فال روزانه 23 مرداد

فال روزانه 23 مرداد , فال فردا بیست و سه مرداد , طالع بینی 23 مرداد ماه

فال روزانه 23 مرداد

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 23 مرداد در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 23 مرداد

فال متولدین فروردین ماه

اولویت هایتان را گم کرده و افکارتان درهم و مشوش است. افکار آشفته مانند سیلی است که به یک باره تمام ذهن را در بر می گیرد و نجات از این سیل ، کار راحتی نیست. این افکار ذهن شما را به سلطه گرفته و نمی گذارد شما تصمیمات درست و منطقی بگیرید. شاید فکر کنید که می توانید با کار و موسیقی و ورزش این تنش و آشفتگی را برطرف کنید اما اشتباه می کنید. تنها تغییری از درون می تواند شما را به آرامش برساند و این افکار را برای همیشه از بین ببرد. دست از تفکرات منفی و بدبینی برداشته و هر روز از خدا برای نعمت هایی که به شما داده سپاسگذاری کنید. تغییر درونی شما همان حق شناسی و سپاسگذاری است. در انتخاب و تصمیم گیری هایتان مصمم و مطمئن هستید اما زمان تصمیم گیری اصلی که می رسد پا پس کشیده و از تصمیمتان پشیمان می شوید. قبل از هر تصمیم گیری همه جوانب را بسنجید تا از انتخابتان پشیمان نشوید. اهداف بلند پروازانه ای دارید ، بهتر است اهدافتان را منطقی تر انتخاب کنید تا احساس رضایت مندی بیشتری کنید و فرد موفق تری باشید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

به خاطر فشار روانی و استرسی که تحمل کرده اید کمی بی انگیزه و خسته به نظر می رسید. به خودتان اهمیت بدهید ، اگر دلتان می خواهد گریه کنید ، خودتان را در آغوش کشیده و دوست داشته باشید. کمی انرژی از دست داده اید. بهتر است به یک مسافرت رفته و با انرژی به کارتان برگردید. اگر نمی توانید مسافرت بروید ریلکسیشن یا یوگا انجام داده و کمی ذهن و روح تان را آرام کنید. نباید اجازه دهید بی انرژی بودن به بی انگیزه بودن تبدیل شود. اگر نتوانستید وظایفی که بر عهده دارید را به خوبی انجام دهید ، از خودتان عصبانی نشوید و سعی کنید مشکل را پیدا کرده و حل کنید. اگر تلاشتان را بیشتر کنید به زودی به اهدافی که می خواهید می رسید. از چک کردن مدام افکارتان دست برداشته و افکارتان را رها کنید. از انتقاد دیگران عصبانی و ناراحت شده و خیلی سریع گارد می گیرید. اگر می خواهید فردی موفق شوید ، ضعف و اشتباهاتان را بپذیرید. تنها با پذیرفتن این اشتباهات می توانید آن ها را رفع کنید.

فال متولدین خرداد ماه

احساساتان خیلی سریع تغییر پیدا می کند و روی عملکرد و کارکرد شما تاثیر مستقیم می گذارد. روی کارتان متمرکز شوید و به احساسات و افکار تان اجازه ندهید تا شما را از کارتان باز دارند. به اهدافی که برای خودتان تعیین کرده اید فکر کنید و اجازه ندهید هیچ چیزی مانع رسیدن شما به این اهداف و آرزوها شود. راه حلی پیدا کنید تا بتوانید احساساتان را کنترل کنید. هر روز دقایقی را به شکرگذاری اختصاص دهید. در اتاقی که کسی نباشد بنشینید تا بتوانید خوب تمرکز کنید و در سکوت خدا را سپاس بگویید. اگر چیزی از خدا می خواهید ، قبل از رسیدن به آن خواسته خدا را سپاس بگویید تا هر چیزی که می خواهید را به شما بدهد. سپاسگذاری کردن موجب آرامش درونی شما خواهد شد. بعد از شکرگذاری تمام افکار منفی تان را دور ریخته و با آرامش کارهایتان را انجام دهید. می توانید زمان شکرگذاری را به صبح اختصاص دهید تا شروع روزتان با انرژی مثبت همراه باشد. اهداف زیادی در زندگی دارید بهتر است اهدافتان را کمتر و محدودتر کنید تا فشار روانی که در ذهنتان حس می کنید کمتر شود.

