فال روزانه ۱۱ مرداد

فال روزانه ۱۱ مرداد

فال روزانه ۱۱ مرداد فال روزانه ۱۱ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 24 مرداد 98

فال روزانه 24 مرداد 98

فال روزانه 24 مرداد 98 فال روزانه 24 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۶ مهر ۹۸ فال روزانه ۶ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 6 شهریور 98

فال روزانه 6 شهریور , فال فردا شش شهریور , طالع بینی 6 شهریور ماه

فال روزانه 6 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 6 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 6 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

امروز چندان جلودار احساسات و هیجانات خود نخواهید بود و قادر نیستید حواس خود را متمرکز کنید و همین موضوع باعث می شود شرایط کمی پیچیده شود. این حالات و هیجانات چنان قوی است که تمام حواس شما را از آن خود کرده و نمی توانید چندان مانند گذشته هوشیار باشید و مسائل را به راحتی تحلیل نمایید. این احساس و حالت هر چند که ناخوشایند ساست اما سعی کنید از آن درس بگیرید و برای شما تجربه شود.

فال متولدین اردیبهشت ماه

سادگی و انسانیت در روابط شما حرف اول را می زند و همین موضوع باعث می شود که همیشه در مرکز و کانون توجه دیگران نیز باشید. معمولا عادت دارید مسائلی که تمام حواس شما را به خود مشغول می کند را مهم قلمداد کنید و در واقع چنین مسائلی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛  اکنون در درست ترین مسیر زندگی خود هستید اما کمی زمان می برد تا نتیجه آن مشخص شود و در این راه تنها صداقت به شما کمک می کند.

فال متولدین خرداد ماه

وجود کمی تفریح و خوش گذرانی در برنامه روزانه شما عالی ست اما در واقع چنین چیزی امکان پذیر نیست زیرا کارها و وظایف بسیاری برای انجام دادن دارید و نمی توانید از انجام آن شانه خالی کنید. حتی این که بخواهید محل کار خود را ترک کنید امکان پذیر نیست اما در مقابل می توانید کار دیگری انجام دهید در محل کار خود حاضر باشید اما سعی کنید ذهن و روان خود را به سمت دیگری سوق دهید و به سمت خیالات زیبای خود بروید و لزومی هم ندارد که فردی از این موضوع با خبر شود. با این کار هم به وظایف خود عمل کرده اید و هم کمی استراحت و خوش گذرانی کرده اید.

فال متولدین تیر ماه

توجه کردن به احساسات تان می تواند شما را خشنود سازد و راندمان کاری شما را نیز بالا ببرد. همیشه تمایل دارید جزییات روابط شخصی خود را با دیگران بررسی نمایید و این حساسیت را نمی توان به نام نقطه ضعف برای شما نامید. به قوی ترین حس خود یعنی حس ششم اطمینان نمایید و سعی کنید تا اسرار خود را بی دلیل برای کسی فاش نکنید تنها کافیست کمی صبر کنید تا در زمان مناسب بتوانید حرف دل خود را بگویید.

فال متولدین مرداد ماه

وضعیت و شرایط اجتماعی پیچیده ای برای شما ایجاد شده است که حتی فکرش را هم نمی کردید. این موضوع زمان زیادی به طول انجامیده است. اکنون احساسات شما با دنیا و زندگی واقعی شما به شدت در تناقض است و بهتر است بدانید که این حالت به این زودی ها برطرف نخواهد شد. دوستان شما می خواهند که کمی با آنان وقت بگذرانید و کمتر زندگی را به خود سخت بگیرید زیرا دوست ندارند شما را افسرده و غمیگین ببینند اما شما نیز باز هم پیشنهاد آن ها را قبول نخواهید کرد. در رویاهای خود بسیار سیر می کنید و اتفاقتی شیرین را تصور می کنید که دوست دارید هر چه سریع تر اتفاق بیفتد و بدانید که هر چیزی که در زندگی رخ می دهد از همین افکار و امیال شما نشات میگیرد.

فال متولدین شهریور ماه

گفت و گوهایی که امروز داردید ممکن است کمی جدی شود و حتی کار به بحث های طولانی بکشد. شاید تمایل داشته باشید وارد بحث شوید اما حد و مرز این گفتگوها را چندان تشخیص نمی دهید و همین گفت و گوهای به ظاهر ساده ممکن است کار را به جایی برساند که از اهداف و کارهای خود بسیار دور شوید. در صورتی که تمایل دارید خواسته و نیاز خود را بیان کنید سعی کنید این کار را واضح انجام دهید و به روشنی صحبت کنید زیرا نامفهوم صحبت کردن نه تنها به شما کمک نمی کند تنها باعث می شود دیگران نیز از صحبت های شما برداشت اشتباهی کنند. تعیین مرز و حد و حدود می تواند به شما کمک بسیاری کند.

