فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور , فال فردا هفده شهریور , طالع بینی 17 شهریور ماه

فال روزانه 17 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 17 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 17 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

امروز می‌ خواهید به هر طریقی شده موضع خود را به دیگران ثابت کنید حتی اگر این کار باعث شود چهره شما خدشه دار شود. در حال حاضر بیشتر تمایل دارید که تنها باشید و حس می‌ کنید این حالت بیشتر شما را راضی و آرام می‌ کند. فردی هستید که مستقل عمل کردن برای شما یک کار هیجان انگیز می‌ باشد و می‌ توانید در حال حاضر به این هیجان دلخواه خود دست پیدا کنید. نیازی نیست برای رسیدن به این هیجان و بحث و جدل راه بیندازید سعی کنید تنها روی نقاطی که دیگران با آن مخالفند دست بگذارید و برای آن راه‌ حلی پیدا کنید تا موضوع حل شود. به‌ این‌ ترتیب بسیار مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت.

فال متولدین اردیبهشت ماه

احساساتی در ذهن و دل خود دارید که کلام شما قادر به بیان آن نیست. اما شما این حس می کنید که دیگران می‌ توانند احساسات شما را درک کنند. شما بیش از حد خوش‌ بین شده‌ اید و همین موضوع باعث می‌ شود که نتوانید به خوبی واقعیت‌ ها را ببینید و زمانی که با آن‌ ها رو به رو شوید تا مدت بسیاری احساس ناراحتی خواهید نمود. زیرا دچار شک می‌ شوید اما در نهایت این‌ که حقیقت رو بدانید خیلی بهتر از این است که همیشه از آن فرار کنید و بترسید. با دانستن حقیقت تجربه‌ های جدید کسب می‌ کنید و به اعتماد به‌ نفس شما افزوده می شود.

فال متولدین خرداد ماه

امروز تفکرات شما خیلی ساده و ابتدایی و کودکان شده و تا حد زیادی می‌‌تگ توان گفت ساده‌ لوحانه. بهتر است چیزی که در ذهن تان می‌ گذرد را با دیگران در میان بگذارید. در این حالت همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت و اما این‌ که نتیجه خوشایندی برای شما داشته باشد را نمی‌ توان تضمین کرد. با فال روزانه پارسی سرا همراه باشید ؛ زیرا رفتارها و واکنش‌ های هر فرد برای اوست و شما نمی‌ توانید آن را تحت کنترل در بیاورید. سعی کنید برای مشکلات پیش‌ آمده بی‌ تابی نکنید کمی صبوری به خرج دهید تا فشارهایی که بر روی شماست فروکش کند و در اینجاست که می‌ توانید به نتیجه دلخواه برسید. همیشه سعی می‌ کنید به دیگران ثابت کنید که نظر شما درست است اگر از این کار دست بکشید و نظرات مخالف دیگران را هم بپذیرید راحت‌ تر می‌‌ توانید به مسیر خود ادامه دهید.

فال متولدین تیر ماه

فکرهای جدیدی در سرتان دارید و می‌ خواهید ایده‌ هایی که دارید را امروز عملی کنید. اما افکار و ایده‌ های شما با ایده‌ های دیگران چندان هماهنگ نیست و از طرف دیگر شما فکر می‌ کنید اگر همین حالا کارها را انجام ندهید دیگر این فرصت برای شما پیش نخواهد آمد. دوست دارید کمی تنها باشید و در لاک تنهایی خود فرو بروید زیرا از این‌ که احساس ضعف می‌ کنید عصبی هستید. بهتر است به حس ششم خود اطمینان کنید و ترس‌ های بی‌ مورد را از خود دور کنید و تنها به بر تصمیم‌ گیری تمرکز داشته باشید.

فال متولدین مرداد ماه

اگر احساسات خود را مورد بررسی قرار دهید خواهید دید که خشم های فرو خورده و سرکوب شده شما دوباره به سراغ شما می آیند. سعی کنید این افکار منفی را از ذهن خود دور کنید و بر روی آن تمرکز نکنید حتی نزدیک‌ ترین اطرافیان و دوستان و خانواده شما نیز نمی‌ دانند درون شما چه آشوبی برپاست زیرا یک نقاب خوشحالی بر صورت خود زده اید تا احساسات درونی خود را پنهان کنید. سعی نکنید همه چیز را کنترل کنید زیرا مسائل حل نشده همچنان حل‌ نشده باقی می‌ ماند. بهتر است اگر چیزی شما را ناراحت می‌ کند یا ناامید می کند به فرد مقابل خود آن را بگویید.

فال متولدین شهریور ماه

بسیار دوست دارید که مسیری را که انتخاب کرده اید در پیش بگیرید. اما برای شما سخت است در برابر یک شخص قدرتمند که در این مسیر قرار دارد بایستید. شما در برابر تصمیمی که گرفته‌ اید واکنش بسیار شدیدی نشان می دهید و به شدت از آن دفاع می کنید حتی تا جایی که شاید خودتان از آن متعجب شوید و می‌ خواهید به هر قیمتی شده مسیر را پیش بگیرید. در این مسیر ممکن است اتفاقات غیرمنتظره برای شما رخ دهد که باعث شود نقشه‌ های قبلی را کنار بگذارید و تنها به سمت جلو پیش بروید. تنها چیزی که در این مسیر به شاه می‌تواند کمک کند انعطاف‌پذیری است.

