فال روزانه ۱۹ مرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد فال روزانه ۱۹ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۱۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۶ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۶ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۱ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۵ مهر ۹۸

فال روزانه 5 مهر , فال فردا پنج مهر , طالع بینی 5 مهر ماه

فال روزانه ۵ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۵ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۵ مهر

فال متولدین فروردین ماه

ماه گذشته خیلی برای شما پرکار بود و فعالیت بسیار زیادی داشتید که به همین دلیل سر شما بیش از حد شلوغ بود و همچنان همان آشفتگی‌ های ذهنی را همراه خود دارید و نتوانستید همه حواستان را متمرکز نمایید. اما به زودی اوضاع و شرایط تغییر خواهد کرد فرصت‌ های جدیدتر مقابل شما قرار خواهد گرفت و آن آشفتگی‌ ها از بین می‌ رود. دیگر صبر کردن جایز نیست بهتر است فکرهایی که در سر دارید را اجرا کنید و از همین حالا مسیر موفقیت را در پیش بگیرید. شما انسانی با هوش و توانایی هستید و  به همین دلیل نباید بگذارید فرصت ها از بین بروند.

فال متولدین اردیبهشت ماه

درحال حاضر سر خود را بسیار شلوغ کرده اید و تمام ذهن و فکر خود متمرکز امور کاری خود کرده‌ اید. در مقابل این‌ همه پرکاری ممکن است پیشرفت چندان با سرعتی نداشته باشید و همه چیز طبق انتظار شما پیش نرود. تنها دقت کنید که وظایف و کارهای خود را به‌ موقع و درست انجام بدهید تا همه چیز منظم پیش برود. کارهایی که قبلاً انجام دادید بزودی به ثمر خواهد نشست. اما این را نیز بدانید که تمام تغییرات قرار نیست یک‌ باره اتفاق بیفتد که شما بتوانید وجود آن را احساس کنید همه چیز زمان‌ بر است و آهسته آهسته تغییرات رخ خواهند داد.

فال متولدین خرداد ماه

در حال حاضر تمایل دارید به سفر بروید این سفر ممکن است یک سفر واقعی باشد و یا حتی یک سفر خیالی که در رویا و توهم شما می باشد. یک سری از موارد و مانع ها بین شما و خواسته های شما ایجاد شده است. در حال حاضر بسیار بی‌ انگیزه هستید تنها چیزی که می‌ تواند شما را این وضعیت نجات یک انگیزه فکری جدید و خلاقانه است. فکر شما به قدری درگیر و آشفته است که دیگر نمی‌ توانید درست فکر کنید و تصمیم بگیرید. پس اگر می‌ خواهید رویاهایی که دارید را به واقعیت تبدیل کنید بهتر است دوباره افکارتان را بسازید و آن را متمرکز کنید. آماده سفر باشید آرزوهای شما در حال برآورده شدن است.

فال متولدین تیر ماه

امروز از آن روزهایی است که به هیچ وجه حوصله انجام هیچ کاری ندارید. وظایف بسیاری برعهده شماست اما این موضوع اصلاً برای شما نیست در هر صورت تمایل دارید در منزل بمانید. افکار بسیاری در ذهن شما در حال جریان هست و نمی‌ دانید کدامیک از آن‌ ها را جدی بگیرید و با دیگران در میان بگذارید. در حال حاضر از جمع ها بسیار کناره‌ گیری می‌ کنید و این کناره‌ گیری ممکن است بیشتر از آن چیزی که انتظارش را داشته باشید طول بکشد. اما این وقت برای شما لازم است بهتر است بر ترس‌ های خود غلبه کنید و ذهن خود را آرام سازید و از این‌که تنها مانده‌ اید ناراحت و نگران نباشید. زیرا یک وضعیت موقتی ست تا ذهن شما دوباره آماده شود. به ندای درونی و حس ششم خود اطمینان کنید افکار خود را عملی کنید سعی کنید با دیگران نیز درمورد آن صحبت کنید.

فال متولدین مرداد ماه

در هفته گذشته و روز های گذشته وظایف بسیاری بر عهده شما بود که مجبور بودید آن را انجام دهید و به همین دلیل احساسی زیاد خوبی ندارید. همیشه فکر می کنید که کار.کردن در یک اداره و سازمان به همراه دیگران می‌ تواند شما را محدود کند. ولی شما همچنان به کار های تیمی علاقه بسیاری دارید. این را بدانید مشارکت کردن با دیگران و همکاری نمودن در کارها می‌ تواند چیزهای بسیاری به شما یاد دهد و براب شما تجربه خوبی باشد. تنهایی کار کردن هیچ تجربه‌ ای برای شما نخواهد داشت.

