فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98 فال روزانه 1 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 30 شهریور 98

فال روزانه 30 شهریور , فال فردا سی شهریور , طالع بینی 30 شهریور ماه

فال روزانه 30 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 30 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 30 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

امروز همان روزی است که منتظر آن بودید همه چیز کاملاً روشن باشد تا شما متوجه همه چیز بشوید. اما احتیاط را همیشه در هر کاری همراه خود داشته باشید شاید این‌ که بخواهید با دیگران ارتباط داشته باشید کمی برای شما مشکل باشد به خصوص این‌ که نخواهید فکرها و ایده‌ ها و حرف‌ هایی که در ذهن و دل خود دارید را با دیگران در میان بگذارید. طالع شما پیشنهاد می‌ کند که کمی اوضاع را راحت‌ تر بگیرید و از سفت و سختی خود بکاهید. اگر مسئولیت‌ های خود را می‌ خواهید به گردن دیگران بیندازید کار چندان درستی نیست. بهتر است خودتان کارها را انجام بدهید و همچنین از زیاده‌روی در هر موضوعی بپرهیزید زیرا این کار سلامت شما را هدف قرار خواهد گرفت.

فال متولدین اردیبهشت ماه

دوستان و اطرافیان شما و حامی سرسخت شما هستند و همین حمایت می‌ تواند امروز به شما کمک کند تا کارهایتان را به خوبی انجام بدهید. می‌ توانید کار های خود را اجرایی کنید به کارهایی عقب افتاده سر و سامان دهید یا تلاش داشته باشید برای این‌ که بخواهید یک کار و ایده را آغاز کنید. با فال پارسی سرا همراه باشید. به سمت مسائل جدید که گام بردارید درحال حاضر کمی باید مراقب وضعیت سلامت خود باشید اگر می‌ خواهید وضعیت دفاعی بدن شما بهبود پیدا کند غذاهایی که ویتامین ب 5 دارند را بیشتر مصرف کنید مثل زردهدتخم مرغ و گوجه‌فرنگی و انواع گوشت. روابط عاشقانه شما در این روزها می‌ تواند به اوج خود برسد و روزهای بسیار خوبی را طی کند اما سعی کنید در این روابط کمی با سیاست رفتار کنید تا بتوانید هز اصل جزئیات رابطه با خبر شوید و پس از آن می‌ توانید از بودن با فردی که دوستش دارید لذت ببرید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز ممکن است برای شما روز خوبی باشد خصوصاً اگر بتوانید به موضوعات معنوی و موسیقی‌ های الهام‌ بخش توجه بیشتری داشته باشید. یکی از اطرافیان شما مسیر اشتباهی را در پیش گرفته و انتخاب‌ های احمقانه‌ ای می‌ کند اگر بخواهید به او کمک کنید بدون شک راهی پیدا نخواهید کرد. پس بهتر است گاهی اوقات اجازه دهید دیگران اشتباهات خود را مرتکب شوند تا متوجه اشتباه خود بشوند. امشب فکرهای خلاقانه ای در ذهنتان دارید که ممکن است در کسب‌ و کارها برای شما خوب باشد. گرایش‌ های سیاره در طالع شما به نفع شما خواهد بود. برای افرادی که مجرد هستند بهترین زمان برای تصمیم‌گیری در مورد روابط طولانی مدت است اما افرادی که متأهل هستند می توانند روابط عاشقانه که با همسرشان دارند را عمیق‌ تر سازند. سلامت معده شما ممکن است کمی دچار تزلزل شود بهتر است از مصرف غذاهای شکری و شیرین پرهیز کنید و بیشتر سبزیجات بخورید.

