فال روزانه ۲۲ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۲ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۲ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۲ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۹ مهر ۹۸

فال روزانه ۹ مهر ۹۸

فال روزانه ۹ مهر ۹۸ فال روزانه ۹ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 21 شهریور 98

فال روزانه 21 شهریور 98

فال روزانه 21 شهریور 98 فال روزانه 21 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 30 مرداد 98

فال روزانه 30 مرداد , فال فردا سی مرداد , طالع بینی 30 مرداد ماه

فال روزانه 30 مرداد

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 30 مرداد 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 30 مرداد

فال متولدین فروردین ماه

برای اینکه به هدف خود برسید می خواهید خطر کنید و هرطور شده آن را انجام دهید حتی اگر نیاز باشد زمان و زمان را بهم بریزید. حس می کنید در یک وضعیت اضطراری قرار گرفته اید پس نیاز است که خودتان را آماده نمایید تا سرعت لازم را داشته باشید و بتوانید با خطر مقابله کنید.هر مانعی بر سر راه شما قرار گرفت با آن بجنگید و آن را کنار بزنید چون هیچ چیز نباید مانع راه شما شود و سرعت شما را بکاهد. تنها دقت کنید که این اوضاع برای یک دوره می باشد و شاید هفته آینده دیگر از این انرژی چیزی باقی نماند وفروکش نماید اکنون که انژی بسیاری دارید فرصت را غنیمت بشمارید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز را با یک آرامش خاص و زیبایی آغازکرده اید اما طولی نمی کشد که این آرامش بهم میریزد و در واقع تا غروب دیگر خبری از این آرامش نخواهد بود و حتی احساس امنیت نیز نخواهید داشت. در روز های بعد دوباره این آرامش را به دست می آورید اما در حال حاضر بیشتر سعی کنید که انعطاف پذیر باشید. در حال حاضر زندگی شما بر روی دور تند است و سرعت گرفته پس تا زمانی که این قطار زندگی با سرعت در حرکت است بهتر است خودتان را به جایی متصل کنید تا محکم بایستید. ترس و تردیدهای بسیاری به سراغ شما آمده است که باید سعی کنید بر آن غلبه کنید تا بتوانید از زندگی حال حاضر خود لذت ببرید. ممکن است هر لحظه اتفاقاتی ناگوار بیفتد پس آماده باشید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز را می توان از آن روزهای غیرقابل پیش بینی دانست که حتی مشخص نست یک دقیقه بعد چه اتفاقی قرار است رخ دهد. هر حدسی که می زنید و هر فکری که دارید برعکس آن اتفاق می افتد. شرایط به گونه ای ست که حس می کنید چیزی در دنیا برای حمایت از شما وجود ندارد و خیلی تنها هستید. انعطاف پذیر باشید و با اتفاقاتی که اطراف شما در حال رخ دادن است وفق داده شوید تا آزار نبینید. برخی از مسائل در کنترل شما هستند پس از آن ها استفاده نمایید. تصمیمات امروز شما می تواند بر روند زندگی تاثیر بگذارد پس سعی کنید تصمیماتی بگیرید که پیچیدگی های امروز را بیشتر نکند.

فال متولدین تیر ماه

احساس پیچیدگی و آشفتگی و کلافگی می کنید. تلاش زیادی می کنید که این آشوب ها را آرام نمایید اما می توان گفت که چندان هم موثر نبوده اند. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ تمام مشکلات را نمی توانید یکباره و سریع حل نمایید اما همیشه نیز آن ها را زیر نظر داشته باشید تا افزایش پیدا نکنند. مشکلاتی که فکر می کردید پنهان بوده اند و سرکوب شده اند دوباره امروز سر باز می کنند. امروز فرصت خوبی ست که تغییراتی را که مدت هاست مد نظر دارید اجرا نمایید زیرا به نتیجه خواهد رسید.

فال متولدین مرداد ماه

امروز بدون شک روز پرمشغله ای دارید و همچنین به هیچ وجه خلق و خوی خوبی ندارید و به اصطلاح از دنده چپ بیدار شده اید. بهتر است ابتدای روز را مانند همیشه به انجام کارهایتان اختصاص دهید. احساساتی که در گذشته پنهان و سرکوب کرده اید باعث بروز مشکلات در حال حاضر شده اند هر چند که موضوع تنها یک مشکل نیست و در واقع مجموعه ای از مشکلات برای شما بروز کرده است. سعی کنید افکار خود را متمرکز کنید تا بتوانید تک تک مشکلات را بررسی کرده و راه حل مناسب پیدا کنید شاید به کار گیری کمی شوخ طبعی در این اوضاع خوب باشد تا مسیر برای شما یکنواخت نشود.

