فال روزانه ۱۳ مرداد

فال روزانه ۱۳ مرداد

فال روزانه ۱۳ مرداد فال روزانه ۱۳ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۶ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۶ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۸ مرداد

فال روزانه ۱۸ مرداد

فال روزانه ۱۸ مرداد فال روزانه ۱۸ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 18 شهریور 98

فال روزانه 18 شهریور , فال فردا هجده شهریور , طالع بینی 18 شهریور ماه

فال روزانه 18 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 18 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 18 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

امروز تمایل دارید درباره اهداف خود با دیگران صحبت کنید و با آن‌ ها مشورت کنید. زیرا این موضوع که هدف شما با دیگران یکسان نیست می‌ تواند شما را کمی آرام کند تا با دیگران صحبت کنید. درحال حاضر در یک وضعیتی هستید که احساس خوشایند و مثبتی ندارید. اما بهتر است برای گذراندن این وضع خواسته‌ های شخصی خود را کنار بگذارید زیرا همیشه به فکر تصمیم‌ گیری در مورد مسائل شخصی خودتان هستید. فعلاً بهتر است خواسته دیگران را در اولویت قرار دهید. حس می‌ کنید زمان بسیار کمی دارید اما در واقع زمان خیلی زیادی دارید حتی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌ کنید. سعی کنید از افرادی که آن‌ ها را دوست دارید بیشتر حمایت کنید زیرا بدون شک پاداش خوبی در انتظار شما خواهد بود.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز بسیار مصمم هستید که کارهای نیمه‌ تمام خود را به اتمام برسانید. به‌ طوری‌ که وقتی از خواب بیدار می‌ شوید تصمیم به انجام کارها می‌ گیرید. بیشتر درگیر جزئیات کارهایی که در حال انجام هستید می‌ باشید و به همین خاطر نمی‌ توانید از آن‌ها دست بکشید. به شما توصیه می کنیم چندان نگران کارههای عقب افتاده نباشید به نظر نمی‌ رسد که با وجود آن‌ ها قدرت شما کم شده باشد. بهتر است کمی هم به فکر و تفریح خود باشید زیرا اگر فقط بخواهید کار کنید و تفریحی نداشته باشید بسیار خسته می‌شوید.

فال متولدین خرداد ماه

تعاملات اجتماعی شما دچار درگیری و مشکلاتی شده. اما شما فردی هستید که این قابلیت را دارید در بدترین حالت هم بتوانید خودتان را از موضوعات کنار بکشید. در حال حاضر مشکلی که برای شما پیش آمده این است که نمی‌ توانید کنترل اوضاع را در دست بگیرید و از شلوغی‌ ها و سر و صداهای اطراف خود بکاهید. پس برای این‌ که بتوانید به آرامش برسید بهتر است کمی به درون خود توجه کنید در کارهایی شرکت کنید که روح شما را جلا دهد و آرامش بخشد تا محیط پیرامون شما نیز برای شما قابل تحمل تر باشد و بهتر است یک زمان کوتاه از دنیای واقعی فاصله بگیرید.

فال متولدین تیر ماه

برای رسیدن به هدفتان مسیرهای مختلف پیش روی شما قرار دارد و امروز از آن روزهایی ست که شما خوش‌ شانس هستید. زیرا این امکان را دارید که بتوانید مسیرهای پیش رو را انتخاب کنید. اما در کنار این موضوع مشکل دیگری نیز می باشد که شما نمی‌ توانید تشخیص دهید کدام یک از مسیرها به کجا ختم می‌ شود. پس بهتر است طبق برنامه‌ ریزی‌ هایی که دارید مسیری را انتخاب کنید. در اواسط روز یک اتفاق غیر منتظره برای شما می‌ افتد جوری که ممکن است تمام برنامه‌ های شما را به هم بریزد. بهتر است از این اتفاق نترسید و برنامه‌ های خود را به هم نریزید با قاطعیت به راه و کار خود ادامه دهید. گاهی اوقات بهتر است دست به خطر بزنید و چیزهایی را امتحان کنید که خیلی متفاوت است تا ببینید چه نتیجه‌ ای در بر خواهد داشت.

فال متولدین مرداد ماه

امروز شاید بهتر باشد به جای این‌ که حرف بزنید وارد عمل بشوید. اما ممکن است حتی نتوانید به خوبی حرف‌ های خود را به عمل تبدیل کنید. بسیار تمایل دارید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید و یک بحث و گفتگو را آغاز کنید. با فال روزانه اختصاصی پارسی سرا همراه باشید ؛ شاید این کار کمی سخت باشد و با مخالفت رو به رو شوید اما در نهایت این‌ که حرف‌ های دل خود را به دیگران گفته‌ اید حس خوبی خواهید داشت. در حال حاضر فرصت‌ ها همه به نفع شماست پس بهتر است کار خود را شروع کنید و جرات به خرج دهید.

