فال روزانه 10 شهریور 98

فال روزانه 10 شهریور 98

فال روزانه 10 شهریور 98 فال روزانه 10 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 12 شهریور 98

فال روزانه 12 شهریور 98

فال روزانه 12 شهریور 98 فال روزانه 12 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98 فال روزانه 19 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 4 شهریور 98

فال روزانه 4 شهریور , فال فردا چهار شهریور , طالع بینی 4 شهریور ماه

فال روزانه 4 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 4 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 4 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

تصمیم گیری در این روز برای شما سخت خواهد بود زیرا احساسات شما بر مغز شما برتری پیدا کرده و نمی گذارد تصمیم خود را بگیرید. در حال حاضر از اینکه چه چیزی به نفع شماست کاملا آگاه هستی اما فرصت های دیگری را می بینید که شما را وسوسه می کند و شاید در حال فریب شما باشند. اما در انتخاب مسیر دقت کنید زیرا ممکن است چیزی که در دور دست می بینید تنها یک سراب باشد. رویاهایی که دارید را دنبال نمایید تا بتوانید به آرزوهای خود برسید اما سعی کنید چندان با عجله این کار را انجام ندهید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

واقع بین بودن در زندگی همیشه به شما کمک کرده است و دیگران نیز به خاطر همین خصوصیت به شما نزدیک می شوند و از شما مشورت می خواهند. امروز تشخیص اینکه چه چیزی واقعیت دارد و چه چیزی فریبنده است برای شما سخت خواهد بود. روزتان را به خوبی شروع کرده اید اما ممکن است هر لحظه از مسیر خود منحرف شوید و از واقیعت ها دور بمانید پس با دقت پیش روید. رویاها در صورتی به واقعیت می رسند چندان دوردست و تخیلی نباشند پس سعی کنید چندان غرق در تخیلات خود نشوید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز شاید در نظر شما بسیار خوب و عالی شروع شده باشد و فکر کنید که چقدر خوشبخت و شاد هستید اما به زودی در گرفتاری و ناراحتی خواهید افتاد. این گرفتاری ها بسیار جدی خواهد بود زیرا محدودیت هایی را برای شما ایجاد خواهد کرد. اما شما باید به این محدودیت های توجه کنید تا بتوانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید.

فال متولدین تیر ماه

داشتن فکرهای بزرگ در سر و ذهن می تواند باعث شود که به انجام آن ها امیدوار شوید و در اینجا خوش بینی به زندگی و آینده برای شما پیش می آید. شاید فکر کنید که انجام تمام وظایف می تواند باعث شود که وقتی آزادی داشته باشید اما چنین کاری عملی نیست. به جای اینکه ذهن خود را آنقدر درگیر کنید تنها کافیست کمی فکر کنید تا ببینید بهتر است در چه جهت و وضعیتی پیش بروید. بهتر است در حال حاضر تنها تمرکز خود را بر روی وظایف بگذارید تا در آینده بتوانید خیالی آسوده تر داشته باشید.

فال متولدین مرداد ماه

اینکه همیشه درگیر این موضوع باشید که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند بدون شک بسیار عذاب آور خواهد بود و تصمیم گیری را برای شما به کار بسیار دشواری تبدیل می کند. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ می خواهید به دیگران نشان دهید که چه فرد خلاقی هستید اما بهتر است در ابتدا به کارهایی که بر گردن شماست جامه عمل بپوشانید و سپس به سراغ کارهای دیگری بروید که تا به حال آن ها را انجام نداده اید. در حال حاضر همه امور در دستان شماست تنها کافیست انتخاب کنید که چه راه و مسیری را انتخاب نمایید.

فال متولدین شهریور ماه

اطرافیان شما در زندگی چندان به شما کمک نمی کنند در حالی که شما دوست دارید در کارهای حرفه ای کمک شما باشند اما آن ها بیشتر تمایل دارند در حقایق عمیق و عرفانی زندگی شما کمک کننده باشند. امروز کارهای بسیاری از دارید که از روزهای قبل مانده است و سعی کنید هر چه سریع تر آن ها را نجام دهید و اتمام برسانید. به کارهایی که دارید فکر کنید و برای انجام آن تمرکز کنید و اجازه ندهید کسی مانع راه شما شود.

