فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98 فال روزانه 15 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۴ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 9 شهریور 98

فال روزانه 9 شهریور 98

فال روزانه 9 شهریور 98 فال روزانه 9 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۲۰ مرداد

فال روزانه 20 مرداد , فال فردا بیست مرداد , طالع بینی 20 مرداد ماه

فال روزانه ۲۰ مرداد

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۲۰ مرداد در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۲۰ مرداد

فال متولدین فروردین ماه

امروز از تند و تیز بودن زبانتان کم کنید. زندگی یک انعکاس و پژواک است ، هر رفتاری که با دیگران کنید به شما برمی گردد. حال انتخاب شماست که خوبی کنید یا بدی کنید. از این که در جمع دوستانتان باشید لذت می برید اما زبانتان نمیگذارد که به این لذت برسید. تیکه یا کنایه ای روانه کسی می کنید و جمع از هم می پاشد. بهتر است کمی گذشت داشته باشید ، هیچ انسانی بدون عیب و ایراد نیست. شما نباید عیب های دیگران را به روی آن ها بیاورید. این رفتار شما باعث تنهایی و جدا شدن شما از جمع می شود. رک بودن با بی ادب بودن فرق دارد. بین بی ادب بودن و رک بودن یک مرز بسیار باریک است. اگر شما نتوانید این مرز را بشناسید برایتان دردسرساز خواهد شد. اگر بخواهید در مورد همه چیز بی پرده و رک حرف بزنید قطعا موجب ناراحتی اطرافیان می شوید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

بهتر است امروز خشم و عصبانیت خود را پنهان کرده و بروز ندهید. اگر کسی قصد دارد خشم شما را برانگیزد راه حل مناسب بی محلی به این فرد است. اگر کسی به شما زخم زبان می زند او را به حال خود رها کنید زیرا وجودش پر از خشم و نفرت است. کسانی که مهارت های ارتباطی بالایی داشته باشند از زخم زبان استفاده نمی کنند. از علل زخم زبان زدن می توان به استرس و پرخاشگری و افکار منفی اشاره کرد. اگر کسی به شما زخم زبان زد از او عصبانی نشوید بلکه اگر فرد باگذشتی هستید سعی کنید با او مهربان باشید زیرا از درون آشفته این آدم بی خبر هستید. اگر کسی به شما بی ادبی کرد لزومی ندارد سکوت کنید ، بهتر است مودبانه از حق خود دفاع کنید اما به هیچ عنوان خشمگین نشوید. خشمگین شما به هیچ عنوان به سودتان نیست. سعی کنید بر حس خشم غلبه کرده و خیلی منطقی جواب این افراد را بدهید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز از آن روزهایی است که همه اطرافیان و همکارهایتان منتظر یک اشتباه کوچک از طرف شما هستند تا شما را حسابی مورد لطف و عنایت خود قرار دهند. بهتر است مراقب رفتارهایتان باشید تا بحث و دعوایی درست نشود زیرا دودش به چشم شما خواهد رفت. حتی اگر اشتباهی هم نکنید ممکن است کسی از راه رسیده و به شما بیخودی گیر بدهد. عقاید و ایده هایتان را به سخره گرفته و سعی کند شما را عصبانی کند. به این افراد اهمیت ندهید. پاسخ این افراد را نداده و اجازه ندهید شما را خشمگین کند. اگر خواستید پاسخی بدهید اول حس خشم را به کلی و از ریشه در وجودتان بسوزانید سپس پاسخ دهید. یک پاسخ منطقی و به دور از حس خشم و عصبانیت با لحنی آرام و ملایم. به دیگران اجازه ندهید آرامش شما را خدشه دار کند. همانی که دوست دارید باشید حتی اگر همه اطرافیانتان آن را دوست نداشته باشند. خوشبخت بودن یک انتخاب است ، بگذارید دیگران این انتخاب را دوست نداشته باشند.

فال متولدین تیر ماه

امروز بیشتر از همیشه به نظرات و عقاید دیگران اهمیت داده و گوش می کنید. احساس انرژی عجیبی را در وجودتان حس می کنید. تصمیم گرفته اید با تمام وجود برای اهدافتان بجنگید و برای به دست آوردن این اهداف از تلاش دست نکشید. اگر می خواهید موفق شوید باید توان و جرئت روبرویی با تغییرات را داشته باشید.سعی کنید درباره اختلاف نظرتان با دیگران نرم تر برخورد کرده و بحث نکنید. متاسفانه عادت کردن یکی از بدترین رفتارهایی است که از انسان ها سر میزند. انسان ها حتی به بدترین شرایط هم عادت می کنند و به آن خو می گیرند. عادت به یک شرایط باعث پسرفت و پیش نرفتن می شود. پس اولین قدم در راه موفقیت ، دل کندن از عادت های مضر است. قدم دوم کار کردن روی افکار است. شما باید خود را بر بالای بلندترین قله های موفقیت ببینید. نباید فکر کنید که اگر اطرافیان شما بارها بارها شکست خورده اند پس شما هم شکست خواهید خورد.

