فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98 فال روزانه 19 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 13 شهریور 98

فال روزانه 13 شهریور 98

فال روزانه 13 شهریور 98 فال روزانه 13 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 7 شهریور 98

فال روزانه 7 شهریور 98

فال روزانه 7 شهریور 98 فال روزانه 7 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 31 شهریور 98

فال روزانه 31 شهریور , فال فردا سی و یک شهریور , طالع بینی 31 شهریور ماه

فال روزانه 31 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 31 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 31 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

ریاهایی که در خواب می‌ بینید به قدری به واقعیت نزدیک هستند که می‌ خواهید به محض بیدار شدن آن‌ ها را عملی کنید و برای دیگران تعریف کنید. اما کمی درنگ کنید بهتر است در حال حاضر چیزی نگویید ساکت بمانید این‌ که دوست دارید در مورد فکرهایی که در ذهن شماست و ماجراهایی که در خواب‌ های تان می‌ بینید با دیگر صحبت کنید مشکلی ندارد اما بهتر است این کار را در یک زمان مناسب انجام بدهید تا هم دیگران به حرف‌ های شما توجه کنند و هم بتوانید با کمک آن‌ ها مسیر درستی را در پیش بگیرید. بهتر است کمی صبوری به خرج دهید و شخصیت خودتان را بسازید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز از آن روزهایی است که شما دقیقا می‌ دانید چه می‌ خواهید و چگونه باید عمل کنید. حتی دوست دارید افکاری که در ذهن خود دارید را با جزئیات خیلی ریز برای دیگران شرح دهید. شما تنها قصد دارید ایده‌ های خود را برای دیگران بگویید اما برداشت دیگران به این صورت است که شما قصد جلب توجه دارید و می‌ خواهید بزرگ‌ نمایی کنید و بیشتر در چشم دیگران باشید و در واقع منظور شما را به‌ درستی متوجه نمی‌ شوند. پس برای این‌ که این حالت پیش بیاید به شما توصیه می‌ کنیم زیاد جزئیات ایده‌ های خود را توضیح ندهید. بگذارید کمی این شرایط بگذارد فشارها و تنش‌ ها کمتر شود سپس موضوع را می توانید شرح دهید در آن زمان هم شنونده‌ های بیشتری خواهید داشت.

فال متولدین خرداد ماه

امروز حس می کنید دیگران از شما فاصله گرفتند و این فاصله گرفتن بیشتر از نظر عاطفی می باشد. معمولا آنان در کنار شما و همیشه حامی شما هستند. اگر شما زحماتی بکشید و ایده‌ های خود را عملی کنید پشتیبان شما خواهند بود. با فال پارسی سرا همراه باشید؛ اما شما همیشه انتظار دارید آن‌ ها دست به یک اقدام قاطعانه بزنند به صورتی که بتوان در ظاهر آن را دید و می‌ خواهید به‌ جای این‌ که تنها با حرف شما را حمایت کنند دست به کار شوند. در واقع حق با شماست تاکنون حرف‌ های زیادی زده شد اما هیچ‌ گاه به آن عمل نشده بهتر است خودتان پیش‌ قدم شوید و هیچ‌ گاه منتظر نباشید تا دیگران برای شما قدم بردارند.

فال متولدین تیر ماه

امروز می‌ خواهید به گونه‌ ای کار کنید که همه شما را ببینند و بتوانند روی شما حساب کنند. زیرا حس می‌ کنید که در چند روز گذشته فکرهای چندان جالبی در مورد شما نکرده‌ اند. اما شما نیاز نیست خودتان را به دیگران ثابت کنید تنها کاری که باید همیشه انجام می‌ دادید را انجام دهید تا تردیدها را کنار بگذارید. امروز این تفکرات مانع از پیشرفت شما شده است و نمی‌ گذارد به اهداف خودتان برسید و کمی اجازه دهید حس ششم تان برای شما تعیین مسیر کنند.

فال متولدین مرداد ماه

امروز انرژی فوق‌ العاده‌ ای دارید و می‌ خواهید بدون وقفه به راه و مسیر خود ادامه دهید. اما دقت کنید این سرعت بالا و عدم توقف که در پیش گرفته‌ اید باعث می‌ شود برخی از جزئیات کار را نبینید. همین امر می‌ تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد. البته در مقابل نیازی هم نیست خودتان را خیلی درگیر جزئیات کنید که اصلاً نتوانید هیچ کاری انجام بدهید. بهتر است تعادل را حفظ کنید نه با چنان سرعتی پیش بروید که نتوانید چیزی را ببینید و نه آنقدر سرعت خود را کم کنید که نتوانید به اهداف خود برسید. اگر می‌ خواهید کاری انجام بدهید همان بار اول در انجام آن دقت کنید تا دوباره مجبور نشوید آن را انجام دهید.