فال متولدین مهر ماه

راهکارهای مختلفی برای مشکلاتی که دارید در ذهن می گذرانید و تمامی آن ها به نظر شما پاسخ دهنده است اما به وقت اجرا که می شود خواهید دید که همه چیز به آن خوبی که فکر می کردید نیست. دوست دارید کارهای خود را به درستی انجام دهید اما هر لحظه ممکن است فریب بخورید و رویاهای شما از بین برود و شکست بخورد. سعی کنید افکار خود را کمی محدود نمایید تا دست یافتنی تر شوند و اهداف بیهوده بزرگ را در ذهن نپرورانید. در واقع سنگ بزرگ علامت نزدن است.

فال متولدین آبان ماه

احساس و عقل شما در تضاد است و هر یک سعی دارند شما را به سوی مخالف بکشند که در واقع برای شما جز ایجاد تنش چیز دیگری ندارد و نمی توانید مسیر درست را تشخیص دهید. همچنین انتخاب مسیر بخشی از داستان است اما در واقع مشکلاتی به صورت پنهان در حال وقوع است که در حال حاضر قابل دیدن نیست. در اینجا شاید ندای درونی و قلبی به کمک شما بیاد و مسیر درست را به شما نشان دهد. همچنین کمک گرفتن از خلاقیت نیز می تواند سوی دیگر این کار باشد.

فال متولدین آذر ماه

امروز می توانید بهترین و خلاقانه ترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید البته سعی کنید گرفتار احساسات و حس های ناشنخته نشوید. افکار شما در حال حاضر بسیار پراکنده است و به سختی می توانید آن ها را جمع کنید تا به واقعیتی دست پیدا نمایید. همچنین اینکه بخواهید در یک روز و ساعت به تمام رویاهای خود دست پیدا کنید غیرممکن است. کمک دوستان خود را بطلبید و خیلی زود خواهید دید که به شما کمک می کنند و اتحاد و کار گروهی می تواند بر روحیه و روند انجام کار تاثیر بسیار عالی بگذارد. برای خودتان اولویت هایی انتخاب کنید و طبق آن پیش بروید.

فال متولدین دی ماه

به نمایش گذاشتن مهارت های شما می توانید تحسین دیگران را برانگیزد اما در واقع این تحسین ویژه مهارت شما نیست در واقع برای کار مثبتی که انجام می دهید، است. به نظر خودتان آن چنان که باید در به نمایش گذاشتن مهارتتان تلاش به خرج نداده اید اما به هر صورت همیشه موانعی وجود دارد که وجود موانع دلیل بر این که شما راه را اشتباه انتخاب کرده اید نیست. سعی کنید بر کارها تمرکز کنید. بدون شک به نتیجه ای جالب خواهید رسید.

فال متولدین بهمن ماه

اکنون درگیر این چالش هستید که چگونه بتوانید هدف های خود را به واقعیت و نقشه های عملی تبدیل نمایید. نشانه هایی را می بینید اما به جای اینکه به نفع خود برداشت کنید برداشت نادرستی می کنید و همیشه فکر می کنید مسیری که در پیش گرفته اید اشتباه است. در مسیر هایی که می روید همیشه فریبکاری وجود دارد همیشه با حواس جمع و با دقت به راه خود ادامه دهید. تصمیمات خود را خیلی عجولانه نگیرید و در مسیری که هستید بمانید. در نهایت خواهید دید که همه چیز را به درستی انجام داده اید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز قرار است مسیر پرماجرایی را آغاز نمایید و افکار هیجان انگیز تان را به نمایش بگذارید در حال حاضر بسیار به کار خود و نتیجه آن اطمینان دارید و دوست دارید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اما سعی کنید تا جای ممکن افکار خود را پنهان نگه دارید و توضیحات اضافه ای از آن را برای دیگران بازگو نکنید. در حال حاضر سکوت کردن بهترین راه می باشد. از پر حرفی بپرهیزید که باعث می شود رازها و افکار خود را ناخودآگاه بیان کنید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.