فال روزانه 6 شهریور 98

فال روزانه 6 شهریور 98

فال روزانه 6 شهریور 98 فال روزانه 6 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 3 شهریور 98

فال روزانه 3 شهریور 98

فال روزانه 3 شهریور 98 فال روزانه 3 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۲۰ مرداد

فال روزانه ۲۰ مرداد

فال روزانه ۲۰ مرداد فال روزانه ۲۰ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 4 مهر 98

فال روزانه 4 مهر , فال فردا چهار مهر , طالع بینی 4 مهر ماه

فال روزانه 4 مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 4 مهر 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 4 مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز احساس می‌ کنید شانس به شما رو کرده زیرا به هر کاری دست می‌ زنید و در هر موقعیتی قرار می‌ گیرید به نفع شما تمام می‌ شود. اما نیازی هم نیست کار خیلی خارق‌ العاده انجام بدهید همین که حضور داشته باشید و بتوانید دیگران را شاد کنید می‌ تواند بزرگ‌ ترین نقش شما باشد. در حال حاضر اعتماد به‌ نفس شما بسیار بیش از حد خود شده است که می‌ تواند یک تهدید و یا خطر برای شما باشد. زیرا اعتماد به نفس کاذب نمی‌ تواند مشکلات شما را حل کند سعی کنید بر چیزهایی تمرکز کنید که بتوانید آن را تغییر دهید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

چند روزی است که تصمیم گرفته اید زندگی خود را ساده بگیرید. اما در عین‌ حال تصمیم ندارد از اهداف بلند مدت خود دست بکشید. کارهای زیاد باعث شده خودتان را بیش از حد خسته کنید زیرا مدام در حال انجام دادن کارها و پیدا کردن راه و ایده‌ های جدید هستید. دوست ندارید هم‌ زمان فکرتان در چندین جهت مختلف باشد زیرا از شما انرژی بسیاری گرفته می‌ شود. پس سعی کنید کمی افکار خود را متمرکز کنید به ندای درونی خود گوش دهید.

فال متولدین خرداد ماه

در حال حاضر درگیر یک بحران شدید شده‌ اید و نمی‌ دانید به اتفاقاتی که در گذشته افتاده فکر کنید آن را بررسی کنید یا به اتفاقاتی که در آینده قرار است بیفتد فکر کنید. امروز سرعت افکار شما بسیار بالاست و به همین خاطر نمی‌ توانید فرصت‌ ها ک مسیر جدیدی که پیش روی شما قرار می‌ گیرد را مشاهده کنید. کمی کلافه و آشفته به نظر می‌ رسید اما به رصورت سعی کرده‌ اید با صبوری با این آشفتگی کنار بیایید و مشکلی با آن نداشته باشید. برای این‌ که بتواند کمی به خود مسلط شوید و بهترین تصمیمات را بگیرید بهتر است چند روزی از ادامه دادن مسیر خودداری کنید. کمی آرام باشید و استراحت کنید تا دوباره بتوانید همه کارها را آغاز کنید. صبر کردن را فراموش نکنید.

فال متولدین تیر ماه

امروز یک آرامش عجیب را تجربه می‌ کنید. در واقع می‌‌ توان گفت یک آرامش پیش از طوفان است و ناشناخته‌ های بسیاری در اطراف شما وجود دارد که از آن می‌ ترسید به خاطر همین احساس بدی دارید و نمی‌ توانید از اوقات فراغت و در کنار خانواده بودن لذت ببرید. آخر این هفته اتفاقات بسیار جالبی بروز خواهد نمود زیرا قرار است تلاش‌ هایی که کرده‌ اید به ثمر بنشیند. سعی کنید بیشتر واقعیت‌ ها را ببینید و در رویا و خیال غرق نشوید تا بتوانید خودتان را برای مراحل بعدی زندگی که با تغییرات جدیدی که در راه است آماده کنید. اجازه ندهید نگرانی‌ ها و استرس هایی که دارید امید را از شما بگیرد. پس تفکر مثبت خود را نگاه دارید.

فال متولدین مرداد ماه

زندگی شما وارد فاز جدیدی شده که بسیار پیچیده‌ تر از گذشته شده است. با فال پارسی سرا همراه باشید ؛ اطرافیان شما تلاش می‌ کنند تا یکسری حقایق را از شما پنهان کنند اما با این‌ وجود شما همچنان باز می‌توانید حقایق را ببینید. حس ششم شما خیلی قوی است و با قدرت به کار خود ادامه می‌ دهد پس به همین دلیل است که نمی‌ توانید چیزهای غیر واقعی را باور کنید تا حقیقت را از شما پنهان کنند. این‌ که دیگران درباره شما چه فکری می‌کنند اصلاً برای شما مهم نیست زیرا به خودتان ایمان دارید. اما سعی کنید بیش از حد به خود مغرور نشوید. برای رسیدن به هدف و مقصود خود بهتر است دوستان خود را نیز در کنار داشت در کنار خود داشته باشید.

فال متولدین شهریور ماه

اگر می‌ خواهید در جمع بدرخشید و توجه ها را به سوی خود جلب کنید امروز خیلی ساده می‌ توانید این کار را انجام دهید. زیرا مسیر برای شما باز است و به هر کاری دست بزنید می‌ توانید توجه دیگران را به خود جلب کنید. شاید این کار بار و فشار زیادی بر روی دوش شما بگذارد اما این را بدانید که نیازی نیست برای ثابت کردن خود به دیگران خیلی عجله کنید و کارهایی خیلی بزرگ و سنگین انجام بدهید. کمی از فکر خود استفاده کنید و هوش به خرج دهید کاری را انجام بدهید که در آن مهارت دارید و نیازی نیست که تمام مشکلات را حل کنید.