فال متولدین مهر ماه

امروز قصد دارید بین مسائل عمومی و خصوصی زندگی خود مرزی ایجاد کنید. اما این کار برای شما بسیار دشوار است که بتوانید تصمیم‌گیری کنید. ایده‌ های جدید در ذهن دارید که بسیار شما را هیجان‌ زده کرده است اما حس می کنید اگر ایده‌ها را به مرحله اجرا در بیاورید آشوبی به پا خواهد. در هر صورت در این‌ میان اگر دعوایی رخ داد بهتر است به‌ هیچ‌ کجه وارد این دعوا نشوید. مسائل و ایده‌ هایی که دارید را نزد خود نگه‌دارید و سعی نکنیند از آنان دفاع کنید. اگر وارد این دعوا شوید یک بحث بی‌ پایان برای شما پیش می آید که انرژی شما را می‌ گیرد. پس جانب احتیاط را رعایت کنید.

فال متولدین آبان ماه

امروز مجموعه‌ ای از مشکلات و استرس‌ ها به سراغ شما خواهند آمد که در راهی که در پیش دارید یک مشکلی ایجاد می کند و شما را بسیار نگران می کند و به شدت هراسان. سعی کنید احساسات خود را به دیگران بگویید هر چند اینکار سخت است اما شدنی است و هیچ چیز را انکار نکنید. زیرا انکار کردن به‌ هیچ‌ وجه راه‌ حل مناسبی برای رفع مشکلات نیست. بر تصمیماتی که دارید پا فشاری نکنید زیرا ممکن است اشتباه باشد و اشتباه برای هر انسانی جایز است.

فال متولدین آذر ماه

بهتر است امروز کمی از نقش فیلسوفانه و منطقی ای که دارید فاصله بگیرید و در عوض به معنویات بپردازید. کنار گذاشتن عقل و منطق باعث می شود آنچه در قلب شماست آشکار شود و احساسات خود را بتوانید به دیگران بازگو کنید. دیگران نیز از این رفتار منطقی و فیلسوفانه شما خسته شدند و می‌ خواهند جوری باشید که احساسات آن ها را ببینید. بهتر است امروز از پشت نقاب فیلسوفانه خود خارج شوید و خودتان را بدون هیچگونه نقش بازی کردن نمایان کنید.

فال متولدین دی ماه

فردی هستید که حس می‌ کنید زمانی که یک بحث شروع می‌ شود شما نمی‌ توانید کاری انجام دهید و همه چیز کنترل شما خارج می شود. دوست دارید معمولاً در این بحث‌ ها شرکت کنید و در مورد موضوعی صحبت کنید اما از کنترل شما خارج است .بهتر است سعی کنید بر روی یک موضوع متمرکز باشید و از این‌ که بخواهید همه چیز را کنترل کنید دست بردارید. در این‌ صورت موفق خواهید شد. همچنین اجازه دهید فرد دیگری مدیریت کارها را برعهده بگیرد زیرا در این صورت شما می‌ توانید با انرژی بیشتر و تمرکز بیشتر بر روی موضوعی که می‌ خواهید صحبت کنید.

فال متولدین بهمن ماه

حرف‌ های تکراری گذشته خود ره امروز می‌ خواهید با شیوه‌ ای جدید و با ایده‌ های خلاقانه دوباره بگویبد. پس بهتر است از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و می‌ نوانید با دیگران ارتباط مؤثر برقرار کنید. در حال حاضر پیغام و حرف مهمی دارید که می‌ خواهید به یک شخص خاص بگویید. حس می کنید در مسیر اشتباهی قدم گذاشته اید اما کم‌ کم با جلو رفتن اونضاع و با داشتن پشتکار متوجه می‌ شوید که بهترین مسیر را انتخاب کرده‌ اید که به نتیجه خواهد رسید.

فال متولدین اسفند ماه

به‌ دنبال این هستید که لذت خاصی را کسب کنید. شاید بهتر باشد به پشت سر خود نگاه کنید و یک قدم به یک قدم به عقب بردارید شاید آن‌ جا بتوانید این لذت را پیدا کنید. امروز کارهای بسیاری دارید و فرصت برای استراحت خیلی کم است. اما بهتر است برای آخر هفته خود برنامه‌ ریزی کنید و مقداری تفریح و سرگرمی برای خود داشته باشید. تعهداتی که به گردن شماست باید به خوبی انجام شود و به آن عمل کنید پس از اتمام این کار می توانید کمی اوقات فراغت و تفریح برای خود داشته باشید. در این‌ صورت است که می‌‌ توان بین کار و تفریح تعادل ایجاد کرد.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.