فال روزانه 21 شهریور 98

فال روزانه 21 شهریور , فال فردا بیست و یک شهریور , طالع بینی 21 شهریور ماه

فال روزانه 21 شهریور

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 21 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 21 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

وقتی کاری را انجام می‌ دهید که از قلب شما منشاء نگرفته در این حالت احساسات شما دچار پیچیدگی و آشفتگی می‌ شوند و به نظر می‌ رسد که عقل و احساس شما چندان هم با یکدیگر هماهنگ نیستند. اما وضعیت آن‌ چنان که هم که فکر می‌ کنید پیچیده نیست. همشه فکر می‌ کنید باید راهی پیدا کنید که عقل و احساس خود را با هم راضی نگه‌ دارید اما این فکر درستی نیست. اگر می‌ خواهید تصمیمی بگیرید کمی به احساسات دیگران توجه کنید اما به این را نیز در نظر داشته باشید که خودتان را از یاد نبرید. این قضیه هم غیرممکن است که بتوانید همیشه همه را راضی نگه دارید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز یک عامل درونی باعث شده انگیزه شما بیشتر شود تما این را نیز به خاطر داشته باشید که همین عامل درونی باعث شده مسئولیت‌ های بیشتری به گردن شما بیفتد. به ویژه اگر بخواهید تصمیم بگیرید که احساسات شما در جیان باشد. موضوعی باعث شده قلب و احساس شما تحت تاثیر قرار بگیرد و به همین دلیل تمایل دارید با فرد دیگری درباره موضوع صحبت کنید. اگر این کار را انجام بدهید خواهید دید که توصیف این مشکل برای دیگران سخت خواهد بود. زیرا بعضی از مشکلات را نمی‌ توان بر زبان آورد.

فال متولدین خرداد ماه

در حال حاضر حس می‌ کنید یک موج احساسی عظیم در حال نزدیک شدن به شما می باشد. اما هنوز کاملاً به شما دست پیدا نکرده است. به رحال یک اتفاق بسیار بزرگ در راه است که به زودی رخ خواهد داد. امروز کمی دم‌ دمی مزاج شده اید. خودتان را برای اتفاقی که در پیش است آماده کنید و بدانید که هیچوقت برای گرفتن درس زندگی دیر نیست.

فال متولدین تیر ماه

در حال حاضر قدرت‌ های بی‌ شماری در دستان شماست که می توانید تمام محیط اطراف خود را تحت تسلط و فرمان خود در بیاورد و همه‌ چیز را کنترل کنید. با این قدرت‌ هایی که در دستان شماست احساس امنیت خوبی دارید. افرادی که متولد برج تیرماه هستند این ویژگی را دارند که بتوانند از خانواده خود حفاظت کنند و در این‌ باره بسیار احساس مسئولیت می‌ کنند.

فال متولدین مرداد ماه

اگر صحبت از عشق باشد شما می‌ توانید به یک قهرمان عاشق تبدیل شوید. اما امروز عقل شما مانع احساسات شما شده است. شاید بتوان گفت زمان‌ بندی خوبی نداشتید که امروز عقل شما مانع این احساسات شده است. با فال پارسی سرا همراه باشید؛ زیرا باعث شده صدای عشق خود را نشنوید آشفتگی‌ هایی پیش می‌ آید که باعث می‌ شوند شما تسلط خود را بر موضوعات مختلف از دست دهید. بهتر است کمی آرام باشید و از حس شوخ‌ طبعی خود کمک بگیرید تا بتوانید از این وضعیت خلاص شد.

فال متولدین شهریور ماه

اگر می‌ خواهید مشکلات شما حل شود ابتدا باید به این توجه کنید که روابط شما با دیگران چگونه است. زیرا شما دوستان و اطرافیان خود را به دلایل نامشخصی از خود دور کرده اید و خود را در تنهایی غرق کرده‌ اید. اما شاید هم وظایف شما آن‌ قدر زیاد است و کار دارید که نمی‌ توانید در فعالیت های گروهی شرکت کنبد و فعلا ترجیح می‌ دهید تنها باشید. سعی کنید احساس خود را به دیگران بگویید و با آن‌ ها مشارکت داشته باشید تا مشکلات شما حل شود.

