فال روزانه 22 مرداد

فال روزانه 22 مرداد , فال فردا بیست و دو مرداد , طالع بینی 22 مرداد ماه

فال روزانه 22 مرداد

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 22 مرداد در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 22 مرداد

فال متولدین فروردین ماه

شاید گاهی زندگی شما را خسته کند اما نباید راز آفرینش خودتان را فراموش کنید. شما کوهی از توانایی ها و استعداد های مختلف را در وجود خود دارید تنها باید راه دستیابی و فتح این کوه را پیدا کنید. بهترین زمان برای آزمودن توانایی ها و استعدادهایی که در وجودتان نهادینه شده ، نوجوانی است. باید استعدادها و مهارت های خود را بیازمایید تا در آینده فردی موفق شوید. اگر این کار را در نوجوانی انجام نداده اید ، امروز شروع کنید. به مسائل ماوراء الطبیعه و مسائل عجیب و غریب علاقه مند هستید اما امروز بیشتر از روزهای دیگر نسبت به این مسائل کشش پیدا می کنید. در پی کسب اطلاعات بیشتری درباره موجودات ماوراء الطبیعه مانند جن و ارواح هستید. بهتر است به مسائل زندگی خودتان رسیدگی کنید و از فکر کردن به مسائل ماوراء الطبیعه دست بردارید. زیرا فکر کردن به این مسائل نه تنها برای شما سودآور نخواهد بود بلکه زیان و ضررهایی هم دارد.

فال متولدین اردیبهشت ماه

احساس کمبود اعتماد به نفس دارید اما نمی دانید برای رفع این مشکل چه کنید. امروز در لایه غرور فرو می روید و احساس می کنید این گونه می توانید کمبود اعتماد به نفستان را جبران کنید. اعتماد به نفس را با غرور اشتباه نگیرید. غرور یعنی بزرگ نمایی اما اعتماد به نفس یعنی باور داشتن توانایی هایی که در وجودتان قرار دارد. اگر می خواهید اعتماد به نفستان را بالا ببرید باید صادقانه خودتان و توانایی هایی که دارید را ارزیابی کرده و بسنجید. هر کسی دارای نقاط ضعف و نقاط قوت بسیاری است. ابتدا باید نقاط ضعف را پیدا کرد و یک لیست از آن ها تهیه کنید ، سپس آرام و آرام و با برنامه ریزی تک تک این نقاط ضعف را برطرف کنید. اگر نقاط ضعفتان را از بین ببرید کمتر مورد انتقاد قرار می گیرید و اعتماد به نفستان خود به خود بالا می رود. این موضوع را فراموش نکنید که اساس اعتماد به نفس بر قاعده واقعیت ها و حقایق ساخته شده است. به احساساتی که در وجودتان قرار دارد اجازه بیان دهید. احساساتتان را پنهان نکنید و از آن ها نترسید.

فال متولدین خرداد ماه

از این موضوع که نمی توانید کنترل همه مسائل زندگی را در دست بگیرید عصبی و ناراحت به نظر می رسید. شما باید این حقیقت را بپذیرید که هیچ کس نمی تواند کنترل تمام اتفاقات زندگی را بر عهده بگیرد. اگر مسئله و مشکلی برای شما پیش آمده ، سعی کنید تنها به حل مشکل بیاندیشید و بی جهت این مشکل را برای خودتان بزرگ نکنید. همه مشکلاتی که در حال حاضر دارید را روی یک کاغذ بنویسید. مشکلاتی که مهم تر و شدیدتر هستند را در اولویت قرار دهید. به راه حل ها فکر کنید و با مشورت دیگران هر راه حلی که به ذهنتان رسید را روی کاغذ و مقابل مشکل بنویسید. در پایان بهترین راه حل را انتخاب کنید. در تمام موقعیت ها و لحظه های سخت زندگی امید وجود دارد. پس با امید به جنگ مشکلات بروید. اسرار و رازهای مهمی در زندگی دارید و از این موضوع که روزی این رازها افشا شود ترس و هراسی بزرگ در ذهن و روحتان شکل گرفته است. هر انسانی در زندگی رازهایی دارد ، پس این عجیب نیست که شما هم رازهایی در زندگی دارید ، به افشا شدن این رازها فکر نکنید. اگر این رازها را پیش کسی بازگو نکنید مشکلی پیش نمی آید.

