فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98 فال روزانه 17 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۹ مرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد فال روزانه ۱۹ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 3 مهر 98

فال روزانه 3 مهر 98

فال روزانه 3 مهر 98 فال روزانه 3 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور , فال فردا بیست و نه شهریور , طالع بینی 29 شهریور ماه

فال روزانه 29 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 29 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 29 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

از ناخود آگاه شما تصورات و دیده هایی برای شما ظاهر می شود که برای شما عجیب است و نمی‌ توانید معنی آن را بفهمید. اسرار کهکشانی در حال حاضر در قوه تخیل شما بسیار فعال شده‌ اند اما در مقابل تمرکز شما بر روی موصوعات دیگری می باشد. تمایل دارید ایده‌ هایی که در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل کنید و فکر می کنید فرصت زیادی دارید اما نباید فرصت های حال حاضر خود را بیهوده بسوزانید به شما توصیه می‌ کنیم که همین حالا دست به کار شوید و مسیر مناسب را انتخاب کنید و رویاهای خودتان را عملی کنید و اجازه دهید کودک درونتان آزادانه حرکت کند.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز می‌ توانید خیلی راحت خواسته‌ هایی که دارید را با دوستان و آشنایان خود در میان بگذارید. اما باز هم نمی‌ توانید درباره عشقی که دارید به کسی چیزی بگویید. شاید کمی آشفته و گیج به نظر برسید و ندانید که احساسات خود را بهتر است فاش کنید یا نه یا اگر فاش کنیید چه واکنش هایی دریافت خواهید نمود. با فال پارسی سرا همراه باشید ؛ شما سعی کنید همچنان ارتباط خود را با احساسات درونی خود حفظ کنید اگر حتی باعث آشفتگی و ناراحتی شما شود. می‌ توانید فردی که عاشق او هستید را از راز درونی و قلبی خود با خبر کنید بهتر است خطر کنید نتیجه هرچه باشد برای شما ارزشمند خواهد بود.

فال متولدین خرداد ماه

در حال حاضر در یک دو راهی عقلی قرار گرفته اید یکی در مورد موضوعات بسیار گسترده و فراگیر است و دیگری محدود تر خیالات شما به گونه‌ ای شده که می‌ توانید همه چیز را با دید وسیع تر ببینند از طرف دیگر عمل کردن نقشه‌ هایی که در ذهن شماست برای شما چندان آسان نخواهد بود. پس بهترین کار اینست که فعلا فکر کنید و خیلی محتاطانه عمل کنید تا بتوانید به موفقیت برسید. روح شما همیشه سرشار از بخشندگی و محبت پس آن را پنهان نکنید.

فال متولدین تیر ماه

شما فردی هستید که همیشه نسبت به تغییرات انعطاف‌ پذیر باشید و در مقابل آن مقاومت نشان می دهید. اما امروز به طرز معجزه‌ذآسایی این تغییرات را پذیرفته اید و درحال حاضر می‌ خواهید کمی انعطاف‌ پذیر باشید و با اتفاقات هماهنگ حرکت کنید. اما جریانات کمی آشفته هستند و شما نمی‌ توانید تشخیص دهید که کدام جهت را باید انتخاب کنید و از آنجا که نمی‌ دانید در چه موقعیتی هستید فشار بیشتری برای شما خواهد بود. توصیه می کنیم فعلا کمی توقف‌ کنید تا مسیر خود را بتوانید انتخاب کنید.

فال متولدین مرداد ماه

در فعل و انفعالات کهکشانی قرار گرفته اید در این حالت همه چی بزرگ‌ تر و بهتر نمایش داده خواهد شد. اما همیشه چنین موقعیتی پایدار نیست و همیشه هم سودمند نیست. در حال حاضر در نقطه آغازین یک چرخه جدید هستید ممکن است در این چرخه هر اتفاقی بیفتد شما به اهداف بلند مدت خود فکر کنید و سعی کنید با اعتماد به‌ نفسی که دارید جهت یابی کنید و مسیر خود را پیدا کنید تا در این چرخ سرگردان نشوید.

فال متولدین شهریور ماه

در حال حاضر روحیات معنوی شما در اوج خود قرار گرفته است. گویا همه چیز در حال تغییر است اما تاثیرات آن به زودی برای شما مشاهده نخواهد شد. این تغییرات ناخود آگاه اتفاق می افتند پس بهتر است تحلیل‌ هایی که مربوط به عقل و منطق است را کنار بگذارید و کمی هم با احساسات خود تصمیم بگیرید. اگر بخواهید تمام مسائل را عقلانی حل کنید مطمئنا به بن بست خواهید خورد.