فال متولدین مرداد ماه

امروز اعتماد به نفس بالایی در خود حس کرده و ممکن است با خودخواهی و گستاخی دیگران را برنجانید. این موضوع را هیچ وقت فراموش نکنید که زندگی بسیار کوتاه است پس قلبتان را بزرگتر از آن کنید که بخواهید از برخورد کسی برنجید و خود مهربان تر و نجیب تر از آن باشید که بخواهید با رفتارتان و زبانتان دیگران را برنجانید. اگر انسانی به شناخت حقیقی خود دست پیدا کرده باشد هرگز درونش را از نفرت و خشم و غرور و حسادت پر نمیکند. افکار و ایده های خلاقانه ای بسیاری دارید اما نمی دانید چگونه باید این ایده ها و افکار را بیان کنید. از طرفی به شدت دوست دارید این ایده ها را با کسی در میان بگذارید و یک صبح تا شب در موردش صحبت کنید. ترس را کنار گذاشته و ایده هایتان را بیان کنید حتی اگر کسی با آن ها مخالفت کرد و آن ها را به سخره گرفت از پای ننشینید و شکست را نپذیرید.

فال متولدین شهریور ماه

امروز افکار منفی زیادی به ذهن شما هجوم می آورند. نباید به این افکار فرصت بدهید تا ذهن شما را درگیر کنند. اولین قدم از بین بردن این افکار است ، بهتر است یک دوش نسبتا سرد بگیرید تا سرحال شوید و افکار منفی هم تا حدودی از بین بروند. سعی کنید اعتماد به نفستان را بالا ببرید تا افکار منفی کمتر سراغ شما بیایند. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ اگر در اطرافیان شما فردی منفی باف وجود دارد و شما را به سمت افکار منفی سوق می دهد ، از او دوری کنید.احساس می کنید در روابط عاطفی تان به نقطه ای حساس رسیده اید. مسیر زندگی ما یک طناب و ریسمان بسیار باریکه و اگر فردی قادر نباشد بین قلب و عقلش تعادل و توازن برقرار کند ، نتیجه ای جز سقوط ندارد. بهتر است قبل از به زبان آوردن کلمه ای ، خوب به آن فکر کنید. بر خودتان مسلط شوید و حرفی نزنید که موجب پشیمانی شما شود. اگر تمام تلاشتان را می کنید اما پیشرفتی حاصل نمی شود ، ناامید نشوید. به صدای قلبتان گوش فرا دهید و به خودتان بگویید باز هم تلاش خواهم کرد.

فال متولدین مهر ماه

امروز حرفی می زنید که از گفتنش پشیمان خواهید شد. بهتر است قبل از زدن هر حرفی ، به عواقب آن فکر کنید. اگر دل کسی با آن حرف می شکند و از شما می رنجد ، بهتر است آن را بر زبان نیاورید. برای خالی کردن خودتان از احساسات بد ، دیگران را لبریز از غم نکنید. سعی کنید نگرانی هایتان را کنار بگذارید و به آن ها فکر نکنید. اگر برای اتفاقی که افتاده است غصه بخورید و غمگین شوید چه سودی برای شما دارد. آیا می توان این اتفاق را تغییر داد . همچنین نگرانی برای اتفاقاتی که ممکن است در آینده رخ بدهد هم بیهوده است زیرا ممکن است این اتفاق اصلا رخ ندهد. همیشه و در همه مکان ها باعث شادی و خنده اطرافیانتان می شوید و این شما را راضی می کند. اما فراموش نکنید که برای خندان دیگران نباید از شخصیت و غرورتان مایه بگذارید. اگر خود شما خودتان را نادیده بگیرید و به خودتان احترام نگذارید ، دیگر چه کسی حاضر است به شما احترام بگذارد. وقت بیشتری برای خودتان بگذارید و سعی کنید هر روز یک کار برای خوشحالی خودتان انجام دهید.

فال متولدین آبان ماه

امروز به تغییری در زندگی می اندیشید. این تغییر می تواند یک تغییر کاری یا تغییری در روابط خصوصی شما باشد. یک پروژه ی کاری به شما پیشنهاد خواهد شد. بهتر است خوب به این پیشنهاد فکر کنید و تمام جوانب را بسنجید سپس انتخاب کنید. کاری را شروع کرده اید که کمی پیچیده است و برای تمام کردنش انرژی زیادی می گذارید. بهتر است در انتخاب کارهایی که در آینده انجام می دهید بیشتر دقت کنید.کسانی هستند که در کارهای شما اختلال ایجاد می کنند و این شما را بسیار عصبانی می کند. نباید بگذارید اختلال و مزاحمت این افراد شما را از کار اصلی تان منحرف کند. می توانید از خانواده و دوستان و همکارهایتان کمک و مشورت بگیرید و درست ترین کار را انجام دهید. اگر به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید و روی آن تمرکز کنید کسی نمی تواند شما را از هدف اصلی تان دور کند. امید تنها عامل موثری است که در زمان سختی ها ما را به سمت جلو هل می دهد و نمی گذارد که در باتلاق ناامیدی از بین برویم.

