است در صورت دشمنی به شما ضربه بزنند با ملایمت رفتار کنید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز می‌ خواهید که از قوانین اطاعت نکنید و در هیچ قید و بندی نباشید. اما اگر می‌ خواهید خودتان را با این کار را ثابت کنید کار درستی نیست. ایستادن در مقابل قوانین نمی‌ تواند شما را مطرح کند و همچنین اگر به قوانین بی‌ احترامی کنید و آن‌ ها را رعایت نکنید ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود بیاید. بهتر است آشفتگی و خشمی که در وجود خود احساس می‌ کنید را به تعادل و آرامش برسانید و کمی بیشتر بیندیشید تا بتوانید واقعیت را ببینید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز آن‌ چنان که باید تمرکز ندارید در نتیجه نمی‌ توانید درست فکر کنید و تصمیم بگیرید پس بهتر است اگر می‌ خواهید تصمیماتی را بگیرید به روزهای دیگر آن را موکول کنید. اگر امروز نمی‌ توانید بر روی کار تمرکز داشته باشید بهتر از کار نکنید اما خودتان را گول نزنید که همه حقایق را می‌ دانید. نیاز است اطلاعات جدیدی به دست بیاورید و هیچ‌ گاه بدون فکر کردن عمل نکنید زیرا تنها باعث ایجاد مشکل برای خودتان می شوید. قبل از این‌ که هر تصمیمی بگیرید همه راه‌ ها و مسیرها را خوب بررسی کنید و به نتیجه برسید.

فال متولدین تیر ماه

به طور کلی آدم تو داری هستید و خیلی سخت احساسات خود را فاش می کنید. اما امروز ممکن است مشکلی در محیط کار شما پیش بیاید که باعث ناراحتی شما شود و از همین‌ رو تصمیم می‌ گیرید با کسی در مورد این ناراحتی صحبت کنید. بهتر است صحبت‌ های خود را با احتیاط پیش ببرید و همه چیز را نگویید. دیگران نظراتی دارند که ممکن است خشم شما را بیشتر کند و شاید اختلافاتی را ایجاد کند. پس باید از موضع خود دفاع کنید اما در عین‌ حال مسائل کوچک را خیلی بزرگ جلوه ندهید.

فال متولدین مرداد ماه

امروز کوچک‌ ترین مسائل نیز شما را می‌ تواند بسیار خشمگین کند. حس می‌ کنید در این شرایط اگر احساس ناراضی بودن خود را بروز دهید کار خیلی خوبی کرده اید اما در مقابل این را در نظر داشته باشید که همه فکر می کنند شما بسیار مسائل را بزرگ کرده‌ اید و در گفتن آن‌ ها زیاده‌ روی کرده‌ اید. در حال حاضر نمی‌ خواهید به دیگران بفهمانید که چه احساسی دارید اما در مقابل فقط می‌ خواهید نشان دهید که وظایف خود را درست انجام می دهید. غر زدن و گله و شکایت را فراموش کنید کیفیت عمل خود را بالا ببرید.

فال متولدین شهریور ماه

این‌ که شما در همه کارها می‌ توانید به خودتان تکیه کنید و به خودتان اعتماد داشته باشید بسیار تحسین‌ برانگیز است. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید؛ اما هنوز به درجه‌ ای نرسیده‌ اید که هم خودتان بتوانید به‌ تنهایی همه کارها را انجام دهید. افراد دیگری هستند که به شما تکیه کرده‌ اند و وظایفی بر گردن شما وجود دارد که باید انجام بدهید. اگر فکر کردید که می‌ توانید تنهایی به راهتان ادامه دهید این‌ گونه نیست و در واقع هم‌ اکنون زمان مناسبی برای ادامه دادن راه به‌ صورت تنهایی نیست. ناراحتی‌ هایی درون شما جمع شده که ممکن است به خشم تبدیل شود و این وظیفه شماست که آن‌ ها را کنترل کنید. همچنین دیگران را به خاطر این ناراحتی و خشم سرزنش نکنید. خودتان مسئول کارهای خودتان هستید پس بهتر است تغییرات مثبت در خود ایجاد کنید.

