فال روزانه 18 شهریور 98

فال روزانه 18 شهریور 98

فال روزانه 18 شهریور 98 فال روزانه 18 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98 فال روزانه 2 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 5 شهریور 98

فال روزانه 5 شهریور 98

فال روزانه 5 شهریور 98 فال روزانه 5 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۹ مهر ۹۸

فال روزانه 19 مهر , فال فردا نوزده مهر , طالع بینی 19 مهر ماه

فال روزانه ۱۹ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۹ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۹ مهر

فال متولدین فروردین ماه

اگر امروز بتوانید خلاقیت‌ هایی که در ذهن دارید را به نمایش بگذارید فرصت‌ های بسیاری پیش روی شما قرار می‌ گیرد. در حال حاضر نباید به خاطر واکنش های دیگران و قضاوت های دیگران فعالیت خود را محدود کنید. امروز در هر امری که مربوط به نشاط و شادی شرکت کنید زیرا تجربه ای برای شما وجود دارد. سعی کنید محدودیت‌ ها را کنار بزنید و به دنبال آزادی باشید. بهتر ایت مدتی در گوشه‌ ای بنشینید و همه وظایف خود را دوباره بررسی کنید تا بتوانید راه بهتری را برگزینید. از دیگران کمک بخواهید و همیشه مثبت اندیش باشید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

اطرافیان شما که ممکن است از اعضای خانواده باشند یا دوستان شما نقشه‌ های جالبی در سر براب شما دارند. شما را برای یک ماموریت و یا کار خاص انتخاب کردند این کار به میل و اراده و خواست شما نیست بلکه به صورت یک طرف انتخاب شده‌داید اما از این موضوع چندان هم ناراحت نیستید و تصمیم دارید حال که انتخاب شده اید این کار را انجام بدهید تا ببینید نتیجه آن چه می‌ شود. گاهی هم شاید جالب باشد که به دیگران اجازه دهید به جای شما انتخاب کنند.

فال متولدین خرداد ماه

امروز کارهایی زیادی برای انجام دادن دارید اما در کنار این کارها تفریح و نشاط هم خواهید داشت. آدم‌ های زیادی در اطراف شما هستند که نیاز است به دیدنشان بروید و با آن‌ ها به گردش بپردازید. اما شاید این مشکل.هم در این بین به وجود بیابد که شما نتوانید طبق برنامه‌ ریزی‌ هایی که انجام داده اید کارهای خود را به اتمام برسانید. نگذارید مشکلات مثل آوار روی سر شما خراب شود تا دیر نشده فکری کنید و مشکلات را حل کنید. سعی کنید وظایف تان را تقسیم کنید تا کمی از بار مسئولیت‌ هایتان کم شود.

فال متولدین تیر ماه

امروز حرف‌هایی می زنید که شاید برای خودتان هم تعجب برانگیز باشد. خصوصا این‌ که چندان تمایلی ندارید احساسات درونی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید؛ شاید تصمیم گرفته‌ اید که دیگران را هم به درون خود راه دهید و لاک دفاعی خود را کمی آزادتر کنید. هرچند که رازی ندارید که از برملا شدن آن در ترس و نگرانی باشید اما اگر اینکار باعث احساس ناراحتی می شود. بهتر است کمی خود را عقب بکشید و در تنهایی باشید همیشه حد و مرزهایی برای خودتان تعیین کنید تا دیگران بیش از حد از شما سو استفاده نکنند.

فال متولدین مرداد ماه

امروز احساسات شما دچار دگرگونی و آشفتگی شدند اما باز هم به همه چیز خوش‌ بین هستید. در حال حاضر تنها چیزی که دارای اهمیت است این است که یک موضوع و یا مسئله را بارها و بارها مورد بررسی قرار دهید و درمورد آن فکر کنید. اطرافیان شما چندان متوجه پیچیدگی‌ های درون ذهن شماست نیستند و لزومی هم ندارد دیگران را در فکرهای خود راه دهید بلکه آن‌ ها تنها نتیجه کارها را خواهند دید و خوشحال خواهند شد.