فال متولدین تیر ماه

به مانعی بزرگ و سخت برخورد کرده اید و فکر می کنید دیگر موفق نخواهید شد. ناامید نباشید ، همیشه راهی وجود دارد. بهتر است شروع به بررسی و بازنگری اهداف و چشم اندازهایتان کنید. انگیزه خود را از دست ندهید و به باتلاق ناامیدی وارد نشوید. از همفکری و مشورت دوستانتان بهره ببرید تا راهی برای کنار گذاشتن مانع پیدا کنید. اگر دوستانی دارید که می توانند شما را حمایت کنند ، از این حمایت استفاده کنید. مشکلاتتان را بازگو کنید تا کمی از بار سنگینی که بر دوش شماست کاسته شود. لازم نیست همه چیز را درون خودتان بریزید و حرف نزنید. بین خودتان و کسانی که دوستشان دارید دیوار نکشید و راه گفتگو را باز بگذارید. اجازه دهید نزدیکانتان با شما همدلی و همراهی کنند. بهتر است دست از محافظه کاری برداشته و کمی ریسک پذیز باشید ، البته ریسک های خطرناک و بزرگ نه. اگر ریسک می کنید همه جوانب را بسنجید و بی محابا دست به این کار نزنید. از تکرار روزمرگی زندگی بیرون آمده و چیزهای جدید را تجربه کنید. اگر فرصتی برایتان پیش آمد ، به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.

فال متولدین مرداد ماه

فرصت ها و پیشنهادهای بزرگی به گوشتان می خورد اما بخاطر نبود اعتماد به نفس و ترس خود را به نشنیدن زده و از کنار آن ها می گذرید. از این که کنار گذاشته شوید و پذیرفته نشوید نترسید ، شهامت داشته باشید و فرصت های زندگیتان را به همین راحتی از دست ندهید.اگر از کاری بیم و واهمه دارید ، همان را انجام دهید. ترس از پذیرفته نشدن و کنار گذاشته شدن باعث تاثیر بسیار بدی در زندگی شما می شود. تنها احساسی که شما باید از آن بترسید ، ترس است. ترس موجب بدبختی و بدبیاری می شود. با ترس نمی توان پیشرفت کرد و به جایی رسید. ترس شما را در مردابی از اضطراب و استرس نگه می دارد و شما نمی توانید از دستش رها شوید. ترس ها فرصت های شما بر باد می دهند و روابط شما را از بین می برند.اگر فرصت هیجان انگیزی برایتان پیش آمده ، نادیده اش نگیرید. به گردش رفته و از این استراحت نهایت استفاده را ببرید.

فال متولدین شهریور ماه

اگر انگیزه تان را از دست داده اید علتش انتخاب اهداف و انتظاراتی است که دور از دسترس هستند. وقتی اهدافی غیر حقیقی و غیر واقعی را در نظر بگیرید به آن ها نخواهید رسید و در نتیجه چیزی جز شکست و ناامیدی انتظار شما را نخواهد کشید. پس بهتر است اهدافتان را به شکل منطقی و واقعی انتخاب کنید. امروز استراحت کرده و به ایده هایی که در سر دارید رسیدگی کنید. تصمیمات مهم زندگی تان را به تعویق نندازید زیرا زیان این عقب انداختن را در آینده خواهید دید. همین امروز دست به کار شده و تمام تصمیماتی که به تعویق انداخته بودید را خیلی سریع انجام دهید. اگر فکرتان مشوش است کمی استراحت کنید و خودتان را به یک چای یا قهوه دعوت کنید تا ذهنتان آرام بگیرید و خستگیتان بدر شود ، سپس به کارهایتان برسید. اگر کارها آن طور که می خواستید پیش نرفت ناامید نشده و به راهتان ادامه بدهید.