فال متولدین شهریور ماه

در محیط کار خود مجبور هستید تصمیماتی را بگیرید که در حال حاضر در اولویت شما قرار دارد. اما در کنار این تصمیمات یکسری موانع هم برای شما پیش آمده است. وضعیت حساسی دارید پس بهتر است کمی صبر کنید وقایع گذشته را یک‌ بار دیگر از نظر بگذرانید تا بتوانید برای مرحله ای که در مقابل شما وجود دارد تصمیم‌ گیری کنید. تصمیماتی که می‌ خواهید بگیرید بهتر است بر اساس تحلیل‌هایی باشد که از وضعیت کلی داریو و تنها نباید حال رو در نظر بگیرید.

فال متولدین مهر ماه

فردی هستید که ماجراجویی یکی از علاقه‌مندی‌ های شما است و در حال حاضر به فکر ماجراجویی‌ های جدید هستید و می‌‌ توان گفت نکته مثبت داستان اینجاست که شما همیشه راه‌هایی برای ماجراجویی‌ های جدید در ذهن خود دارید. بهتر است کمی سفر کنید زیرا می‌‌ تواند به تجربیات شما بیفزاید. البته اگر می‌ خواهید آرامش پیدا کنید و از انرژی کائنات و بهره‌مند شوید بهتر است آسودگی و راحتی منزل را رها نکنید. شاید یک سفر به دنیای ماوراءالطبیعه داشته باشید که بتواند تجربه جالبی برای شما باشد پس از آن استقبال کنید.

فال متولدین آبان ماه

در چند روز گذشته فکر و ذهن شما بسیار مشغول ایده‌ هایی است که زمان بسیاری را از شما می‌ گیرد فکرهایی که معمولاً دیگران به‌ هیچ‌ وجه به آن فکر نمی‌ کنند. بیشتر ذهن شما در حال جستجو کردن افکار مربوط به عشق و مرگ و معنای زندگی است. اما افکار جدیدی در ذهن شما به وجود آمده که چندان با محیط پیرامون شما هماهنگ نیست. با فال پارسی سرا همراه باشید؛ بهتر است کمی موقعیت خود را بررسی کنید بخشی از افکار خود را که بحث‌ برانگیز است با افراد دیگر خصوصا افرادی که مورد اعتماد شما هستند در میان بگذارید و با آن‌ ها صحبت کنید تا بتوانید کمی از بار ذهن خود بکاهید. دقت کنید در این کار زیاده‌ روی نکنید و آهسته آهسته جلو بروید.

فال متولدین آذر ماه

روابط عاطفی و عاشقانه شما در ماه گذشته دچار مشکلاتی شده که این مشکلات بیشتر مربوط به سوء‌تفاهم‌ ها و برداشت‌ های اشتباه می باشد. بهتر است این مشکلات را حل کنید و از آن فرار نکنید زیرا یک‌ بار اگر برای همیشه آن را حل کنید از این مشکلات خلاص خواهید شد و حقیقت مشخص خواهد شد. حرف‌ هایی که فکر می کردید غیرممکن است می‌ توانید به راحتی بازگو کنید. اما به طرف مقابل اجازه دهید او نیز صحبت کند تا بازخوردهایی از آن را ببینید.

فال متولدین دی ماه

فردی هستید که همیشه تمایل دارید به جزئیات کارهایی که انجام می‌ دهد دقت کند. امادر حال حاضر این کار برای شما بسیار سخت و دشوار شده است. هرچه سعی می‌ کنید کارهای خود را به موقع و منظم انجام دهید و جزئیات آن بررسی کنید برای شما مشکل تر و سخت تر می شود. به جای این که وقت خود را صرف فکر کردن کنید بهتر است سعی کنید کارها را سر و سامان ببخشبد و اولویت‌ بندی کنید و برنامه‌ریزی‌ های دقیق انجام بدهید.

فال متولدین بهمن ماه

مدتی ست حس می کنید افکاری که در ذهنتان دارید را نمی‌ توانید به خوبی بیان کنید و به دیگران بگویید. اما نیاز نیست نگران باشید به زودی این شرایط رفع خواهد شد. اگر در چند مدت گذشته در کارهای خود پیشرفتی نداشته‌ اید نگران ناراحت نباشید. در حال حاضر می‌ توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید. این را بدانید که عشق و احساس شما بر ترس شما غلبه می‌ کند. یک‌ بار این‌ کار را امتحان کنید و ببینید چه نتیجه‌ ای خواهد داشت.

فال متولدین اسفند ماه

شما یک سفر تخیلی به دوران کودکی و خاطرات مربوط به آن زمان داشتیو و اکنون ماه جدید در حال وارد شدن به خانه ریشه‌ ها می‌ باشد به همین دلیل شما تمایل دارید به دوران کودکی و خانه پدری و محل تولد خود بارگردید و آن را بررسی کنید. اما بیش از حد خود را درگیر این افکار نکنید زیرا ممکن است چیز های جدید را در زمان حال از دست بدهید. بهتر است بیشتر به زمان حال توجه کنید و از مسیر خود دور نشوید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 4 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.