فال روزانه ۲۰ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۰ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۰ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۰ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 28 مرداد 98

فال روزانه 28 مرداد 98

فال روزانه 28 مرداد 98 فال روزانه 28 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98 فال روزانه 26 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸

فال روزانه 24 مهر , فال فردا بیست و چهار مهر , طالع بینی 24 مهر ماه

فال روزانه ۲۴ مهر

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۲۴ مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز بهتر است سفری را آغاز نکنید خصوصا اگر بخواهید برای سفر از هواپیما استفاده کنید. اگر این توصیه را جدی نگیرید صف‌ های طولانی در باجه‌ های خرید بلیط در انتظار شما خواهد بود. پس بهتر است فکر سفر را امروز کنار بگذارید و به موضوعات دیگری فکر کنید. در هر صورت اگر باز هم تمایل به سفر دارید در روز های آینده تصمیم به این کار بگیرید. زودتر حرکت کنید و بار زیادی همراه خود نبرید. بهتر است در طول سفر هم مطالعه داشته باشید تا سختی راه برای شما کمتر شود.

فال متولدین اردیبهشت ماه

شما و دوستتان در یک کار مهم با یکدیگر همگام شده اید اما در این راه مشکلات مالی زیادی برای شما پیش می آید. بهتر است شما سعی کنید خودتان را با شرایطی که پیش آمده هماهنگ سازید. شاید حتی مجبور شوید دوست خود را کنار بگذارید و موقتا به دنبال فرد دیگری باشید تا او را جایگزین کنید و این مشکل را حل کنید. شرایط پیچیده و چندان جالبی نیست اما باید آن را مدیریت کنید تا زمانی که دوستتان دوباره بتواند با شما همراه شود.

فال متولدین خرداد ماه

امروز اوضاع خیلی آشفته و به‌ هم‌ ریخته به نظر می‌ رسد و کار های بسیاری در مقابل خود می‌ بینید که باید آن را انجام بدهید و از طرف دیگر تمایل دارید چندین کار متنوع را به طور هم‌ زمان انجام بدهید. اما این وضعیت آشفته تا ابد ادامه نخواهد داشت باید سعی کنید کارهای خود را مدیریت کنید تا در کنار آن بتوانید به تفریح خود هم برسید.

فال متولدین تیر ماه

اگر در حال برنامه‌ ریزی برای سفر هستید بهتر است این کار را به‌ روز دیگری موکول کنید. زیرا اتفاقات غیر منتظره‌ ای در کمین شماست حتی ممکن است مسیر شما به طور کامل تغییر کند. این‌ که نگران نتیجه کار خود باشید تا جایی خوب است اما از حد که بگذرد تنها می‌ تواند انرژی شما را تلف کند. پس نظرات منفی را کنار بگذارید آرامش داشته باشید. اگر مقصد سفر خود را امروز مشخص نکرده اید مشکلی نیست فردا هم می‌ توانید اینکار را انجام بدهید. اگر تنها و همیشه نگران باشید همه چیز خیلی سخت‌ تر و کند تر پیش خواهد رفت پس سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و ذهن خود را بر روی موضوعات خوب متمرکز کنید.

فال متولدین مرداد ماه

امروز کارهای زیادی بر سر شما خواهد ریخت و در این جا شما می‌ توانید پیشرفت خود را احساس کنید. اگر افق دید خود را گسترده‌ تر کنید و نظرات خود را با دیگران در میان بگذارید و با آن ها ارتباط برقرار کنید مثبت اندیشی به سمت شما باز خواهد گشت و مشکلات و موانع از سر راه شما کنار خواهد رفت. به‌ راحتی می‌ توانید پیشرفت داشته باشید و به هدف خود برسید.