فال متولدین آذر ماه

از داشتن ایده هایی که نمی توانید هیچ کدام را به ثمر برسانید آزرده و دل سرد شده اید. برای به ثمر رساندن ایده هایتان تلاش زیادی کرده اید اما هنوز هیچ کدام عملی نشده است. کسی را در اطرافتان ندارید که شما را درک کند و به شما راه حلی ارائه بدهد. سعی می کنید با دوستانتان در مورد مسائلی که برای شما اهمیت دارد صحبت کنید اما هیچ کدام از آن ها به این مسائل علاقه نشان نمی دهند و شما را از سر خودشان باز می کنند. در روابطتان تغییر ایجاد کرده و سعی کنید دوستانی پیدا کنید که عقیده و نظر شما برایشان مهم باشد و با جان و دل به صحبت های شما گوش بدهند. همیشه در شرایط سخت زندگی انتظار داشته اید دیگران زیر پروبالتان را بگیرند و شما را بلند کنند اما این انتظار هیچ وقت برآورده نشده است. اگر کسی را ندارید که با شما همدردی کند و دستتان را بگیرید ، پس دستتان را بگذارید روی پای خودتان و بلند شوید. ایده هایتان را بررسی کنید و برای موفقیت تمام تلاش و پشتکارتان را به کار بگیرید.

فال متولدین دی ماه

از این که فردی قدرتمند باشید و به دیگران دستور بدهید لذت می برید. قدرت داشتن آن قدر شما را وسوسه و تحریک می کند که ممکن است به بسیاری از کارهای ناشایست دست بزنید. فراموش نکنید دنیا همیشه اینگونه نخواهد ماند و روزی فرا می رسد که شاید حتی ذره ای از این قدرت باقی نماند. قدردان جایگاهتان باشید و رفتارهای ناشایست تان را ترک کنید. تمام لذت زندگی در قدرت داشتن خلاصه نمی شود. شما برای رسیدن به اهداف و موفقیت های زندگی به مشورت و مشارکت نیاز دارید و خود به تنهایی نمی توانید همه چیز را کنترل کنید. این احساس قدرت در بزرگسالی از تحقیر و ضعف در کودکی و نداشتن اعتماد به نفس نشات می گیرد. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. قدم اول این است که به شناختی درست و کامل از خود برسید. قدم بعدی این است که با ترس ها و ضعف هایی که زیر نقاب قدرت پنهان کرده اید ، روبرو شوید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز در استفاده از قدرت تخیل و رویا پردازی زیاده روی می کنید. این موضوع را به خاطر داشته باشید که هر چیزی اندازه دارد. خیال پردازی کردن زیادی می تواند به شما آسیب بزند و شما را آزار دهد. زیاده روی کردن در خیال پردازی باعث می شود که وقتی به زندگی واقعی خودتان بر می گردید دچار احساس ناامیدی و غم بزرگی می شوید و به این فکر می کنید که لایق زندگی بهتری هستید. برای ساختن آینده ای بهتر تنها نمی توانید به خیال پردازی اکتفا کنید باید راه رسیدن به این آینده طلایی را هم پیدا کنید . افکار مثبت قطعا به ما در راه رسیدن به رویاهایمان کمک می کنند اما این موضوع را فراموش نکنید که نباید خواسته های شما نباید غیر منطقی باشند. شما باید قدرت تشخیص حقایق را داشته باشید.گر می خواهید در آینده شادتر از امروز و حال باشید مهم ترین چیزی که نیاز دارید امید است. امید داشتن یعنی همه چیز داشتن. همچنین باید کاری برای انجام دادن داشته باشید تا بتوانید به رویاهایتان نزدیک شوید.

فال متولدین اسفند ماه

بهتر است در انتخاب و بررسی راهکارها و ایده هایی که دارید از مشورت فردی مطمئن و باسواد استفاده کنید. با خودتان قرار گذاشته اید که هر طور شده شرایط مالی تان را تغییر داده و سخت تلاش می کنید اما به نتیجه ی مطلوبی نمی رسید. ناامید نشده و برای رسیدن به خواسته تان تلاش کنید. زمانی که روزهای زندگی سخت و غم انگیز می شوند ، امید داشتن به روزهای خوب چیزی محال بنظر می رسد. اما امید درمان کننده همه چیز است. شاید محال بنظر برسد اما حقیقت دارد و اگر به امید ایمان داشته باشید قطعا شما را ناامید نمی کند. امید داشتن مانند نفس کشیدن ضروری و مهم است. اگر امید نداشته باشید ، نفس می کشید اما در حقیقت زنده نخواهید بود. زندگی همیشه به میل ما رفتار نمی کند ، همانطور که ما همیشه به میل زندگی رفتار نمی کنیم. پذیرفتن حقیقت زندگی سخت است اما غیرممکن نیست. این جمله را تا همیشه به ذهنتان بسپارید که زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرها می بارند.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.