فال متولدین مهر ماه

در یک دوراهی قرار گرفته اید و تصمیم گرفتن برایتان دشوار و سخت شده است. بهتر است یک تصمیم منطقی و درست بگیرید تا در آینده پشیمان نشوید. تصمیمتان باید عاقلانه باشد ، اگر یک تصمیم احساسی بگیرید نتیجه اش را به زودی خواهید دید.این تصمیم می تواند مسیری روشن و راحت برای آینده شما تعیین کند. بیشتر به خودتان اهمیت بدهید و یک روز در هفته را به تفریح و خوشگذرانی اختصاص دهید. اگر از آینده می ترسید و به خاطر اشتباهاتتان خودتان را مورد انتقاد قرار می دهید شما دارای ذهنی منفی هستید. ذهن به شکل طبیعی منفی نگر است یعنی به مسائل منفی متمایل است. حال اگر خودتان به این منفی بافی پروبال بدهید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ به انرژی های منفی اجازه ندهید تا ذهن شما در بر بگیرند. به توانایی ها و استعدادهایتان شک نکنید و انتظار شکست را در درونتان از بین ببرید. انرژی و تفکرات منفی به خود شما و توانایی های شما و اعتماد به نفس شما آسیبی جبران ناپذیر می زند.

فال متولدین آبان ماه

بهتر است بر ذهنتان آگاهی داشته باشید. هر فکری از ذهنتان گذشت آن را بررسی کنید و در پایان شب به این موضوع فکر کنید که چه تعداد از این افکار منفی و چه تعداد مثبت بودند. میتوانید یک برگه را به دیواری زده و هر گاه فکری مثبت یا منفی در ذهنتان گذر کرد روی کاغذ به شکل مثبت و منفی آن را نشان گذاری کنید. این گونه متوجه می شوید چه تعداد فکر منفی و چه تعداد فکر مثبت در سرتان گذشته است. ممکن است امروز یک بحث و دعوا را تجربه کنید که مقصرش شما نخواهید بود. اگر می خواهید امروز بحثی به وجود نیاید ، سرتان توی کار خودتان باشد و به تیکه و کنایه اطرافیانتان اهمیت ندهید. برای رابطه تان با هر کسی حد تعیین کنید ، حتی برای رابطه تان با پدر و مادر و خواهر و برادرتان. امیدوارانه به تغییر شرایط زندگی بیاندیشید و تسلیم شکست ها و موانع نشوید. زمان پیروزی نزدیک است تنها نباید توقف کنید. هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند گذشته را تغییر بدهد اما آینده وجود دارد تا اشتباهات و شکست های گذشته را با آن جبران کنیم. اگر امیدی هر چند کوچک به آینده دارید می توانید تمام شکست ها و ناکامی های گذشته را جبران کنید.

فال متولدین آذر ماه

دوست دارید یک مسیر جدید و پرهیجان را در زندگی خود تجربه کنید. بهتر است شتاب زده و عجولانه رفتار نکنید. به امور و کارهای بیهوده نپردازید و وقتتان را صرف کارهایی کنید که شرایط زندگی تان را بهبود ببخشد. اگر می خواهید فردی موفق باشید باید از کسل کننده ترین کارها هم لذت ببرید. با فال روزانه اختصاصی پارسی سرا همراه باشید ؛ یکی از قدم های مهم در موفقیت لذت بردن از مسیر است. انرژی و انگیزه تان را در راهی به کار بگیرید که برای شما سودآور باشد. اگر در اطرافتان افرادی وجود دارند که با شما همدل و همراه هستند و از شما حمایت می کنند ، انسانی خوش شانس هستید و باید قدر این افراد را بدانید. حمایت شدن به هر انسانی اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود که به توانایی های خودش اعتماد پیدا کند. اگر از لاک خودتان بیرون بیایید و تمام تلاشتان را کنید تا بهترین عملکرد را نشان دهید قطعا جز شادترین و موفق ترین افراد قرار می گیرید.