فال متولدین شهریور ماه

امروز نمی‌ توانید به هر فردی اعتماد کنید و این عدم اعتمادی که دارید ار حس ششم و ندای قلبی و درونی است پس بهتر است آن را جدی بگیرید زیرا به شما راست می گوید. سعی نکنید افراد یا موضوعات را تنها از روی ظاهر آن‌ ها ن با برانداز کردن ظاهر آن‌ ها قضاوت کنید. بهتر است احتیاط بیشتری به خرج دهید. اطرافیان شما حرف‌هایی می‌ زنند که با درون و باطن آن‌ ها متفاوت است در واقع فقط یک نقاب زدند تا شما را فریب دهند. اگر حس‌ کردید چیزی معنی و مفهوم ندارد و چیزی درست نیست آن را رها کنید.

فال متولدین مهر ماه

امروز تماس‌ های زیادی دریافت کنید و یا حتی پست و پیک برای شما بسته‌ های زیادی می آوردِ شاید آن زمانی که منزل نیستید هم این اتفاقات رخ بدهد پس بهتر است برنامه‌ ریزی داشته باشید و برای این‌ که مشکلی ایجاد نشود زمانی که در منزل نیستید به فرد دیگری بسپارید تا بسته‌ های شما را تحویل بگیرد. شما می‌ توانید تمام این کارها را مدیریت کند جای نگرانی نیست.

فال متولدین آبان ماه

قرار بود پولی به دستتان برسد و با آن لوازمی که نیاز دارید را خریداری کنید. رسیدن این پول با تاخیر مواجه شده و درنتیجه شما مجبور هستید خریداری لوازمی که نیاز دارید را کمی به تاخیر بیندازید. چندان برای این موضوع خودتان را ناراحت نکنید زیرا تنها درگیر استرس و اضطراب می شوید. درست است که رسیدن پول به تاخیر افتاده اما در هر صورت به دست شما خواهد رسید و پس از آن می توانید به کارهایی که دارید رسیدگی کنید. در این فاصله می‌ توانید خود را با کارهای دیگر سرگرم کنید.

فال متولدین آذر ماه

امروز شاید والدین شما در مورد کارهای شما اظهار نظر کنند و حتی آن‌ ها را مورد ارزیابی قرار دهند اما شما روی این موضوع خیلی حساس شده‌ اید و نمی‌ توانید انتقادهای دیگران را پذیرا باشید و این موضوع شما را عصبانی می‌ کند. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید زیرا این عصبانیت برای شما سودمند نخواهد بود. اگر این موضوع شما را آزار می دهد می‌ توانید موضوع بحث را عوض کنید تا به بحث‌ های انتقاد کشیده نشوید.

فال متولدین دی ماه

هر فردی برای این‌ که به هدف‌ هایی که دارد برسد و کارهای خود را پیش ببرد شیوه خاصی دارد شما هم از ان قاعده مستثنی نیستید. اگر امروز می‌ خواهید در کاری با دیگران شریک و همگام شوید بهتر است در اول کار نشان دهید رییس کیست. بحث‌ ها و حرف‌ های خود را به‌ صورت منطقی پیش ببرید و از این‌ که اختلاف‌ نظرهایی وجود دارد ناراحت نشوید سعی کنید آن‌ ها را حل کنید.

فال متولدین بهمن ماه

در ماه‌ های گذشته پیشرفت بسیار چشمگیری داشته‌ اید اما امروز شاید به این قابلیت شک کنید. نمی‌ دانید که مسیری که در پیش دارید برای رسیدن به اهداف شما مناسب است یا خیر. شاید در مسیر خود به موانعی برخورد کنید اما سعی کنید آن را حل کنید و عقب‌ نشینی نکنید. هیچ‌ چیز نباید مانع پیشرفت شما باشد. هیچوقت امید خود را از دست ندهید دوباره و دوباره برنامه‌ ریزی کنید و مسیر خود را در پیش بگیرید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز منتظر باشید زیرا خبر های مهمی به دستتان خواهد رسید. کارهای بسیاری دارید که باید آن‌ ها را انجام بدهید پس وقت تلف نکنید و دست به کار شوید چیزی که منتظر بودید اتفاق بیفتد شاید کمی دیرتر رخ دهد درست در زمانی که اصلا انتظار آن را ندارید. در این میان تنها کافیست خود را به کارهای دیگر مشغول کنید زیرا بدون شک دچار آشفتگی و پریشانی خواهید شد.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 23 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.