فال متولدین تیر ماه

زمانی که افراد دیگر نظرات خود را می‌ گویند شما صبور باشید هرچه بیشتر کار خود را با صبوری پیش ببرید می توانید آرامش بیشتری داشته باشید. از گفتن جملات منفی درباره ظاهر و توانایی خود همیشه خودداری کنید. انرژی بالایی داشته باشید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید خواهید دید که همه کارها درست خواهد شد. سیاره طالع شما تحت تاثیر احساسات قرار گرفته است اگر یک فرد را دوست دارید بدون شک دیوانه وار عاشق او خواهید شد. اگر مجرد هستید در واقع امروز می‌ توانید عشق خود را بیابید و در فریبندگی او موفق خواهید بود. سعی کنید همیشه خوشبختی‌ های خود را بشمارید و بدبختی‌ ها را کنار بگذارید. وضعیت سلامت شما اکنون در بهترین حالت قرار دارد.

فال متولدین مرداد ماه

اگر می‌ خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید امروز بهترین روز می باشد. امروز شما بسیار انرژی دارید و می‌ توانید کارهایی بسیار بزرگ انجام بدهید. می‌ خواهید همه چیز را تغییر دهید و در آن تفاوت اساسی ایجاد کنید حتی می‌ خواهید دنیای پر از بی‌ عدالتی و جهالت را عوض کنید. هر موضوعی که در ذهن شما را می‌ خواهید با شور و اشتیاق بیان کنید. عقل و منطق همیشه در کار به سراغ شما آمده و توانسته موضوع را به نفع شما تغییر دهد خصوصاً اگر در یک حرفه تجاری کار کنید. روابط خود با خانواده را کمی بیشتر مراقبت کنید زیرا ممکن است آسیب‌ هایی بزنید که از آن آگاه نیستید.

فال متولدین شهریور ماه

امروز می‌ توانید هر نوع فعالیتی را انجام بدهید چون سرشار از انرژی و اراده هستید. شرایطی که در حال حاضر چندان برای شما تغییری نکرده و بهبود نیافته و همین امر موجب دلسردی و ناامیدی شما شده است. اما بهتر است زندگی را به مبارزه بطلبید تا بتوانید انرژی خود را بدست بیاورید. شما می‌ توانید تفاوت ها و تغییرات زیاد و بزرگی در جامعه ایجاد کنید پس وجود شما در جامعه بسیار ارزشمند است. سعی کنید از کنار هم بودن لذت ببرید. انرژی هایی که دارید را در جمع رها کنید تا دیگران نیز از آن استفاده کنند. دیگران از دوست بودن با شما بسیار لذت می برند چون همیشه جذابیت و ایده‌ های خاصی دارید. اگر حالت عصبانیت پیش آمد سعی کنید با چند دقیقه استراحت آن را رفع کنید و درون خود نگه ندارید و این فشار کوچک‌ تر زندگی رفع کنید و همه‌ چیز را آسان بگیرید.

فال متولدین مهر ماه

از این‌که در کنار دوستان خود باشید خیلی لذت می‌ برید اما این تمایل شما که همیشه می‌ خواهید با آن‌ ها باشید ممکن است بر علیه شما تمام بشود. اگر دیگران با نظرات شما مخالفت کنند یا موانعی در راه شما ایجاد کردند دلسرد و ناامید نشوید و اگر مشکلاتی دارید سعی کنید با کسانی که به آن‌ ها اطمینان دارید صحبت کنید. شاید این حس را داشته باشید که نزدیکان شما در حال جاسوسی کردن شما هستند و یا پشت سر شما بد حرف می‌زنند. اما اگر به‌طور دقیق‌ تر موضوع را بررسی کنید می‌ بینید که اشتباه متوجه شده‌ اید. به افرادی که شایسته هستند اعتماد داشته باشید هر کاری می‌ خواهید بکنید امروز انجام بدهید و آن را به تعویق و فرار نیندازید. مسائل عاشقی شما مورد توجه همگان باید مراقب باشید قول و وعده‌ها را به آسانی باور نکنید.