فال متولدین شهریور ماه

امروز شاید تمایل داشته باشید ایده‌ های خود را برای دیگران بازگو کنید و خیلی مایل هستید همه چیز را برای همه بگویید. اما یک راز دارید که هیچ‌ گاه آن را فاش نخواهید کرد. بهتر است دقت کنید در هر شرایطی هستید اول شرایط را بررسی کنید و ببینید چه حرف‌ هایی را باید بزنید و چه چیزهایی را بهتر است پنهان کنید همیشه با سیاست و هوشمندانه انتخاب کنید و موضوعاتی که به بحث می‌ گذارید را به صورت عادلانه پیش ببرید.

فال متولدین مهر ماه

تمایل دارید یک جشن بر پا کنید اما برای برپایی این جشن به جزئیات آن کار فکر نکرده اید و همین موضوع می‌ تواند باعث شود این مراسم شادی به آشفتگی کشیده شود. اگر شما در یک میهمانی دیگر هم شرکت کردید باز هم در آن نقش میزبان به گردن شما خواهد بود زیرا می توانید خیلی خوب از میهمانان پذیرایی کنید. همیشه دنبال لذت هستید اما در این کار زیاده‌ روی نکنید بهتر است تعادل داشته باشید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

فال متولدین آبان ماه

بهتر است برای یک مدت کوتاه تنها باشید تا بتوانید دوباره انرژی‌ های خود را باز بیابید و احساس نشاط داشته باشید. امروز اگر بخواهید از مسئولیت‌ هایی که به گردن شماست فرار کنید این کار به راحتی قابل انجام هست. همچنین اگر احساسات خود را بخواهید بازگو کنید بهتر است این کار را کم‌ کم و در طول روز انجام بدهید زیرا در غیر این صورت احساسات شما انباشته می‌ شود و به حالت انفجار می‌ رسد. ترسی در شما وجود دارد که باید آن را از بین ببرید و این کار تنها با نگرش مثبت امکان‌ پذیر است.

فال متولدین آذر ماه

در حال حاضر احساسات شما بسیار آشفته و پریشان شده و به همین دلیل نمی‌ توانید دقیقا تصمیم بگیرید که چه مسیری را انتخاب کنید. بهتر است با اطرافیان و دوستان خود مشورت داشته باشید و از ایده‌ هایی که در دهن دارید با آن‌ ها صحبت کنید. ترس‌ های درونی و عمیق خود را به دوست صمیمی خود بگویید فردی که مورد اعتماد شماست بدون شک می‌ تواند در این مورد کمک‌ های بسیار عالی به شما کند.

فال متولدین دی ماه

در حال حاضر خیلی تمایل دارید از سوی همکاران خود مورد توجه قرار بگیرید. نسبت به آینده تصمیمات خود بسیار خوش‌ بین هستید و از این رو برای رسیدن به اهدافتان بسیار تلاش دارید و با پشتکار عمل می کنید. بهتر است در حال حاضر ترس‌ ها و تردید های خود را کنار بگذارید و به قابلیت‌ هایی که دارید شک نکنید. احساسات خود را با یک دوست خیلی صمیمی در میان بگذارید. در این صورت هم روابط شما صمیمی‌ تر خواهد شد و هم یک مشورت سازنده انجام خواهید داد.

فال متولدین بهمن ماه

امروز تمام برنامه‌ های شما به هم می ریزد و نمی توانید طبق زمان‌بندی و برنامه‌ ریزی‌ های خود کارها را پیش ببرید زیرا به طور مداوم این فکر در ذهن شما می‌ گذرد که پس از این مرحله چه اتفاقی خواهد افتاد. بد نیست این افکار را کنار بگذارید و فرصت دهید تا هدف‌ ها خودشان را نشان دهند. همچنین برای این‌ که بتوانید نگرش مثبتی داشته باشید به آینده ای فکر کنید که تمام اهداف شما به نتیجه رسیده است. همیشه کارهای بزرگ از همین قدم شروع می‌ شود که با خوش بینی کارها را پیش ببرید.

فال متولدین اسفند ماه

موجی از احساسات شدید و آشفته به افکار شما و هجوم آورده و به همین دلیل خیلی دچار آشفتگی شده ای و نمی‌ تواند درست تصمیم بگیرید. حقیقت را پیدا کنید و لذت‌ های گذرا را از زندگی خود بیرون کنید زیرا نمی‌ توانند برای شما ایجاد رضایت کنند. فریب هوا و هوس‌ ها را نخورید اولویت‌ های خود را مشخص کنید و همه چیز را دوباره بررسی کنید و دوباره شروع به کار نمایید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 18 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.