فال متولدین مهر ماه

در زندگی شما شرایط بحرانی و پیچیدگی‌ هایی به وجود آمده که خوشبختانه شما می‌ دانید چگونه آن‌ ها را مدیریت کنید. در حال حاضر شاید نتوانید همه نیازهایی که دارید را پاسخ‌ گو باشید ابتدا بهتر است نیازهای دیگران و خواسته‌ های دیگران را گوش دهید و سپس به کارهای خود رسیدگی کنید. این شرایط برای شما یک ماجرای جدید نیست تنها یک قسمت از زندگی شماست. پس دقت کنید کاری نکنید که برای خودتان دردسر ایجاد کنید و مسیر موفقیت خود را پر از موانع کنید.

فال متولدین آبان ماه

درباره آینده شغلی ای که دارید کمی دچار تردید شده‌اید زیرا امروز مشکلات به طور واضح تر خودشان را به شما نشان می دهند. در محیط کار نقش مهمی برعهده دارید پس بهتر است کار خود را در اولویت قرار دهید. در عین‌ حال که مشغول کار هستید شاید دلتان بخواهد اطراف خود را جستجو کنید و ابعاد درونی روحتان را پیدا کنید. اما دقت کنید که این کار می‌ تواند از شما انرژی بگیرد در نتیجه شاید به کار شما لطمه بزند بهتر است کمی صبر کنید تا مشکل رفع شود.

فال متولدین آذر ماه

امروز مشکلاتی ممکن است پیش بیاید که از گذشته وجود داشته است و هر از گاهی به سراغ شما می‌ آید. می‌ خواهید تصمیمات بزرگی که در ذهن دارید را در زندگی خود اجرا کنید اما جزئیات آن را بررسی نکرده اید و ممکن است همین کار باعث شود دوباره برای شما مشکلات ایجاد باشد. به این موضوع دقت کنید اگر می‌ خواهید رویاهای خود را عملی کنید زیاده‌ روی نکنید زیرا هیچ راه برگشتی ندارید. حس ماجراجویی خود را کمی با عقل و منطق متعادل کنید تا دچار مشکل نشوید.

فال متولدین دی ماه

در رابطه اب که دارید در حال حاضر در یک موقعیتی پیچیده احساسی قرار گرفته اید. باید یک راه‌ حل پیدا کنید تا دچار توهمات نشوید. سعی کنید در روابط خود برای همه چیز حد و مرز تعیین کنید تا اشتباهات پیش نیاید و سوءتفاهم در این‌ میان گریبان‌ گیر شما نشود. اگر می‌ خواهید شخصیت شما رشد پیدا کند چیزهایی که در ذهن خود دارید را بازگو کنید و حرف دلتان را بزنید.

فال متولدین بهمن ماه

این‌ که با دوستان خود روابط صمیمی‌ تری داشته باشید همیشه برای شما احساس رضایت ایجاد می‌ کند. اگر می‌ خواهید منظور طرف مقابل خود را متوجه شوید باید سعی کنید برای آن وقت و انرژی بگذارید و همیشه اگر می‌ خواهید صحبت کنید بهتر است کلمات خود را با دقت انتخاب کنید تا پیام شما واضح و آشکار به فرد مقابل برسد. هنگام صحبت نظر خود را به دیگران تحمیل نکنید. اگر می‌ خواهید فشارهایی که بین صحبت وجود دارد از بین برود حس اعتماد ایجاد کنید.

فال متولدین اسفند ماه

دیگران از شما انتظاراتی دارند و می‌ خواهند که در مقابل تعهدات خود وظیفه‌شناس باشید. اما در مقابل این وظیفه شناسی هم پاداش خوبی خواهید گرفت. اگر می‌ خواهید به همه تعهدات خود به‌ موقع عمل کنید و آن را انجام بدهید باید پشتکار داشته باشید. شاید این کار سخت باشد اما بهتر است کمی فکر خود را متمرکز کنید تا بتوانید کارها به موقع انجام بدهید. در این‌ میان ممکن است خیال‌ پردازی شما را فریب دهد همیشه اول باید به وظایف و تعهداتی که دارید رسیدگی کنید سپس با خیال آسوده می‌ توانید زمانی را به رویا پردازی اختصاص دهید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.