فال متولدین آبان ماه

امروز بسیار قوی و سفت و سخت شده‌ اید و می‌ خواهید کارهای خود را انجام بدهید اما به شما توصیه می‌ کنیم همه کارها خودتان به‌ تنهایی انجام ندهید. اگر می‌ توانید کار را تیمی انجام بدهید بهتر است به دیگران نیز فرصت تجربه کسب کردن را بدهید. این‌ که از دیگران کمک بخواهید و از آن‌ ها تشکر کنید باعث می‌ شود دیگران با شما بهتر رفتار کنند. زیرا نیاز دارند که از آنان قدردانی شود. اتفاقات متعدد ممکن است بطور هم‌ زمان رخ بدهد که شما را کمی گیج و آشفته می کند. اما به خودتان فشار نیاورید می‌ توانید از این افکار تاریک رها شوید و به سمت روشنایی گام بردارید. پروژه‌ های بلند مدت کاری قبول کنید زیرا شانس موفقیت آن بالاست.

فال متولدین آذر ماه

امروز شخصیت منضبط شما بسیار قوی شده است و می‌ خواهید برای هر کاری نظم و ترتیب قرار دهید و اگر متأهل هستید ستاره بخت شما با شما خواهد بود و هر گونه تنش و درگیری را زندگی شما بیرون خواهند راند. اما اگر مجرد هستید به دنبال همسر هستید شرایط ایده‌آلی برای شما ایجاد خواهد شد که حس زیبای عاشق شدن را داشته باشید. از نظر وضعیت سلامت کبد شما تا حدی ضعیف شده پس بهتر است از مصرف شیرینی‌ ها و چربی‌ ها پرهیز کنید.

فال متولدین دی ماه

امروز به راحتی می توانید افکار و عواطف خود را بروز دهید. جذابیت شما به حدی زیاد است که می‌ توانید هر چیزی را که می‌ خواهید به دست بیاورید اما در عین‌ حال گوش بزنگ باشید چون ممکن است تله هایی در اطراف شما باشد. زندگی و خانواده شما بزرگ‌ ترین لذتی است که در اطراف خود دارید پس بهتر است وقت بیشتری را با اعضای خانواده و فرزندان خود بگذرانید. اگر می‌ خواهید وضعیت سلامت شما در سطح مطلوبی باشد بهتر است سیگار کشیدن کنار بگذارید و از پر خوری نیز پرهیز کنید. اگر یکی از دوستان شما از شما تقاضای کمک کرد حتما درخواست او را پاسخ دهید و به او کمک کنید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز دیدگاه شما بسیار باز و گسترده است پس می‌ تواند روز خوبی باشد برای این‌ که بتوانید برای دیگران سخنرانی کنید و کارهای هیجان‌ انگیزی انجام بدهید. احساسات شما به شما کمک خواهد کرد که تصمیم‌ گیری کنید. شاید در زندگی خود با همسرتان کمی مشکل و اختلاف نظر داشته باشید اما چندان موضوع مهمی نیست و خیلی راحت سریع می‌ توانید آن را حل کنید. بخشندگی شما باعث می شود شما فردی بزرگ باشید و دیگران را بسیار خوشحال کنید پس سعی کنید به افراد بی‌ خانمان کمی کمک کنید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز سعی کنید فردی قوی و با اقتدار و باشید و از عقل خود استفاده کنید به احساس و پشتکار خود اعتماد داشته باشید و بدانید کارهایی که می‌ خواهید را می‌ توانید انجام بدهید. ریسک کردن در زندگی می‌ تواند چیز خوبی باشد و برای شما بسیاری از اوقات اینکار یک کار روتین و معمولی است. دوستانی که در اطراف شما هستند لطف و محبت شما را درک می‌ کنند اما مواظب باشید که آن‌ ها را قضاوت نکنید. در مورد خرج کردن پول کمی با احتیاط رفتار کنید پول خود را خرج خرید لوازمی که چندان ضروری نیستند نکنید. زیرا خیلی زود مشکل مالی پیدا می‌ کنید. عاقل باشید و احساسی عمل نکنید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.