فال روزانه 12 شهریور 98

فال روزانه 12 شهریور 98

فال روزانه 12 شهریور 98 فال روزانه 12 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 22 مرداد

فال روزانه 22 مرداد

فال روزانه 22 مرداد فال روزانه 22 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۱۰ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۰ مهر ۹۸

فال روزانه ۱۰ مهر ۹۸ فال روزانه ۱۰ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۷ مهر ۹۸

فال روزانه 17 مهر , فال فردا هفده مهر , طالع بینی 17 مهر ماه

فال روزانه ۱۷ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۷ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۷ مهر

فال متولدین فروردین ماه

بسیار به هدفتان نزدیک شدیه اید و مطمئن هستید به زودی به آن دست پیدا می‌ کنید اما تنها مشکلی که سر راه شما قرار دارد این است که نمی‌ توانید کلمات مناسب برای بیان خواسته‌ های خود پیدا کنید. آرزوهایی که در ذهن خود دارید بسیار بزرگ و دور از دسترس به نظر می‌ رسند همچنین دلتان نمی‌ خواهد درباره این ایده‌ ها با کسی صحبت کنید. اما بهتر است هر جور شده احساسات خود را بروز دهید تا پایان روز اوضاع کمی تغییر خواهد کرد. بهتر است حرف دلتان را بزنید و آماده چند مانع در مسیرتان باشید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز وقایع بسیاری به‌ صورت ناگهانی بروز می‌ کند و همین امر سبب می‌ شود شما واکنش‌ های عجیبی از خود نشان بدهید. در حال حاضر نباید دیگران را سرزنش کنید زیرا این آشفتگی هایی که به وجود آمده خیلی ناخود آگاه بوده و کسی در آن مقصر نیست. بر ترس خود غلبه کنید و عقب‌نشینی نکنید و در فرصت‌ هایی که پیش می آید با ترس‌ های خود رو به‌ رو شوید و از آن فرار نکنید خواهید دید مشکلات به راحتی حل خواهند شد.

فال متولدین خرداد ماه

همیشه این قابلیت را دارید از کارهایی که برای شما بسیار مورد علاقه و دلخواه هستند لذت ببرید. اما شاید امروز نتوانید فرصتی پیدا کنید تا به کارهای مورد علاقه خود برسید. با افرادی که کار می‌ کنید هرکدام از شما انتظاراتی دارند که باید وظایفی که برعهده شما گذاشته اند را انجام بدهید. در حال حاضر نباید کار و وظایف خود را رها کنید و دنبال خواسته‌ های غیر منطقی باشید زیرا برای شما مشکلاتی به وجود خواهد آمد. هر اقدامی که حس می‌ کنید درست است را انجام دهید شاید در میانه راه کمی خسته شوید و دچار استرس و اضطراب شوید و حتی بخواهید همه چیز را رها کنید اما باید راهی پیدا کنید که به این حالت غلبه کنید و مسیر خود را در پیش بگیرید.

فال متولدین تیر ماه

ایده‌ های جالب و خلاقانه‌ ی زیادی این روزها به ذهن شما خطور می‌ کند و باعث می‌ شود فرصت‌ های بسیاری در پیش روی شما قرار بگیرد. اما این‌ که امروز بخواهید رویاهای خود را به حقیقت تبدیل کنید چندان شدنی نیست. بهتر است امروز افکار خود را محدود کنید تا در مسیری که قرار دارید منحرف نشوید سپس با دقت اهداف خود را بررسی کنید و آن‌ ها را اولویت‌ بندی کنید و بدانید کدام یک ارزش دارد که آن را دنبال کنید. همیشه تمام ایده‌ هایی که در ذهن دارید منطقی و قابل اجرا نیستند نیازی نیست انرژی خود را برای همه آن‌ ها صرف کنید.

فال متولدین مرداد ماه

امروز شاید یکی از دوستان شما شادی و نشاط شما را بهم بریزد و برای شما مشکل ایجاد کند و همین موضوع می‌ تواند باعث ایجاد ناراحتی در شما شود. اما این را بدانید هیچ فردی قصد ندارد شادی و زندگی شما را خراب کند. اطرافیان شما دوست دارند به شما کمک کنند و شما را راضی نگه‌ دارند اما این تلاش یک‌ طرفه نباید باشد و شما هم باید این کار را متقابلا انجام بدهید. بهتر است در کارهای تیمی که شرکت می کنید یک عضو کارآمد باشید تا شانس موفقیت افزایش پیدا کند. بخشنده بودن را فراموش نکنید زیرا کلید موفقیت شماست.