فال متولدین تیر ماه

کمی حساس و زود رنج شده اید و با کوچکترین واکنش ها سریع بهم ریخته و عصبانی می شوید. به خاطر داشته باشید که این عصبانیت ، تاثیر بسیار بدی بر روح و روان و جسم شما خواهد گذاشت. ترس و خشم احساس هایی هستند که تاثیر بدی روی قلب شما می گذارند. هنگامی که شما عصبانی می شوید عضلات بدنتان سفت شده و جریان خونتان کند می شود. همچنین تعادل و هماهنگی سیستم عصبی تان به هم خورده و هورمون هایتان دچار اختلال می شوند. به مسائل منفی اعتنا نکنید و خودتان را بیهوده ناراحت نکنید. در بین رویا و حقیقت زندگی یک خط و مرز تعیین کنید تا از هم جدا باشند ، رویا پردازی بیش از اندازه اثرات منفی دارد. به خوابتان توجه کنید ، زیرا یکی از عوامل مهم در داشتن روحیه و حال خوب ، خواب کافی و به اندازه است. شما باید روزی هفت تا نه ساعت بخوابید تا یک خواب ایده آل داشته باشید. یکی از عوامل بد اخلاقی و حساس شدن ، کمبود خواب است.

فال متولدین مرداد ماه

اگر می خواهید به موفقیت های خیلی بزرگ دست پیدا کنید ، ریسک کردن را فراموش نکنید. ریسک کردن می تواند شما را خیلی جلو بیاندازد. ریسک به معنای خطر کردن است و قطعا در هر ریسکی خطراتی شما را تهدید می کند اما نباید بی گدار به آب بزنید. در زندگی بسیار تلاش کرده اید و به پیشرفت و موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده اید اما کسی را ندارید که از شما حمایت کند و تشویقتان کند. اجازه ندهید کسی متوقفتان کند. اگر کسی شما را تشویق نمی کند پس حق ندارد شما را مورد نقد و انتقاد قرار دهد. به دیگران اجازه ندهید با حرف های ناامید کننده انگیزه تان را از شما بگیرند. انسان های بخیل زیادی در زندگی شما هستند و از موفقیتتان خوشحال نمی شوند. غم ها و مشکلاتتان را با این انسان ها در میان نگذارید. برای پیروزی و کامیابی بجنگید و به راحتی تسلیم دیگران نشوید. اگر می خواهید با کسی دردودل کنید ، یک فرد دلسوز و مطمئن را انتخاب کنید.

فال متولدین شهریور ماه

شادی و موفقیت بزرگ بدون اشتباه کردن به دست نمی آید. خودتان را به خاطر اشتباهاتی که مرتکب شده اید سرزنش نکنید.این موضوع که اشتباهاتتان را پذیرفته اید یک نکته و قدم مثبت برای رسیدن به موفقیت است.افراد موفق وقت و انرژی خودشان را صرف فکر کردن به شکست ها و اشتباهاتشان نمی کنند ، انها می دانند که شکست هم جزئی از مسیر موفقیت و رسیدن به هدف است. بذر و دانه موفقیت را در ذهنتان بکارید و به آن آب بدهید. چگونه ؟ با افکار مثبت. هر روز به موفقیت و پیروزی و کامیابی فکر کنید تا این بذر بزرگ و بزرگتر شود. روزی میرسد که این بذر تبدیل به درختی بزرگ و ستبر می شود که برای شما میوه و ثمر خواهد داد. اگر بخواهید می توانید همین امروز آینده زندگی خود را از شادی و موفقیت سرشار کنید. تنها با تمرکز کردن بر روی چیزهایی که می خواهید. اگر بر روی مشکلات متمرکز شوید آینده شما سرشار از استرس و اضطراب خواهد شد. اما اگر بر شادی و موفقیت متمرکز شوید بازتابش را در آینده خواهید دید.

