فال روزانه ۱۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۵ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۵ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۸ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۸ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۸ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۸ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۸ مرداد

فال روزانه ۱۸ مرداد

فال روزانه ۱۸ مرداد فال روزانه ۱۸ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور , فال فردا بیست و شش شهریور , طالع بینی 26 شهریور ماه

فال روزانه 26 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 26 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 26 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

بین دوستان خودتان شخصی محبوب هستید و دیگران شما را بسیار دوست دارند به همین دلیل نمی‌ توانید فرصتی پیدا کنید تا با خودتان خلوت کنید. امروز ممکن است جریانات و مشکلاتی برای شما پیش بیاید که تنهایی خود را از دست بدهید اما اگر در این‌ میان بیشتر کنار دوستان خود باشید برای شما بهتر است زیرا نتیجه بهتری در انتظارتان خواهد بود. یک سری کارهای جدید دارید که قصد دارید آن‌ ها را ارائه دهید و دیگران هم چشم‌ انتظار این ارائه شما هستند پس بهترین‌ های خود را به نمایش بگذارید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

خیلی دوست دارید در جامعه یک فرد مفید و کارآمد باشید و نقش پر رنگ‌ تری در اجتماع داشته باشید اما نمی‌ دانید کدام راه را در پیش بگیرید تا به خواسته خود برسید. مایل هستید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید اما اگر حس می کنید در حال حاضر زمان مناسبی برای این کار نیست ساکت بمانید و صبر کنید. روابط خود را با دیگران کم کنید تا از نظر عاطفی صدمه نبینید. اگر می خواهید در مسیر درست قرار بگیرید بهتر است تعادل بین عقل و احساس خود را نگه دارید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز لذت و شادمانی فراوانی پیرامون شما را در بر گرفته است و بسیار راضی به نظر می‌ رسید و قصد دارید مسیر خود را با لبخند پیش بگیرید. دوست دارید که وظایف کاری و کارهایی که بر عهده شماست را به اتمام برسانید اما وسوسه ماجراجویی و تفریح شما را به سمت خود می‌ کشاند. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید ؛ سعی کنید کمی فکر کنید و ناگهانی تصمیم نگیرید و با چشمان باز پیش روید تا بتواند مسیر درست را در پیش بگیرید.

فال متولدین تیر ماه

امروز شاید حس کنید اتفاقات عجیب و غریبی در حال رخ دادن است پس بهتر است به ندای درونی و حس ششم خود تکیه کنید و کمی صبر کنید. امروز نمی‌ توانید به احساسات خود اطمینان کنید زیرا هر حسی را با عقل خود می‌ سنجید و تجزیه تحلیل می کنید. تا زمانی که از احساسات خود مطمئن نشده اید چیزی نگویید زیرا درون شما آشوبی بر پا است. کمی صبر کنید تا آرامش پیدا کنید و تمرکز بر روی کارها دوباره به دست بیاید. کمی بر روی کارهای خود فکر کنید مشکلات حل خواهند شد.

فال متولدین مرداد ماه

امروز اطرافیان شما قصد دارند شما را تشویق کنند تا کمی خطر کنید. از شما انتظار می‌ رود که به دیگران هم توجه کنید و تنها خواسته‌ های خود را مد نظر نداشته باشید. بخشی از وجود شما در این ماجرا شما را همراهی نخواهد کرد حتی اگر همه چیز به خوبی پیش برود. تردیدها و شک های خود را پایان دهید و سعی کنید به همه چیز اطمینان کنید. در کارهایی تیمی کمی کارآمد باشید تا بتوانید منافع همه را در نظر داشته باشید.

فال متولدین شهریور ماه

آخر هفته های شما و برنامه‌ هایی که در این روزها دارید کمی تکراری شده است. حالا تصمیم گرفته اید کمی آن‌ ها را تغییر دهید و استقلال خود را به دست بیاورید اما از طرف دیگر تمایل ندارید خیلی ناگهانی عمل کنید و بی‌ گدار به آب بزنید. پس توصیه می‌ شود سعی کنید کم‌ کم به سوی تغییرات گام بردارید تا زمان مناسب فرا برسد و به یک‌ باره بتوانید همه چیز را عوض کنید.