فال متولدین شهریور ماه

شاید فردی باعث شود تمام ایده‌ ها و دنیای شما بهم بریزد و یک بحران و آشفتگی بسیار بزرگ را برای شما ایجاد کند. این را همیشه باید در نظر داشته باشید شما نمی‌ توانید تمام حالات زندگی خود را کنترل کنید پس ممکن است گاهی اوقات هدایت زندگی شما به دست فرد دیگری بیفتد و چنین آشفتگی هایی ایجاد شود.

فال متولدین مهر ماه

این‌ که بخواهید امروز زندگی خیلی عادی و آرام و ساکتی داشته باشید شاید چندان شدنی نباشد. احساس می‌ کنید عصبی هستید و همه چیز روی اعصاب شما تاثیر می‌ گذارد اما تمامی این مشکلات تنها انرژی‌ های ناپایدار کهکشانی هستند که امروز شما با آن ها در ارتباط هستید تا زمانی که این نیرو ها فروکش کند احساسات شما در همین حالت می‌ ماند و کم‌ کم به روال زندگی عادی برخواهد گشت و تعادل خود را پیدا می‌ کنید.

فال متولدین آبان ماه

استرس و اضطراب یکی از حالات و احساسات جدا نشدنی امروز برای شما می باشد. زیرا مشکلاتی که در زندگی شما به وجود آمده هیجانات بسیاری را بر سر شما آوار کرده است. حس می‌ کنید شرایطی پیش‌ آمده که شما را محدود کرده اما لزومی ندارد این محدودیت‌ های جسمی را به محدودیت‌ های فکری خود منتقل کنید. بگذارید ذهن و احساسات شما هر کار که می‌ خواهند انجام بدهند تا بتوانید از این شرایط رهایی یابید.

فال متولدین آذر ماه

امروز ممکن است مشکلات اقتصادی و یا حتی مشکلاتی در رابطه عاشقانه شما ایجاد شود نگذارید که این مشکلات فراوان سکان زندگی شما را به دست بگیرند. امروز نیاز دارید هر طور شده خود را شاد سازید و به‌ همین دلیل است که شاید اصلا مهم نباشد چه اتفاقی بیفتد یا حتی کیف پول شما خالی باشد و هیچ پولی نداشته باشید. بهتر است کمی خطر کنید اما بی‌ گدار به آب نزنید.

فال متولدین دی ماه

دیگران در مورد اهدافی که دارید شاید برداشت های اشتباه کنند و این برداشت‌ های اشتباه تنها به این دلیل است که نتوانستید به‌ خوبی هدف خود را ارائه دهید. حرف‌ هایی که به‌ صورت ناگفته میگذارید بسیار مهم‌ تر از حرف‌ هایی است که آن‌ ها را بازگو کرده اید. بهتر است حقایق را بر زبان مآورید و فکر نکنید که در مورد شما چه قضاوتی خواهند کرد و چه واکنشی نشان خواهند داد. هرگاه از صمیم قلب با صداقت حرف بزنید موفق خواهید بود.

فال متولدین بهمن ماه

فردی هستید که زیبایی را بسیار دوست دارد همچنین آثار هنری می‌ تواند برایش بسیار زیبا و دل‌ انگیز باشد. اما این احساسات و تمایلات شما ممکن است کمی مشکل‌ ساز شود. شما بیشتر به علاقه و مفهوم خود زیبایی و ذات زیبایی کار دارید نه این‌ که تنها یک جسم زیبا یا یک فرد زیبا را بستایید. بهتر است منبع احساسات و انگیزه‌ های خود را پیدا کنید تا بتوانید به مقصودی که دارید برسید در این‌ صورت است که می‌‌ توانید از زندگی لذت ببرید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز رفتار شما متغیر است و همین موضوع شده افرادی که چندان شما را نمی‌ شناسند به شما اعتماد نکنند. احساسات شما امروز به قدری نمایان است که حتی یک تغییر کوچک در دید همگان خواهد بود. از دوستان خود کمک بخواهید که شما را در یک تصمیم‌ گیری مهم همراهی کنند این‌ که بخواهند فقط از شما انتقاد کنند چندان صحیح نیست و در واقع بهتر است به آن‌ ها نشان دهید که چگونه به شما کمک کنند.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 16 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.