فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98 فال روزانه 29 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۵ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۵ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 23 مرداد

فال روزانه 23 مرداد

فال روزانه 23 مرداد فال روزانه 23 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 2 شهریور 98

فال روزانه 2 شهریور , فال فردا دو شهریور , طالع بینی 2 شهریور ماه

فال روزانه 2 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 2 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 2 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

تصمیم گیری امروز برای شما سخت و دشوار خواهد بود زیرا احساسات شما کمی دگرگون شده است و پیچیده و به همین دلیل نمی توانید خیلی راحت تصمیم بگیرید. در حال حاضر مواردی که به نفع و صلاح شماست را می شناسید اما فرصت های جالب دیگر نیز چشمان شما را گرفته است و در حال وسوسه کردن شماست. در این میان مراقب باشید که چه راه و مسیری را انتخاب می کنید زیرا بسیاری از مواقع چیزهایی که از دور زیبا هستند تنها یک سراب می باشند. برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خودتان واقع بین باشید و صبور باشید و برای انجام کارها عجله ای نداشته باشید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

شما فردی واقع بین هستید و به خوبی واقعیت ها را می بینید از این رو این خصلت شما بسیار در دید بقیه است و آن را تحسین می کنند و برای مشاوره همیشه به شما مراجعه می کنند. اما در حال حاضر گرفتار سرابی شده اید که نمی توانید تشخیص دهید که واقعیت است و یا پوچ. روز خوبی را شروع کرده اید اما ممکن است از مسیر خود منحرف شوید و واقعیت از شما دور شود. برای رسیدن به رویاها باید واقعیت را قبول داشت و دنبال نمود. بهتر است امروز تصمیم گیری چندانی نداشته باشید.

فال متولدین خرداد ماه

وقتی از خواب بیدار می شوید شاید فکر کنید که روز بسیار عالی و شادی را شروع کرده باشید اما به زودی دچار و گرفتار فکر و خیال خواهید شد. این افکار ناراحت کننده امروز حالت جدی تری به خود گرفته اند تا شاید بیش از پیش به شما فشار بیاورند اما توصیه می شود که آرامش خود را حفظ نمایید. محدودیت هایی اطراف شما وجود دارد که بهتر است به آن توجه نمایید تا اهداف شما محقق شود.

فال متولدین تیر ماه

جدیدا بسیار خوش بینانه به زندگی خود نگاه می کنید و افکار بزرگی دارید که می خواهید به آن دست پیدا کنید. امروز چندان وقت آزادی نخواهید داشت حتی اگر تمام کار و وظایف محول شده به خودتان را انجام دهید. وقت و عمر خود را بیهوده نگذرانید فکر کنید و بدانید در چه وضعیتی هستید و به سوی چه چیزی می خواهید گام بردارید. اگر امروز برای کار و هدف خود تلاش و کوشش کنید بدون شک در آینده می توانید با خیال آسوده تری زندگی نمایید.

فال متولدین مرداد ماه

اگر در تمام کارها و مراحل زندگی تصمیم گیری های خود مدام به این موضوع فکر کنید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند بدون شک موفق نخواهید بود و انجام کارها برای شما بسیار سخت خواهد شد. می خواهید به دوستان خود نشان دهید که چه فرد خلاقی هستید و چه کارهایی می توانید انجام دهید. اگر می خواهید به سراغ کارهای جدید بروید مانعی نیست تنها سعی کنید اول کارهای عقب افتاده را به اتمام برسانید. بین وظایف و تفریحات خود تعادل برقرار کنید تا همیشه به تمام کارهای خود برسید.

فال متولدین شهریور ماه

اطرافیان شما آنچنان که باید در زندگی شما نقشی را ندارند خصوصا زندگی حرفه ای و تنها سعی دارند که شما را به سمت کشف حقایق عمیق عرفانی سوق دهند. در حال حاضر کارهای بسیاری دارید که باید تمام آن ها را نجام دهید و تا امروز به اتمام برسانید. تمرکز خود را بر روی کارهایی بگذارید که در حال انجام دادن آن هستید و نگذارید فردی و یا مشکلی ذهن شما را منحرف نماید. تعهد کاری و انجام وظایف می تواند روح ما را تقویت نماید.