فال متولدین مهر ماه

امروز می‌ خواهید احساسات خود با فردی که مورد اعتماد شماست در میان بگذارید. اما شاید با واکنش جالب رو به رو نشوید و حتی مخالفت ببینید. متاسفانه این مانع که در راه شما ایجاد شده را نمی‌ توان به این سادگی‌ ها از سر راه بردارید. سعی کنید برای برداشتن موانع و مشکلات مستقیماً وارد عمل نشوید و بیش از حد خود را درگیر ماجراهای غیرضروری نکنید زیرا تنها انرژی شما هدر می‌ رود. بهتر است بگذارید اتفاقات مسیر خودشان را بروند و به آن ها کم توجهی کنید تا کمتر انرژی منفی آن به شما برسد. روی افکاری تمرکز کنید که شما را در مسیر مناسب قرار می دهد.

فال متولدین آبان ماه

امروز بهتر است به جای عمل کردن به کارهایی که در نظر دارید شروع کنید فکر کنید. ارزش‌هایی برای شما وجود دارد که باید آن توجه کنید زیرا موفقیت شما در گرو این ارزش‌ ها می باشد و برای آن که بتوانید تاثیر زیادی بر روی شرایط و موقعیت و افراد اطراف خود داشته باشید بهتر است یک بار دیگر ایده‌ های خود را باز نگری کنید. اگر تصمیم بگیرید که خودتان تنهایی مسیر موفقیت را در پیش بگیرید ممکن است احساس تنهایی کنید. پس فرد مورد اعتمادی را با خود همراه کنید. سعی کنید برای کار خود اولویت‌ هایی را مشخص کنید اولویت‌ های فراموش شده را نیز دوباره بررسی کنید.

فال متولدین آذر ماه

امروز چیزی نمی‌ تواند شما را ناراحت کند اما به این معنی هم نیست که موضوعات در جریان زندگی شما نتواند تأثیرات منفی روی شما بگذارد. اگر می‌ خواهید نشان دهید که فرد مسئولیت‌پذیری هستید و مسئولیت هایی بیش از حد توان خود را گردن بگیرید ممکن است نتوانید کقت تفریح و استراحت برای خود داشته باشید. انرژی خود را به فکر کردن درباره کارهایی که زمان انجام آن از دست رفته اختصاص ندهید در مقابل وظایف خود را به درستی انجام بدهید تا احساس رضایت و لذت داشته باشید.

فال متولدین دی ماه

امروز یکی از اطرافیان شما سعی دارد یک واقعیت را به شما بگوید پس بهتر است به خوبی به حرف‌هایش گوش دهید زیرا بنفع شما خواهد بود. اگر مورد قضاوت دیگران قرار گرفته اید چندان آن حرف‌ ها را جدی نگیرید. اما در کنار آن سعی کنید حقیقت را نیز بفهمید. چندان ذهن خود را درگیر شک و تردید نکنید سعی کنید مواردی که قابل‌ اعتماد هستند را به کار بگیرید تا مسیر موفقیت هموار شود.

فال متولدین بهمن ماه

شما عضو گروهی بودید که برای شما خیلی مهم بود اما از آن طرد شده اید و در حال حاضر بسیار احساس تنهایی می‌ کنید. از یک سو دوست دارید عضو یک گروه باشید از سوی دیگر دوست دارید هویت فردی خود را داشته باشید. این تنش‌ ها باعث شده یکسری موضوعات شخصی برای شما پیش بیاید و ذهن شما را درگیر و آشفته کند. سعی کنید آرامش خود را به دست بیاورد و با تمرکز بر روی کارها به مسیر خود ادامه دهید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز دوست دازید رویا پردازی کنید اما چندان فرصت مناسبی برای این کار نیست. زیرا غرق شدن در رویا باعث می شود از دنیای واقعی فاصله بگیرید و نتوانید وظایف و کارهایی روزمره خود را انجام بدهید. مایل هستید خلاقیت خود را به دیگران نشان دهید پس بهتر است اول به کارها و تعهداتی که قبول کرده اید عمل کنید سپس می‌ توانید به اوقات فراغت و کارهای خلاقانه خود برسید.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.