فال متولدین مهر ماه

شاید ببینید که هنوز به هدف و مقصدی که داشتید نرسیده اید اما این موضوع را بدانید که پایان کار و راه خیلی نزدیک است و به‌ زودی به آن دست پیدا خواهید کرد. در حال حاضر یک چالش بزرگ در زندگی شما وجود دارد خیلی می‌ ترسید که نتوانید وظایف خود را به خوبی انجام بدهید و به همین دلیل دچار آشفتگی شده اید. اگر بخواهید از این آشفتگی‌ ها رهایی پیدا کنید خیلی ساده می‌ توانید این کار را انجام دهید. تنها کافی است کمی افکار خود را عوض کنید ماجراهای عاطفی و احساسی در سر راه شما هست که به زودی کنار خواهد رفت و فرصت بیشتری پیدا می‌ کنید تا به هدف و مسیر خود برسید.

فال متولدین آبان ماه

امروز از آن روزهاست که کاسه صبر شما لبریز می شود زیرا به‌ صورت مداوم با اتفاقات جدیدی روبرو می‌ شوید که اصلاً پیش‌بینی آن را نمی‌ کردید. شاید در مسیر خود هر چیزی را ببینید به نظر شما فریبنده بیاید و به راحتی شما را از مسیر اصلی خود منحرف کند. از دست خودتان ناراحتی و عصبانی هستید اما بیشتر هم تمایل دارید به دنبال هوا و هوس خود باشید تا اهدافی که از پیش تعیین کرده‌ اید. سعی کنید کمی حواس خود را جمع کنید و تمرکز داشته باشید که بدانید بهترین و درست‌ ترین مسیر کدام هست و در آن گام بر نه در مسیر های ناشناخته.

فال متولدین آذر ماه

امروز انرژی بسیاری دارید تا جایی که اصلاً احساس خستگی نمی‌ کنید. اما به دلیل این انرژی زیاد سعی نکنید بیش از حد توان خود کار کنید و فعالیت داشته باشید. سعی کنید از این انرژی ای که دارید در تصمیم‌ گیری‌ های خود استفاده کنید .در راه و مسیر خود از دیگران کمک بگیرید و راهنمایی‌ های آنان را گوش دهید در عیر این صورت ممکن است به نتیجه دلخواه نرسید. اگر امروز کار و مشغله زیادی را بر سر خود بریزید بدون شک هفته آینده به مشکل برخورد می‌ کنید. انرژی زیادی که دارید برای روزهای آینده نیز ذخیره کنید.

فال متولدین دی ماه

در حال حاضر یک موقعیت پیچیده بر سر راه شما قرار گرفته دیگران نیز انتظار دارند تا شما بتوانید به خوبی آن را مدیریت کنید و از پس آن بربیایید. این شرایط مربوط به معاملات و مسائل مالی می باشد. تعاملاتی که در محل کار خود دارید چندان واضح نیستند و این مورد می‌ تواند شما را آزار دهد. برای این‌ که بتوانید با این مشکل مقابله کند نیاز دارید اطلاعات بیشتری جمع آوری کنید اما از طرف دیگر نگران هستید که مهلتی که برای انجام کار به شما داده شود به‌ زودی به اتمام برسد. به خاطر همین با عجله تصمیم می‌ گیرید. درحال حاضر بهتر است انتظارات دیگران را کنار بگذارید و کمی صبر کنید هفته آینده می‌ توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و سپس درمورد مشکلی که پیش آمد تصمیم‌ گیری کنید آن را رفع نمایید.

فال متولدین بهمن ماه

یکی از دوستان شما حرف‌ هایی می‌ زند که احساسات شما را بر می‌انگیزد و باعث ناراحتی شما می‌ شود. حتی ممکن است بین شما و دوستت ان قهر و جدایی پیش بیاید. همیشه ترجیح می دهید روابط دوستانه تان را خیلی ساده و بر پایه عقل و منطق نگه‌ دارید. زیرا اگر احساسات را در آن دخیل کنید مدیریتش سخت می‌ شود و احتمال دارد مشکلاتی پیش بیاید. درحال حاضر با مشکلی که پیش آمده بهتر است رو در رو شوید و با آن مقابله کنید اگر از آن فرار کنید مدیریت آن بسیار سخت‌تر خواهد شد و این را بدانید از مشکلی که در حال حاضر در آن هستید نمی‌ توانید فرار کنید و کنار بکشید. سعی کنید کمی آشفتگی‌ ها را آرام کنید و با صبر و حوصله یک بحث مفید داشته باشید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز اگر بخواهید حقیقت را از تخیل و توهم جدا کنید کار بسیار سختی خواهد بود. زیرا این دو به شدت به هم گره خورده‌ اند و نمی‌ توان آن‌ها را از هم جدا کرد. اگر بخواهید بیش از این این موقعیت را جستجو کنید افکار شما پریشان تر خواهند شد پس بهتر است تمرکز داشته باشید تا تصمیم اشتباه نگیرید و تنها بر پایه حدس و گمان پیش نروید. از زندگی خود لذت ببرید مطمئن باشید تا چند روز آینده و حتی هفته آینده خیلی راحت‌ تر می‌ توانید مشکلات را حل کنید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 3 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.