فال روزانه 23 شهریور 98

فال روزانه 23 شهریور , فال فردا بیست و سه شهریور , طالع بینی 23 شهریور ماه

فال روزانه 23 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 23 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 23 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

در حال حاضر احساس بسیار خوب و مثبتی دارید که به شما می‌گوید این شرایط پایدار خواهند بود اما در نهایت این را می‌ دانید که همه‌ چیز تا ابد پایدار نخواهد بود. سعی کنید اعتماد به نفس خود را همچنان حفظ کنید در صورتی‌که آن را از دست بدهید خیلی سریع به زمین می‌خورید و مشکلات زیادی برای شما ایجاد می شود. افکار بسیاری در ذهن شماست که آن را آشفته کرده و حس می‌کنید اگر این حرف‌ ها را با دیگران در میان بگذارید مشکل شما حل خواهد شد. اما دقت کنید که بیش از حد مسائل را با دیگران بازگو نکنید زیرا می‌ تواند بر شما دردسر ایجاد کند تا جایی‌ که ممکن است احتیاط کنید زیرا ممکن است فردی که عاشق شماست آزرده کنید. بهتر است اگر نمی‌ توانید حرف‌ های زیبا بزنید اصلاً چیزی نگویید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

دوست دارید مدتی به حال خود باشید و به انجام هیچ کاری فکر نکنید. اما کارهای زیادی در انتظار شماست که باید آن را انجام بدهید به طور مثال که بخواهید در منزل تنها بمانید و کاری نکنید ذهن شما مدام درگیر این است که مسئولیت‌ هایی بر دوش شماست و آن را انجام نداده‌ اید. اگر هم بخواهید اوقات خود را با دوستان خانواده بگذرانید بیشتر تمایل دارید که در سکوت و آرامش منزل بمانید در هرصورت یادتان باشد این نارضایتی که در شرایط حال دارید مربوط به دیگران نیست مربوط به شرایط درونی شماست. آن را بپذیرید و سعی کنید آن را رفع کند.

فال متولدین خرداد ماه

مشکلاتی که در حال حاضر دارید منبع و منشأ آن از دوستان شما می باشد. خصوصاً این‌ که برنامه‌ های شما با آن ها متفاوت باشد می‌ تواند یک مشکل بزرگ ایجاد کند. در آخر هفته فعالیت‌ های اجتماعی باید داشته باشید زیرا می‌ تواند نقش مهمی در موفقیت شما ایفا کنند. همیشه برنامه‌ریزی دارید و همیشه طبق آن پیش می روید این کار ممکن است کمی کسالت و بی‌ حوصلگی برای شما پیش بیاورد. اما بعضی چیزها را نمی‌ توان چندان تغییری داد و اگر بخواهید آن را تغییر دهید یک تلاش بی‌فایده است. خواسته‌ هایی که دارید با گذر زمان تغییر می کند کمی از این فشارها کاسته می شود با دیگران جوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار شود.

فال متولدین تیر ماه

به دنبال یافتن یک راه هستید که بتوانید وظایف خود را با دیگران تقسیم کنید و با آن‌ ها کار را انجام بدهید. زیرا صبر شما دیگر به سر آمده و احساس می کنید کارها بسیار بیشتر از زمانی که باید طول کشیده است اگر چه می‌ خواهید دیگران را دعوت کنید که خیلی سریع کارها را انجام دهند اما بهتر است به جای عجله کردن کمی از سرعت کار بکاهید و دقت کنید تا کارها بدون مشکل پیش برود.

فال متولدین مرداد ماه

در حال حاضر دوست دارید به سفر بروید این علاقه به حدی زیاد شده است که تمام برنامه آن را در ذهن خود ریخته اید و مجسم کرده اید. اما در حال حاضر درگیر کارهایی هستید که باید آن ها را انجام بدهید و به همین دلیل برنامه سفر را نمی توانید به مرحله انجام برسانید. در آخر همین هفته روزهای خوبی خواهید داشت که کمی از شدت این ناراحتی ها و خستگی های شما می کاهد. اگر برنامه ای برای آخر هفته خود ندارید نیازی نیست نگران باشید تنها یک سفر کوتاه نیم روزی می تواند حال شما را بهبود ببخشید و انرژی شما را بازگرداند.