فال متولدین مهر ماه

مسائل و مشکلاتی که از گذشته تاکنون در زندگی شما وجود داشته‌ اند روز به‌ روز در حال جدی‌ تر شدن هستند. بهتر است به جنگ آن‌ ها بروید تا اینکه آن ها را رها کنید. کمی با تفکر وارد عمل شوید و آن‌ ها را حل کنید اگر می‌ خواهید احساس خود را بیان کنید بهتر است در بیان آن زیاده‌ روی نکنید و کنترل خود را از دست ندهید امروز می‌‌ توانید نسبت به هر روز دیگر بهتر تصمیم بگیرید زیرا احساسات شما متغیر است.

فال متولدین آبان ماه

امروز شاید در محل کار و یا در جمع دوستان خود از فردی ناراحت شوید. اما این‌ که چگونه ناراحتی خود را بروز دهید و درعین حال خشم خود را کنترل کنید برای شما سخت است و به‌ نظر خودتان انتقادهایی که دارید منطقی است اما شاید حرف‌ هایی که می‌ زنید چندان برای دیگران خوشایند نباشد. اما با تمام وجود احساس خود و حرف خود را پنهان نکنید و بازگو نمایید. خشم های پنهانی و درونی خود را می‌ توانید با فعالیت‌ های ورزشی متعادل کنید. همچنین با یک دوست مورد اعتماد درد و دل کنید بسیار تاثیرگذار خواهد بود و همیشه یک میان‌ بر برای تخلیه خشم خود داشته باشید.

فال متولدین آذر ماه

هیچ‌ گاه اطرافیان خودتان را تحت فشار نگذارید و آن‌ ها را وادار نکنید که فرمان‌ های شما را انجام بدهند و گوش به فرمان شما باشند. اگر فردی به شما پیشنهاد کمک داو با کمال میل آن را قبول کنید اما خیلی به آن اعتماد و تکیه نکنید. زیرا ممکن است این کمک کردن خود را به تعویق بیندازد. مهارت‌ های خود را به نمایش بگذارید دیگران ناخودآگاه ترغیب می‌ شوند که شما را همراهی کنند.

فال متولدین دی ماه

راهکارهایی برای خودتان در نظر گرفته‌ اید اما ممکن است همین راهکار شما را در وضعیت نامناسبی قرار دهد. دوست دارید همه چیز بر اساس واقعیت باشد اما شاید نیاز باشد یکسری تغییرات در روند کار خود ایجاد کنید. اولین تغییری که باید ایجاد کرد این است که اگر فرصت‌ هایی از دست دادید به خاطر آن خشمگین و عصبانی نشوید همه چیز را بررسی کنید تا بتوانید راهی برای رسیدن به هدف خود پیدا کنید. اگر بار اول نتیجه نگرفتید بارها و بارها امتحان کنید تا به نتیجه برسید.

فال متولدین بهمن ماه

اطرافیان شما از شما انتظارات زیاد و توقعات بی‌ جایی دارند که باعث خشم شما شده است و همین موضوع باعث شده کنترل خود را از دست بدهید و مدیریت شما با آشوب و هرج و مرج همراه شود. اگر افرادی در کار شما مانع ایجاد کردند به جای حذف کردن آن ها تنها صبوری به خرج دهید این آشوب‌ ها فروکش خواهد نمود.

فال متولدین اسفند ماه

روابطی که با اطرافیان خود دارید کمی دچار پیچیدگی شده تا جایی‌ که حتی نمی‌ دانید باید به چه سمت و جهتی بروید. بهتر است به جای فکر کردن بر روی مسائل عاطفی کمی هم بر روی کار و وظایف خود تمرکز کنید. در کارها به نظر می‌ رسد خیلی بیشتر از آنچه که باید تلاش می‌ کنید به شما توصیه می‌ کنیم این روند را ادامه دهید تا بتوانید تصمیمات درستی بگیرید. چند روزی صبر کنید تا هرج‌ و مرج ها و آشفتگی ذهن شما فروکش کند و بتوانید با خیال آسوده به مسیر خود ادامه دهید.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 6 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.