فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۱ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۱ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98 فال روزانه 1 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۶ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 3 شهریور 98

فال روزانه 3 شهریور , فال فردا سه شهریور , طالع بینی 3 شهریور ماه

فال روزانه 3 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 3 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 3 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

نمی توانید حواس خود را به خوبی جمع کنید و تمرکز نمایید و تا حد زیادی زندگی برای شما پیچیده شده است و دچار هیجانات احساسی شده اید. هوشیاری شما تحت تاثیر حس و حال شما قرار گرفته است و دچار هیجانات نیز شده است و همین موضوع باعث شده با مسائل نتوانید به راحتی کنار بیایید. این حس هر چند که ناخشوایند است اما برای شما می تواند یک درس و تجربه باشد.

فال متولدین اردیبهشت ماه

سادگی را در روابط خود همیشه الگو قرار دهید همچنین امروز روابط شما با دیگران به شدت در دید و توجه قرار دارد. در روابط سعی کنید به دنبال معنی و مفهوم باشید و فقط به لذت های گذری بسنده نکنید در واقع تا چیزی رو ح و روان شما را تحت تاثر قرار ندهد نمی توانید از آن لذت ببرید. با صداقت و از صمیم قلب صحبت کنید تا موثر واقع شود.

فال متولدین خرداد ماه

دوست دارید کمی خوش گذرانی کنید و برای خودتان وقت بگذرانید اما باز هم امکان پذیر نیست زیرا مسائل کاری بسیار زیاد و پیچیده شده اند و هیچ راهی برای فرار از مسئولیتی که دارید وجود ندارد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که در محل کار حضور داشته باشید اما تمام حواس خود را به کار ندهید. در این زمان می توانید به خیالات خود پناه ببرید بدون اینکه کسی متوجه این موضوع شود. در این حالت هم کار خود را انجام داده اید و هم سرگرم شده اید.

فال متولدین تیر ماه

توجه کردن به احساسات می تواند باعث شود تا شما فردی کارآمد تر باشید. تمایل دارید همیشه جزییات روابط خود را با دیگران بررسی نمایید و احساسات به خرج دهید اما این به آن معنی نیست که شما فردی ضعیف و آسیب پذیر هستید. اسرار خود را فاش نکنید هرچند که دیگران شما را تحت فشار قرار دهند. فعلا کمی صبر کنید و به حس ششم خود اعتماد کنید تا در زمان مناسب حرف دل خود را بازگو کنید.

فال متولدین مرداد ماه

وضعیت و جایگاه اجتماعی شما کمی پیچیده شده است و خودتان نیز سردرگم شده اید اما هیچ زمانی فکر نمی کردید که به چنین جایگاهی برسید. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید ؛ احساسات شما با زندگی واقعی و اجتماعی در تناقض است و این وضعیت در حال حاضر پایدار می باشد. دوستان شما تمایل دارند که کمی آسوده تر باشید و با آن به تفریح بروید و زندگی را کمتر سخت بگیرید آن ها قصد کمک به شما را دارند شما هم در برابر این موضوع مقاومت خواهید نمود. کمی به رویاهای خود فرصت بزرگ شدن دهید تا بتوانید به ان دست پیدا کنید.

فال متولدین شهریور ماه

گفت و گوهایی که در حال حاضر در محل کار خود دارید گویا پایان ناپذیرند و مشخص نیست تا کجا ادامه دارند. مایل هستید بحث را ادامه دهید اما از طرفی نمی خواهید همه چیز را به آشوب بکشید. امروز شما ممکن است به بحث طولانی تبدیل شود که از هدف های شما دور است. اگر نیازی دارید سعی کنید واضح صحبت کنید تا دیگران نیز نیازهای شما را متوجه شوند زیرا اگر به صورت واضح صحبت کنید نیازهای شما به اشتباه تشخیص داده می شوند. همچنین برای خود و دیگران حد و حدودهایی را مشخص نمایید.

فال متولدین مهر ماه

عقل و احساس شما در تناقض است. اما احساسات شما به قدری زیاد است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید. تمایلی ندارید رویاهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید زیرا اگر دیگران از آن خوششان بیاید نمی دانید چه واکنشی باید انجام دهید. برای یافتن خوشبختی راه بیفتید و به دنبال آن بگردید و نگذارید چیزی مانع راه و خوشبختی شما شود.

فال متولدین آبان ماه

سعی کنید احساساتی که دارید را پیش دیگران نمایان نکنید. زیرا در این صورت همه به افکار و قلب شما دسترسی خواهند داشت و دیگر احساس امنیت نخواهید کرد. اگر بخواهید حقیقتی را فاش کنید تمایل دارید که همه چیز را درباره آن به دیگران بگویید زیرا اگر تنها قسمتی از آن را بیان کنید ممکن است برداشتی اشتباه شود. حرف و پیام های خود را محدود تر و گزیده تر نمایید تا بتوانید جواب واضح و روشن گیرید.

فال متولدین آذر ماه

تعهدات شما را محدود می کند اما در مقابل اگر قول و قراری داده باشید حتما آن را انجام می دهید. دعوتی که امروز می شود را رد کنید تا به کارهای خود برسید. سرسختی دیگران می تواند شما را نارحت و رنجیده نماید و شرایطی که پیش آمده نگذاشته شما به کارهایی که باید برسید. ناراحتی ها را از خود دور کنید و اجازه ندهید بر کا ر و زنگی شما تاثیر گذارد. بهتر است زمان بندی داشته باشید و کارهای خود را صبح انجام دهید تا بقیه روز در آسودگی باشید.

فال متولدین دی ماه

امروز در سومین روز از شهریور ماه تفریح و بازی را به وقت دیگری موکول کنید و انتظاراتی که همکاران شما دارند را به جا بیاورید. دیگران خواسته های خود را به شما رو راست نمی گویند و از این رو شما دچار تردید شده اید و در واقع کاری از دست شما برنمیاید. در حال حاضر تنها به کار خود ادامه دهید و رویاهای خود را دنبال نمایید.

فال متولدین بهمن ماه

خواسته های شما امروز چندان مطابق میل شما پیش نخواهد رفت زیرا افراد دیگری بر شما تاثیر گذاشته اند. خلاقیت های شما از بین رونده نیست اما به هر صورت خوشتان نمی آید آن را محدود نمایید. اجازه دهید تنها کسی که بر قلب شما حکمرانی می کند خودتان باشید و نه دیگران. آزادی بیش از اندازه به شما نزدیک است کمی صبر کنید.

فال متولدین اسفند ماه

اکنون از موانع کوچک رد شده اید و فکرهای بسیار بزرگتری در ذهن شما جای گرفته است اما دقت کنید که افکار شما ممکن است شما را بیش از حد دچار و درگیر تخیل کند که خوب نیست. این تخیلات می تواند بر افرادی دیگر زندگی شما نیز تاثیر گذار باشد. در حال حاضر صبوری به خرج دهید و افکارتان را کمی کنترل کنید و مخفی نمایید تا چند روز آینده فرصتی برای بیان آن ها پیش خواهد آمد تا به بهترین نحو آن ها را بیان کنید و به عمل برسانید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.