فال متولدین مهر ماه

امروز ذهن شما و تمام وجود شما در جستجوی تفریح و شادی است و اصلاً به این فکر نمی‌ کنید که مسئولیت‌ های بسیاری بر گردن شماست و باید آن را انجام بدهید. بیشتر از این‌ که مایل باشید کارهای خود را انجام بدهید دلتان می‌ خواد به سراغ تفریحات که از قبل برنامه آن را نریخته اید بروید. اما توصیه ما به شما این است که اول سعی کنید به وظایف مهم خود رسیدگی کنید مسئولیت‌ هایی که بر گردن شماست انجام بدهید خواهید دید که این کار باعث می‌ شود هم وظایف خود را انجام داده باشید هم به تفریحات خود به موقع مناسب برسید.

فال متولدین آبان ماه

در حال حاضر شما بسیار به محیط زیست علاقمند شده اید و از محیط زیست و موضوعات انسانی حمایت می کنید. دوست دارید در زندگی خود برخی از موارد را تغییر دهید اما این کار خیلی سریع پیش نمی‌ رود و کند خواهد بود. در واقع اهداف طولانی مدت زمان بسیاری می‌ برد تا به ثمر برسد و نمی‌ توان یک روزه از آن‌ ها نتیجه خواست. پس بهتر است اگر کمی این کار زمان برد نا امید نشوید و کار های خود را به خوبی انجام بدهید. کمی صبوری به خرج دهید زیرا تغییرات در نهایت به سمت مثبت خواهد بود.

فال متولدین آذر ماه

در حال حاضر یک سری موقعیت‌ ها و مشکلاتی در اطراف شما پیش آمد که کمی شما را ناراحت کرده و تصمیم دارید به همین دلیل در آن تغییراتی ایجاد کنید. به احساس و ندای قلبی خود ایمان دارید که یک راه‌ حل برای این مشکل وجود دارد حتی اگر امروز نتوانید آن را حل کنید در نهایت می‌ دانید که می‌ توانید راه حل آن را بیابید. این روزها با دیگران در حال مخالفت هساید و کمی تمایلات شما درحال دگرگونی است. بهتر است کمی آرامش خود را حفظ کنید و با دید مثبت به قضیه نگاه کنید.

فال متولدین دی ماه

بهتر است انرژی‌ های خود را به طور کامل ذخیره کنید و آنها برای هیچ و پوچ به صورت بیهوده تلف نکنید. نشانه‌ های اطراف شما می‌خواهند یادآوری کنند که کار مهمی در پیش دارید. بهتر است به این نشانه ها دقت کنید زیرا پیام‌ های مهمی در مورد زندگی برای شما دارند. امروز سعی نکنید رویه کارهای خود را تغییر دهید زیرا فرصت مناسبی برای این کار نیست. تنها کافیست خوب فکر کنید فرصت‌ های مناسب تا چند هفته بعد برای شما پیش خواهند آمد.

فال متولدین بهمن ماه

امروز نمی‌ توانید کار خود را مطابق برنامه پیش ببرید و زمان‌ بندی درست و دقیقی انجام دهید زیرا کارهایی پیش‌ می آید که حواس شما را پرت می کند. پس بهتر است از این زمان استفاده کنید و ایده‌ های خلاقانه که در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل کنید. سعی کنید رویاهای خود را سرکوب نکنید و بگذارید کمی شما را به هیجان بیاورد زیرا رویا هستند که به ما انگیزه زندگی می‌ دهد و در ما انرژی مثبت ایجاد می کند.

فال متولدین اسفند ماه

همین که بخواهید در رویاها و تصورات خود غرق شوید و در آن سیر کنید یک تجربه جالب و زیباست که می تواند انرژی به شما بدهد. اما دقت کنید که این غرق شدن در رویاها باعث نشود از زندگی واقعی و دنیای واقعی خود دور بمانید. زیرا در این حالت نمی‌ توانید در دنیای واقعی کارها و مسئولیت‌ های خود را انجام بدهید و همچنین برای رسیدن به هدف‌ های خود تلاش کنید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.