فال متولدین مهر ماه

ایده هایتان را به ثمر رسانده و رها نکنید. اگر ایده هایتان را بیان نکنید و به مرحله اجرا درنیاورید ، هیچ اتفاقی نمی افتد. ایده ها در شرایطی باعث موفقیت می شوند که عملی و بیان شوند. ایده های بزرگی در دنیا وجود دارند که در گوشه ذهن افراد خاک می خورند. ایده هایی که اگر اجرا می شدند ، دنیای صاحب ایده را تکان می دادند. امروز به تمام اتفاقاتی که برایتان می افتد با دید مثبت و خوش بینانه نگاه کنید و از هر چیزی که پیش آمد لذت ببرید. همه افراد گاهی به اهداف و آرزوهایشان شک می کنند و این موضوع یک مسئله طبیعی است. اگر به اهدافتان شک کرده اید ، نگران نشوید. اهدافتان را بررسی کنید و ببینید هنوز هم می خواهید به این اهداف برسید یا دوست دارید تعدادی از آن ها را حذف کنید. ممکن است امروز نتوانید خوب تمرکز کنید. کمی به خودتان استراحت دهید ، سپس سراغ کارهایتان بروید. اگر کسی از شما انتقاد کرد ، گارد نگیرید. کمی به انتقادی که به شما شده فکر کنید ، شاید انتقادی سازنده و درست باشد.

فال متولدین آبان ماه

اگر می خواهید مشکلات و مسائلی که برایتان پیش آمده را رفع و رجوع کنید ایتدا باید قبولشان کنید. شما باید وجود مشکل را بپذیرید. وقتی قبول کردید در زندگی تان مشکل وجود دارد ، دنبال راه حل می گردید. این که مشکلتان را پنهان کنید و به خودتان تلقین کنید که هیچ مشکلی وجود ندارد ، به شما کمکی نخواهد کرد. علت وجود مشکل را پیدا کنید. چه چیزی موجب به وجود آمدن مشکل در روابطتان با خانواده و دوستانتان یا روابط زناشویی شما شده است. وقتی علت را پیدا کنید می توانید راه حل مشکل را هم پیدا کنید. همه این موضوع را قبول دارند که شنیدن انتقاد کمی سخت است اما باید توانایی شنیدن انتقاد را در خودتان تقویت کنید. اگر افکار آشفته زیادی در سرتان می چرخد نباید تلافی اش را سر اطرافیانتان در بیاورید. زود جوش می آورید و برای خالی کردن خودتان دیگران را لبریز از بغض و عصبانیت می کنید. احساس می کنید همه چیز دنیا باید سر جای خودش باشد و کوچکترین ناملایمت ها شما را آشفته و عصبی می کند. بهتر است یاد بگیرید در زمان های ناراحت کننده و ناملایمت ها صبورتر باشید.باید تمرین صبر را شروع کرده و این تمرین را هر روز انجام دهید.

فال متولدین آذر ماه

امروز کمی منطقی تر با مسائل برخورد کنید و از لایه احساسی خود خارج شوید. اگر کسی قصد دارد از شما سو استفاده کند و شما را به کاری وادار کند جلویش بیایستید. قدرت نه گفتن را در خودتان تقویت کرده و حتی به نزدیک ترین اعضای خانواده تان نه بگویید. نباید کاری را که دلتان نمی خواهد انجام بدهید. نباید اولویت های دیگران را به اولویت های خودتان ترجیح بدهید ، تنها زمانی جوابتان مثبت باشد که رضایت قلبی داشته باشید و بخاطر خجالت و کم رویی درخواست کسی را قبول نکرده باشید. اطرافیان شما به نظر شما اهمیت نمی دهند و تنها نظر خودشان را مهم می پندارند. اگر فکر می کنید مخالفت کردن با عقیده دوستانتان ، روابط تان را بهم می زند این کار را انجام دهید. شما هم باید از عقیده و نظرتان دفاع کنید و خودتان را ثابت کنید. اگر طرف مقابل شما ، درکتان نمی کند بهتر است این رابطه را کات کنید تا فرد مناسبتری پیدا شود. اگر بحث و دعوایی رخ داد ، خودتان را درگیرش نکنید و بدون اهمیت دادن به این موضوع از کنارش رد شوید.