فال متولدین شهریور ماه

قدرت تخیل و رویا پردازی شما امروز در اوج خود قرار دارد و همین امر می‌تگ خواند برای شما کمی سخت باشد. زیرا اطلاعات کاری خود را مجبورید از بین تمام این تخیل ها و آشفتگی‌ ها بیرون بکشید. کارها و موارد بسیار زیادی هستند که نیاز است در محیط کار خود آن‌ ها را به نمایش بگذارید فردا ممکن است مسائل برای شما وضوح بیشتری داشته باشند و بهتر نمایان شود زیرا این تخیلات و آشفتگی‌ ها از بین خواهد رفت.

فال متولدین مهر ماه

مسائل احساسی امروز شما را بسیار درگیر خود کرده است. حتی ممکن است یکسری خاطرات ناخوشایند از گذشته گریبان‌ گیر شما شود که شما را آشفته و عصبی نماید. اما بهتر است مقابل این احساسات مقاومت نکنید. یک فرصت کوتاه به احساسات خود اختصاص دهید و با آن رو به‌ رو شوید از این طریق می‌ توانید بفهمید که در رابطه کنونی خود چه چیزهایی لازم دارید. گاهی اوقات نیاز است این نوسان احساسات درون هر فردی اتفاق بیفتد. این موضوع را در ذهن داشته باشید که شما نمی‌ توانید همه‌ چیز را تغییر دهید اما این‌ که نسبت به هر اتفاقی چه واکنشی نشان دهید دست خود شما می باشد.

فال متولدین آبان ماه

امروز به یک فرد بسیار حساس تبدیل شده‌ اید زیرا کوچک‌ ترین حرکت از سوی دیگران می‌ تواند واکنش خیلی جدی از سمت شما داشته باشد و نمی‌ توانید خودتان را کنترل کنید. این قضیه را چندان بزرگ نکنید زیرا موضوع آن‌ قدر مهم نیست که بتواند برای شما نگرانی‌ های جدی درست کند. بهتر است کمی صبور باشید تا این شرایط رد شود. به انتخاب‌ های خود فکر کنید و بررسی کنید که آیا این مشکلات و موانع ارزش عصبانی شدن شما را دارد یا خیر.

فال متولدین آذر ماه

کمی ذهن و فکر شما پراکنده شده و نمی‌ توانید برای کار های گروهی و تیمی هماهنگ باشید. تمایل دارید در فعالیت‌ های شاد شرکت کنید تا انرژی مثبت به دست آورید. اما این حس را در کنارش دارید که انرژی‌ های خود را در جای بهتری که مربوط به کار شما سرمایه‌گذاری کنید. اما درنهایت این تصمیم‌گیری‌ ها چندان اهمیتی ندارد زیرا هر انتخابی که داشته باشید باز هم شک و تردید وجود دارد. پس بهتر اسا کاری را انجام بدهید که شما را خوشحال می‌ کند.

فال متولدین دی ماه

برای شما مشکلی به جود آمده که اعتماد به‌ نفس شما را کم کرده است. هرچه سعی می کنید بیشتر کار های خود را انجام بدهید و به وظایف خود برسید اما باز هم چیزی تغییر نمی‌ کند. فردی کاری کرده که باعث ناراحتی شما شده و حال تصمیم دارید درباره این مسئله و ناراحتی خود با او حرف بزنید اما در حال حاضر موقعیت مناسبی برای بازگو کردن این مسئله نمی‌ باشد. بهتر است اجازه دهید کمی عصبانیت و احساسات شما فروکش کند و آرام شوید و تا سپس وارد بحث شوید.

فال متولدین بهمن ماه

در مورد یک مسئله کاری اشتباه تصمیم گرفته اید و حال باید با پیامدهای این تصمیم اشتباه کنار بیایید. این‌ که بخواهید از این مشکل فرار کنیید چندان راهکار جالبی نیست و باید این فکر از سرتان بیرون کنید و بدانید که نمی‌ توانید از این وضعیت خلاص شوید. بهتر است سعی کنید راه‌ حلی پیدا کنید و این مشکل را حل کنید و مانند یک شخص مسئولیت‌پذیر اشتباهات را گردن بگیرید. مطمئن باشید پاداش این تلاش خود را می‌ گیرید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز می‌ خواهید یک انسان منطقی باشید حتی با احساسات خود نیز منطقی برخورد کنید. زیرا همیشه خودتان را غرق در احساسات می‌ کنید و هیچ‌ گاه به تجزیه و تحلیل آن نمی‌ پردازید. اما در حال حاضر این تصمیم را گرفته اید که بدانید درون شما چه می‌ گذرد در این حالت منفعت‌ های زیادی برای شما خواهد بود زیرا به دنیا و زندگی واقعی نزدیک‌ تر شده‌ اید. البته بهتر است همیشه منطق و احساس را در کنار هم داشته باشید تا از هر واقعه ای بیشترین نفع را ببرید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.