فال متولدین مهر ماه

احساسات شما امروز قدرت بسیاری پیدا کرده است زیرا عقل و احساس شما امروز در حال تناقض با یکدگیر هستند به صورتی که به هیچ وجه نمی توانید آن را نادیده بگیرید. در میان گذاشتن رویاهایتان با دیگران ایده چندان جالبی نیست زیرا آن ها تنها مختص شما هستند و چیزی هستند که می توانند زندگی شما را بسازند. اگر احساس رضایت کامل از اوضاع دارید به شما تبریک می گوییم زیرا می توانید زندگی ایده آل و آرامی داشته باشید اما در مقابل اگر فکر می کنید باید به دنبال خوشبختی بگردید راه سختی را پیش رو خواهید داشت. شک و تردید به زندیگی خود راه ندهید و در آرامش زندگی کنید.

فال متولدین آبان ماه

احاساساتی شدن شما در امروز شاید برای تان گران تمام شود زیرا با این کار اجازه می دهید دیگران به درون و احساسات شما واقف شوند و این چندان چیز خوشایندی نخواهد بود. اگر می خواهید حقیقتی را فاش کنید بهتر است خوب فکر کنید و در نهایت یا همه چیز را راجع به آن حقیقت بگویید و یا اصلا نگویید زیرا گفتن قسمتی از آن می تواند مشکلات بیشتری را ایجاد کند. همیشه سعی کنید گزیده و مفید صحبت کنید تا دیگران بتوانند به خوبی به صحبت های شما فکر کنند.

فال متولدین آذر ماه

وظایفی را قبول کرده اید که حس می کنید شاید شما را محدود کنند اما در عین حال نمی توانید از انجام آن شانه خالی کنید و بی مسئولیت باشید در نتیجه برای انجام این وظایف مجبورید امروز دعوتی که شده اید را رد کنید. اینکه نمی توانید به کارهایی که مورد علاقه شماست برسید ممکن است کمی شما را ناراحت و آزرده نماید اما هیچ گاه اجازه ندهید این نارحتی های گذرا در کار و زندگی شما خللی ایجاد کنند. بهتر است با یک برنامه ریزی همه چیز را دست نمایید به طور مثال در ابتدای روز کارهای خود را انجام دیهد تا در عصر بتوانید به تفریحات و کارهای مورد علاقه تان برسید.

فال متولدین دی ماه

اینکه بخواهید دنبال سرگرمی ها خود باشید کار بدی نیست اما اطرافیان به خصوص همکاران شما از شما انتظارات دیگری را در زمان کاری دارند. حس می کنید همکاران شما خواسته هایی دارند که به شما مستقیم نمی گویند و همین موضوع باعث شده که به آن ها تردید پیدا کنید. این موضوع را نمی توانید به سرعت و سادگی رفع کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به فکر کار خود باشید و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهید تا به رویاهای خود برسید.

فال متولدین بهمن ماه

گویا فرد دیگری به احساسات شما تسلط پیدا کرده است و از این روز می توانید به راحتی صحبت کنید و یا احساسات خود را بیان کنید. محدودیت هایی برای شما ایجاد شده که شاید چندان خوشایند نباشد و به شما احساس زندانی بودن بدهد اما این را بدانید که شما همیشه خلاقیت خود را به عنوان یک گنجینه خواهید داشت.سعی کنید امور را دست خود بگیرید و صاحب احساسات خود باشید. آزادی خیلی به شما نزدیک است.

فال متولدین اسفند ماه

اینکه در تخیلات باشید و در آن سیر کنید جالب است و فکرهایی بزرگ به ذهن شما می رسد که باعث می شود آینده ای بهتر داشته باشید اما بدانید که افرادی دیگری هم در اطراف شما هستن که از این موضوع متاثر خواهند شد. سعی کنید افکار خود را پنهان نگه دارید تا فرصتی مناسب پیش بیاید و حرف های خود را بتوانید بازگو نمایید در حال حاضر تنها صبور بودن می تواند به شما کمک نمایید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.