فال متولدین مهر ماه

امتحان و انجام راهکارهای مختلف امروز به سادگی برای شما قابل انجام است اما مشکل اینجاست که تمام این راهکارها به خوبی جواب نخواهند داد و شاید تا حدود زیادی نقشه های شما نقش بر آب شود. دوست دارید کارها را به خوبی و درستی انجام دهید اما هر لحظه ممکن است فریب ظواهر و رویاها را بخورید. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ سعی کنید افکار خود را محدودتر نمایید تا بیهوده به سراغ رویاهای دور و دراز و دست نیافتنی نروید.

فال متولدین آبان ماه

در حال حاضر عقل شما با احساسات شما در تضاد است و مخالف یکدیگر هستند. نیاز است که مهارتی به دست اوردی تا بتوانید مسیر درست را تشخیص دهید و در حال حاضر دانش شما برای تشخیص مسیر چندان درست نیست. شاید فکر کنید که اگر مسیر را انتخاب نمایید مشکل حل شده اما چنین نیست زیرا در واقع در پشت پرده جریاناتی دیگر در حال رخ دادن است که دیده نمی شوند. ندای درونی به شما در این مورد می تواند کمک نمایید کافیست به ان گوش دهید. خلاقیت شما می توانید در اینجا کمک رسان شما باشد.

فال متولدین آذر ماه

برای تصمیم گیری عاقلانی امروز بهترین روز است اما توجه داشته باشید که خود را درگیر ناشناخته ها نکنید. افکار شما به قدری پراکنده شده که می توان گفت به سختی قادر به تمرکز هستید و واقیعت ها را نمی توانید ببینید. اینکه بخواهید در یک روز به تمام رویاهای خود برسید کار عاقلانه ای نیست و انجام نشدنی است.کمک گرفتن از دوستان می تواند برای شما در حال حاضر بسیار عالی باشد همچنین خواهید دید که چقدر اطرافیان به شما اهمیت می دهند و درخواست کمک شما را پاسخ داده و همین موضوع سبب می شود که سریعتر به خواسته های خود برسید. کارهای خود را اولویت بندی کنید و به ترتیب به سراغ انجام کارها بروید.

فال متولدین دی ماه

وقتی مهارت های خود را به نمایش می گذارید بدون شک دیگران شروع به تحسین شما خواهند نمود اما باید بدانید که این تحسین برای مهارت شما نیست و تنها به دلیل رویکرد و اخلاق حرفه ای شما می باشد. دید شما نسبت به زندگی و مسائل آن برای دیگران بسیار جالب است. سعی کنید با هر مانعی که بر سر راه شما قرار می گیرد زود قضاوت نکنید و فکر نکنید که مسیر اشتباهی را پیش گرفتید به هر رو موانع بر سر راه هر فردی بسیار است. تنها سعی کنید ذهن خود را بر روی کارها متمرکز نمایید که بهترین نتایج از آن شما خواهد بود.

فال متولدین بهمن ماه

چالشی که در دومین روز از سومین ماه تابستان با آن رو به رو خواهید شد این است که چگونه بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید و نقشه هایی که در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل نمایید. با قرار گفتن در مسیر شاید نشانه هایی را ببینید و معنی آن را اشتباه برداشت نمایید حتی شاید فکر کنید که مسیر را اشتباه انتخاب کرده اید. دقت داشته باشید هر مسیری که انتخاب می کنید خطرات خود را خواهد داشت ممکن است فریب بخورید و یا اینکه در تله های مسیر گرفتار شوید اما باز هم سعی کنید مسیر را عوض نکنید و با موانع بجنگید و راه خود را دامه دهید. در نهایت خواهید دید که همه چیز درست خواهد شد.

فال متولدین اسفند ماه

دوست دارید زندگی پرماجرایی را آغاز کنید و افکار هیجان انگیز خود را اجرا کنید. اگر به اهداف خود اطمینان دارید و به آن علاقه دارید بهتر است انجام دهید و همچنین آن را با دیگران به اشتراک بگذارید اما سعی کنید توضیحاتی اضافه از آن بیان نکنید زیرا هر چه بیشتر از آن صحبت کنید کمتر قابل اجرا به نظر می آید سعی کنید در سکوت کار خود را انجام دهید در نهایت نتیجه آن است که همه را به وجد می آود. بهتر است برخی افکار را به صورت راز در دل خود نگه دارید و از پر حرفی هم بپرهیزید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.