فال متولدین شهریور ماه

برای ان که بتوانید مشکلات رابطه خود را حل کنید بهتر است یک راه حل متفاوت را در نظر بگیرید تا بتواند به طور قطع مشکل شما را رفع کند. با این تغییر رویکر نباید انتظار داشته باشید که همه چیز به یک باره حل شود و از بین برود. در رابطه خود سعی کنید همیشه از صمیم قلب حرف های خود را بزنید و احساسات خود را صادقانه با دیگران در میان بگذارید در این صورت خواهید دید که مشکلات چقدر راحت و سریع حل می شوند.

فال متولدین مهر ماه

چند روزی است که درون شما درگیری‌ ها و تضادهایی وجود دارد که شما را آشفته و پریشان کرده امروز ممکن است این نا آرامی‌ ها منفجر شود و یک حالت بحرانی را ایجاد کند. حس می‌کنید که حق با شماست که عصبانی باشید اما این حق را به فرد مقابل خود هم بدهید و به حرف‌ های او گوش دهید. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید ؛ اگر می‌ بینید نظرات متفاوتی دارید دعوا مشاجره را شروع نکنید در عوض به دنبال راهی باشید تا بتوانید مشکلات را حل کنید.

فال متولدین آبان ماه

کار های روزمره و عادی شما دچار یکنواختی شده پس بهتر است کاری کنید تا کمی شادی و هیجان به آن اضافه شود. شما افکار و ایده‌ های بسیار خلاقانه و جالبی در ذهن دارید اما نمی‌ توانید همه آن ها را یک‌ باره به واقعیت تبدیل کنید و نقش‌ه های خود را عملی کنید. به جای این‌ که عجله کنید و زیاده‌ روی کنید و کار های بزرگی را هدف بگیرید بهتر است به دنبال اصلاحات و تغییرات کوچک باشید و با آن‌ها شروع کنید و کم‌ کم به سمت کارهای بزرگ قدم بردارید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.

فال متولدین آذر ماه

امروز سعی دارید به تفریح و شادی بپردازید اما ممکن است فردی با شما درد و دل کند که درگیر مسائل او شوید و نتوانید اوقات شادی را داشته باشید. اگر هم تصمیم بگیرید که به دیگران و احساسات آن‌ ها توجهی نداشته باشید احساس گناه و عذاب وجدان خواهید داشت و بازهم نمی‌ توانید احساس شادی داشته باشید. پس برای این‌ که بخواهید احساس خوبی داشته باشید بهتر است به دیگران کمک کنید و با آن‌ ها به خوبی رفتار کنید تا بتوانید رضایت قلبی داشته باشید.

فال متولدین دی ماه

امروز حتی اگر در منزل هم بمانید باز هم نمی‌ توانید استراحت کنید. بالاخره در نهایت کارهایی هستند که حواس شما را پرت کنند. شاید تصمیم بگیرید تنها بمانید و در هیچ ماجرایی وارد نشوید اما بدون شک ماجراها هستند که به سمت شما کشیده می شوند. مقاومت نکنید بهتر است با این ماجراها و با دیگران همگام شوید و فعالیت داشته باشید. کارهایتان را زمان‌ بندی کنید تا بتوانید احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز اگر سعی کنید تنها در خانه بمانید به شکل مشکلات زیادی بر سر شما را خواهد خورد دیگران تمایل دارند همیشه کنار شما باشند و نگذارند تنها باشید. اما اگر امروز به هر دلیل تنها مانده‌ اید این را بدانید که به‌ هیچ‌ وجه نمی‌ توانید آرامش داشته باشید. زیرا کارها و وظایف زیادی بر عهده شماست که باید آن را انجام بدهید. در حال حاضر خودتان می‌ دانید بهترین چیز برای شما چیست بهتر است کمی انعطاف‌ پذیر باشید و دیگران را همراهی کنید و خود را از دیگران جدا نکنید تا بتوانید در کرهای تیمی و گروهی موفق باشید.

فال متولدین اسفند ماه

فکر می کنید اگر احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید بدون شک حال شما بسیار بهتر خواهد شد. اما بدانید این بهبودی موقت می‌ تواند نشانه بروز یک مشکل جدی باشد. باورها و ارزش‌ های شما در حال تغییر است و دوست دارید در حال حاضر پیرامون شما پر از چیزهایی باشد که باورهای جدید شما به آن سمت هست. با خودتان رو راست باشید اما در مقابل حواس خود را کمی جمع کنید. زیرا امروز تمایل دارید پول‌ های خود را بیش از حد خرج کنید و وسایلی خریداری کنید که چندان برای شما ضروری نیست.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.