فال متولدین دی ماه

کسی از شما کمک می خواهد و دلتان می خواهد هر طور که می توانید به این فرد کمک کنید. به هر راهی که میرود پایانش به بیراهه می رسد. نگران و مضطرب هستید زیرا می ترسید نتوانید به این فرد کمک کنید. احساس ها و انرژی های منفی که در وجودتان قرار دارد را بیرون ریخته و قلبتان را به روی عشق و انرژی های مثبت باز کنید. قطعا مشکل این فرد حل خواهد شد و نیازی نیست بخاطرش مضطرب باشید. همیشه تکیه گاه دیگران بوده اید ، اما هیچ گاه کسی نبوده که تکیه گاه شما باشد. بهتر است کمتر فکرتان را درگیر مشکلات دیگران کنید و کمی هم به مشکلات و زندگی خودتان رسیدگی کنید. احساس می کنید اعتماد به نفستان کاهش پیدا کرده و از مسیری که در آن بوده اید خارج شده اید. اعتماد به نفستان را ارتقا ببخشید ، در مهمانی ها با دیگران ارتباط برقرار کنید و از نگاه بقیه فرار نکنید. روابط اجتماعی تان را بالا برده و حس برتری و شایستگی را در خودتان بقبولانید. منتظر شکست نباشید ، آغوشتان را به روی پیروزی باز کنید.

فال متولدین بهمن ماه

بحث های زیادی در روز برایتان پیش می آید و دلیلش تمرکز شما روی نظر و خواسته خودتان است. بهتر است طرف مقابلتان را هم درک کنید و نظرش را بشنوید. قطعا اگر نظرات و عقاید آن را بشنوید و درک کنید بهتر می توانید عقاید خودتان را هم بیان کنید. امروز صبح زود بیدار می شوید اما کمی تنبلیتان می آید که از رخت خواب بلند شوید. فرصت ها و روزهای زندگی منتظر شما نمی ماند ، از رخت خواب بلند شوید و برای بهتر شدن شرایط زندگیتان تلاش کنید. شرایط همیشه این گونه نیست و ممکن است روزی برسد که حسرت همین فرصت ها و روزها را بخورید. در بسیاری از کارها از خودتان خلاقیت به خرج می دهید و این می تواند قدمی مهم در راه پیشرفت شما باشد. اگر در اطرافتان و محیط کارتان کسی هست که مشکل دارد و در کارش ضعیف است ، به او کمک کنید. قطعا جواب این مهربانی و کمک را در آینده خواهید گرفت. دست از کنترل کردن تمام مسائل زندگی بردارید ، شما نمی توانید تمام اتفاقاتی که در زندگی رخ می دهد را کنترل کنید. بهتر است کنترل زندگی را به خدا بسپارید و خود را از این بار مسئولیت خیالی که برای خودتان ساخته اید راحت کنید. طعم رهایی را که بچشید

فال متولدین اسفند ماه

از بی برنامه بودن و بی هدف بودن دل زده و خسته شده اید. احساس تو خالی بودن می کنید و غمی عجیب در وجودتان حس می شود. علت این بی انگیزه بودن شکست هایی است که در زندگی برایتان پیش آمده است. همیشه به بدشانس بودنتان لعنت فرستاده اید و از شکست هایتان برای دیگران تعریف کرده اید یا به شکست هایتان به شکل مرتب فکر کرده اید. اگر شکست جدیدی برایتان پیش آمده تنها مقصر آن خودتان هستید. شکست را با خود به همراه داشتن و فکر کردن به آن ، شکستی جدید در آینده را به ارمغان می آورد. در زمان حال زندگی کنید ، گذشته های پر از شکست دردی از شما درمان نمی کند. نباید از گذشته تان احساس گناه کنید و حسرت بخورید ، همچنین نباید از از آینده نامشخص که معلوم نیست چه اتفاقی در آن می افتد برای خودتان اضطراب و دلشوره درست کنید. اگر می خواهید آرامش داشته باشید رمزش زندگی در زمان حال است. اگر افکار ناامید کننده و منفی از ذهنتان گذر می کنند، به آن ها توجه نکنید و بگذارید فقط گذر کنند نه اینکه در ذهنتان رخنه کنند و ماندگار شوند.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.