فال متولدین شهریور ماه

از این‌ که می‌ خواهید کار جدید را شروع کنید به‌ شدت هیجان‌ زده هستید تا جایی‌ که ممکن است دچار استرس و اضطراب شوید. شاید برای این‌ که بتوانید استرس را کنترل کنید خود را سرگرم کار کنید که وقت اضافی نداشته باشید تا دچار فکرها و استرس شوید. بطور معمول آدمی نیستید که مضطرب باشید اما فقط می‌ خواهید به هر طریقی شده احساس امنیت و آرامش داشته باشید. اگر ناراحتی خاصی دارید با دوستان خود صحبت کنید. زیرا می‌ توانند به شما کمک کنند و همچنین این کار باعث کاهش اضطراب شما می شوند. سعی کنید خیلی آهسته و گام به گام پیش بروید و تغییرات تدریجی را در دستور کار خود داشته باشید.

فال متولدین مهر ماه

امروز حتی اگر یک گفتگوی ساده داشته باشید نیز می تواند باعث به اختلاف کشیده شدن رابطه شما با دوستتان شود. نیازی نیست این‌ قدر همه چیز را بزرگ کنید حتی نظرات شما آن‌ قدر هم مخالف یکدیگر نیست که وارد چنین بحث‌ هایی شوید. اگر نظرات شما فرق دارد می‌ توانید فکر گنید و سعی کنید تا مسیر را عوض کنید. به جای این‌ که از یک راه بروید فکر کنید و از راه های دیگر که با دیگران اتفاق نظر دارید به هدف خود برسید.

فال متولدین آبان ماه

چندان مایل نیستید با دیگران به مخالفت بپردازید اما در حال حاضر شرایطی ایجاد شده که مجبور شده اید اینکار را انجام بدهید و از قرار گرفتن در چنین موقعیتی بسیار عصبی هستید. هوشمندانه‌ ترین کار این است که ابتدا احساسات خود را کنترل کنید تا بتوانید عصبانیت خود را کم کنید سپس روی کار یا مشکلی که پیش آمده تمرکز کنید. سعی کنید از اضطراب‌ های اضافی دور بمانید تا تمرکز خود را بدست بیاورید در این‌ صورت است که می‌ توانید راهکار مناسبی بیابید.

فال متولدین آذر ماه

امروز به قدری مثبت اندیش شده‌ اید که شاید نتوان از نظر منطقی این موضوع را توجیه کرد اما مشکلی نیست خوش‌ بینی هیچ ربطی به منطق ندارد. می‌ تواند گاهی اوقات برای شما پیش بیاید و این نشان‌ دهنده قدرت مغز و افکار شماست که می‌ توانید با دید مثبت همه چیز را ببینید. یک موضوع و یا مشکلی پیش آمده که هر چه زودتر باید با آن رو به رو شوید و از آن فرار نکنید و به فکر حل کردن آن باشید. سعی کنید کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و واقعیت‌ ها را همیشه مدنظر داشته باشید.

فال متولدین دی ماه

تمایل دارید افکار خود را با دیگران در میان بگذارید اما در رابطه با این موضوع دچار استرس و اضطراب شده اید زیرا نمی‌ دانید تا چه حد از افکار خود را می‌‌ توانید بازگو کنید. بهتر است در حال حاضر که چنین پریشان شده اید این تصمیم را بگیرید که هیچ حرفی نزنید. کمی افکار خود را زیر و رو کنید ببینید اگر می‌ خواهید با دیگران صحبت کنید بهتر است چه چیزهایی را برای آنان بازگو کنید و همچنین نیازی نیست تمام حرف‌ هایی که در دل دارید را به دیگران بگویید به طور مثال مسیری که می‌ خواهید بروید را هیچ‌ گاه به کسی نگویید برای خودتان نگه دارید حتی این موضوع را با صمیمی‌ ترین دوستان خود هم در میان نگذارید.

فال متولدین بهمن ماه

چند مدتی هست که فشارهای روانی و جسمی بسیاری به شما وارد می‌ شود اما باز هم با وجود این فشار شما فرد خوش‌بین هستید و فکر می‌ کنید همه‌ چیز به‌ خوبی پیش خواهد رفت. شما اگر بتوانید همه چیز را هم تحت فرمان خود در بیاورید باز هم نقاط منفی وجود دارند پس نباید چیزی را پنهان کنید زیرا این کار باعث می شود مشکلات شما تنها بیشتر شود و از دیگران کمک بخواهید تا بتوانند شما را در این مسیر یاری دهند.

فال متولدین اسفند ماه

امروز دقیقا همان روزی است که شما باید اهداف خود را عملی کنید. خودتان را برای کار آماده کنید. کارهای خود را هر چه بیشتر به تاخییر بیندازید شرایط برای شروع کار سخت‌ تر خواهد شد. اکنون بهتر است کار را شروع کنید و توانایی‌ های خود را به چالش بکشید و خودتان را به دیگران ثابت کنید به احساسات و حس قلبی خود اطمینان کنید و پا در مسیر بگذارید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.