فال متولدین دی ماه

به خودتان القا نکنید که نمی توانید ، شما توانا آفریده شده اید و اگر اراده کنید قظعا می توانید با تلاش و پشتکار به اهدافتان برسید. شاید خیلی ساده از کلمات منفی مانند نمی توانم و نمی دانم و نمی خواهم اما مجبورم استفاده می کنید و نمی دانید این کلمات چه تاثیری بر روی احساسات و ناخودآگاه شما می گذارد. این کلمات منفی باعث تغییر طرز تفکر شما خواهد شد. رفتار خودتان را بررسی کنید و ببینید در طول روز چند بار از این کلمات منفی استفاده می کنید. خودتان را دست کم نگیرید و توانایی هایتان را هدر ندهید. شما برتر آفریده شده اید پس خودتان را ضعیف نشمارید. دست از بدبینی برداشته و از کوچکترین اتفاقاتی که برایتان می افتد لذت ببرید. از خودتان سپاسگذاری کنید و برای خودتان هدیه بخرید. قیمت و اندازه هدیه مهم نیست ، مهم خوشحالی شماست. می توانید برای خوشحالی خودتان یک لیوان چای بخورید یا به یک سینما و پارک بروید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز حال و حوصله کار کردن را ندارید ، احساس بی انگیزگی می کنید و نمی دانید چگونه باید از این حال خارج شوید. اگر بخواهید از این بی انگیزگی خلاص شده و به زندگی قبلیتان برگردید باید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. اگر می خواهید استراحت کنید ، ابتدا کارهایتان را انجام دهید سپس با خاطری آسوده استراحت کنید. بهتر است زندگیتان را از این بی برنامگی و شلوغی خارج کنید. یک برنامه منظم بچینید ، ساعت خوابتان را تنظیم کنید و برای تفریح و مسافرت هم وقتی تعیین کنید. با یک برنامه ریزی صحیح هم به کارهایتان می رسید هم می توانید استراحت کنید هم می توانید به مسافرت بروید. به جمع های اجتماعی بپیوندید و از انزوا خارج شوید. ارتباط های اجتماعی باعث بالا رفتن عزت نفس و حس بهتری در شما خواهند شد. ارتباطات اجتماعی یکی از نیازهای مهم و اساسی هر انسانی است. شما نمی توانید این نیاز مهم را حذف کنید. می توانید به باشگاه ورزشی بروید و یا در کلاس های هنری شرکت کنید.

فال متولدین اسفند ماه

کمی انعطاف پذیر تر باشید و کمتر سرسختی نشان دهید. انعطاف داشتن به شما کمک می کند تا کمتر با دیگران درگیر شوید و حال بهتری داشته باشید. چرا فکر می کنید که همیشه دیگران باید خودشان را با برنامه و نظر شما تطبیق دهند و سازگار باشند. گاهی هم شما برنامه دیگران را بپذیرید و خودتان را با دیگران تطبیق دهید. انسان های زیادی هستند که رویا و آرزویی ندارند ، به همین خاطر انگیزه و هدفی هم ندارند که بخواهند برایش تلاش کنند. شما رویا و تفکری مثبت دارید و نیمی از راه موفقیت را با این دو ابزار طی کرده اید. کاستی ها و اشتباهاتی که در زندگیتان مرکتب شده اید را می پذیرید و قبول دارید و به همین خاطر از خیلی از افراد جلوتر هستید. اگر در هنگام کار احساسی منفی شما را در بر گرفته است ، روی این مسئله و حس متمرکز نشوید. چند نفس عمیق کشیده و دوباره به کار مشغول شوید. خودتان را محدود نکنید ، هر وقت خودتان را دست کم گرفتید ، پنج مرتبه بگویید من می توانم انجامش دهم.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.