فال متولدین شهریور ماه

افکار و فعالیت های ذهنی شما بسیار سرعت گرفته اند که این حالت نشان دهنده کارهای بسیاری ست که باید انجام دهید اما در مقابل چنین وضعیت پر هیجانی به این زودی ها فروکش نخواهد کرد. نگران هستید که این هیجانات باعث شود کنترل امور و همه چیز از دستان شما خارج شود اما نباید با آن مقابله کنید و تنها اجازه دهید که شرایط به راه خود ادامه دهند و اتفاقات رخ دهند دخالت شما در این کارها تنها باعث بدتر شدن آن خواهد شد. برای اینکه بتوانید مهارت هایی که دارید را به دیگران نشان دهید می توانید از راه حل های خلاقانه بهره بگیرید به خودتان اطمینان داشته باشید و با اعتماد به نفس در کارها پیش روید تا بهترین نتایج حاصل شود.

فال متولدین مهر ماه

مشغله و مسئولیت های بسیاری در این روزها گریبان گیر شما شده است که نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید. اما با توجه به اینکه تلاش بسیای می کنید باز هم نمی توانید تمام وظایفی را که باید انجام دهید و به اتمام برسانید. کارهای نیمه تمام شما بسیار زیاد شده به طوری که شاید بتوان آن را به یک اژدهای چند سر تشبیه کرد که هر سر آن را قطع می کنید چند سر دیگر دوباره رشد می کنند. ساده گرفتن کارها به شما کمک می کند که از این حالت بحران زده خارج شوید و بر اعصاب خود مسلط باشید و استرس و اضطراب به خود راه ندهید. فردا هم فرصت برای انجام کارها دارید پس امروز خودتان را خسته نکنید.

فال متولدین آبان ماه

ترجیح می دهید امروز مشغول کارهایی باشید که به آن علاقه دارید به طور مثال به جستجوی موارد ناشناخته بروید. مشکلاتی در حال حاضر در زندگی شما وجود دارد که فکر می کنید خیلی بزرگ و جدی هستن اما در واقع به هیچ وجه این گونه نیست. دوست دارید همیشه مانند یک قهرمان باشید اما همیشه یک تنه نمی توانید تمام مشکلات را حل کنید و در حال حاضر به هیچ وجه نیازی نیست که پیگر این مشکلات باشید. اکنون تنها مسیر خود را ادامه دهید و به جمع آوری اطلاعات سرگرم باشید تا درست ترین راه را بتوانید انتخاب نمایید.

فال متولدین آذر ماه

حس می کنید امروز یک روز زیبا است و تمام دنیا و مردم آن با شما مهربان شده اند. در حال حاضر یک احساس معنوی را تجربه می کنید که خارج از حدود طبیعی می باشد اما شاید در همین حال است که ترس و تهدیدی نیز شما را در بر گیرد اما نباید چندان سرسختی از خود نشان دهید تا بتوانید مانع را از سر راه تان بردارید. می توان گفت مهمترین نکته این است که شما بتوانید از خودتان انعطاف نشان دهید تا اتفاقات غیرقابل پیش بینی را رفع نمایید.

فال متولدین دی ماه

اگر سعی کنید کارها و وظایف خود را سریع‌تر انجام دهید می توانید فرصتی پیدا کنید تا بقیه روز را به فعالیت و کارهای همراه با خلاقیت مشغول شوید. زمان بسیاری بوده که برای به دست آوردن این فرصت نقشه کشیده اید و رویا پردازی کرده اید اما درحال حاضر که زمان آن فرارسیده است. نیاز است کاری انجام دهید که شمارا خوشحال کند سعی کنید بیشتر به دنبال رویاهای خود باشید و راه خود را پیدا کنید تا بتوانید از روزمرگی هایی که در آن گیر افتاده اید خارج شوید و از لحظه‌های زندگی خود لذت ببرید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز متوجه می‌شوید که با وجود تمام تلاشی که کرده اید خیلی از چیزها را نمی‌توانید تغییر دهید و همین موضوع می‌تواند باعث ایجاد ناراحتی در شما شود. ارزش‌ هایی برای شما مهم است که آن‌ها را باور دارید اما کاری که تصمیم به انجام آن گرفته ‌اید با این ارزش‌ها در تناقض است. به مسیر خود ادامه دهید و سعی کنید یک راه پیدا کنید که بین خود و احساس تان یک تعادل ایجاد کند و درنهایت متوجه می‌شوید که آن آدم سابق نیستید زیرا تجربیاتی که در طول زندگی کسب کرده‌اید شما را فردی باتجربه و پخته کرده است.

فال متولدین اسفند ماه

درحال حاضر ذهن شما بسیار درگیر است و فعالیت‌های بسیاری در طی روز باید انجام دهید در کنار این فعالیت‌ها خیال‌پردازی و رویا پردازی هم دارید و از این رویاپردازی ها حتی شاد نیز می‌شوید. اما فراموش نکنید که نیاز به اینست که رو به جلو حرکت کنید و پیش بروید. برای این‌که آرامش بیشتری پیدا کرد می‌توانید موسیقی‌های آرام‌بخش گوش کنید تا جسم و روح شما آرام شود و انرژی مثبتی دریافت کنبد. می توانید به طبیعت‌گردی بروید یا از دوش آب گرم برای آرامش بیشتر استفاده کنید. هر کاری که می‌کنید توجه داشته باشید که به خودتان اهمیت دهید و با خودتان مهربان باشید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.