فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه 3 مهر 98

فال روزانه 3 مهر 98

فال روزانه 3 مهر 98 فال روزانه 3 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۱ مرداد

فال روزانه ۱۱ مرداد

فال روزانه ۱۱ مرداد فال روزانه ۱۱ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۱۵ مهر ۹۸

فال روزانه 15 مهر , فال فردا پانزده مهر , طالع بینی 15 مهر ماه

فال روزانه ۱۵ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۵ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۵ مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز تصمیم دارید تمام کارهای نیمه‌دتمام خود را به اتمام برسانید و کارها را نظم و ترتیب ببخشید اما ممکن است در پایان روز همچنان ببینید که کارهای نیمه‌ تمام بسیاری برای شما مانده است. نیازی نیست خود را خیلی درگیر این مشکل کنید و می‌ توانید امروز از این چرخه تکراری انجام کار و کمی خارج شوید تمرکز کنید برنامه‌ریزی کنید و کار های خود را اولویت‌ بندی کنید فردا هم برای انجام کارها وقت هست.

فال متولدین اردیبهشت ماه

بهتر است در زندگی خود کمی به سیاست به خرج دهید همه چیز را نظم و ترتیب ببخشید به طور مثال اگر می‌دخواهید یک کار جدید شروع کنید بهتر است به تکالیف و کارهای نیمه تمامی که دارید برسید پس از انجام آن سراغ یک کار جدید بروید. اگر می‌ خواهید مسیر جدیدی را آغاز کند بهتر است از آن لذت ببرید در این‌ صورت است که می‌ توانید کار خود را سریع‌ تر پیش ببرید. در کارهای خود پشتکار داشته باشید برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید و در کنار این‌ ها تفریح را هم از یاد نبرید. زیرا در این صورت نمی‌ توانید روحیه خلاق داشته باشید و افکار مثبت درون شما و در گردش باشد. در کارهایی که دیگران انجام می دهند مشوق آن ها باشید تا با شما همراه شوند.

فال متولدین خرداد ماه

امروز فرصتی پیش آمده که شما بتوانید خود را با شرایط هماهنگ سازید و انعطاف‌ پذیری بیشتری از خود نشان دهید. می‌توانید کارهایی که چندان به آن تمایل ندارید اما به گردن شما را با موفقیت به اتمام برسانید. مسائلی در اطراف شما در جریان است که در کنترل شما نیست پس وقت خود را برای کنترل کردن آن تلف نکنید تنها بهتر است راهی پیدا کنید تا خلاقیت و ایده هایی که در ذهن دارید را در زندگی خود به کار بگیرید. نگرش مثبت داشته باشید و به دیگران روحیه دهید تا آن‌ ها شما را تشویق کنند در این صورت می‌ توانید به اهداف خود برسید.

فال متولدین تیر ماه

امروز به کلمات و صحبت‌ هایی که می‌ کنید خوب فکر کنید زیرا کوچک‌ ترین اشتباه در انتخاب کلمات می‌ تواند باعث ناراحت شدن اطرافیان شما شود. البته که این اشتباه نمی‌ تواند اختلافات جدی و سنگینی را ایجاد کند اما می‌ تواند آرامش شما و فرد مقابل را بهم بریزد پس بهتر است در انتخاب کلمات دقت کنید. اگر می‌ خواهید به آرامش برسی سعی کنید صادقانه عمل کنید و در رفتار خود تعادل داشته باشید.

فال متولدین مرداد ماه

این‌ که بخواهید پول های خود و خرج و مخارج خود را مدیریت کنید کار سختی است. زیرا هرچه بیشتر به جزئیات دقت می کنید آن‌ ها را بررسی می‌ کنید بیشتر به این موضوع می‌ رسید که ناهماهنگی‌ های بسیاری وجود دارد. اگر امروز بخواهید همه کار های خود را رمزگشایی و بررسی کنیید شاید فرصت چندانی برای کار نداشته باشید. اما این‌ که بخواهید در حقیقت غرق شوید می‌ تواند از بروز بحران‌ هایی که در حال وقوع هستند جلوگیری کند. سعی کنید آرامش و خون‌ سردی خود را حفظ کنید تنها به دنبال راه‌ حل‌ های منطقی باشید در نهایت به جواب خواهید رسید.

فال متولدین شهریور ماه

اگر می‌ خواهید این احساس نا امیدی شما به خشم تبدیل نشود بهتر است یک راهی پیدا کنید و با آن مقابله کنید. اگر عصبانی بشوید ممکن است با اطرافیان خود بحث‌ ها و دعواهای بی‌ دلیل انجام بدهید که در نتیجه فشار روانی را برای شما بیشتر خواهد کرد. خیلی تمایل دارید این وضعیت را گردن دیگران بیندازید اما باید بدانید که خودتان در مرکز این آشفتگی‌ ها هستید و در آن نقش دارید بهتر است برای حل کردن مشکلات قدم برداری نه اینکه رفتار اشتباه خود را به گردن دیگران بیندازید.

فال متولدین مهر ماه

امروز خیلی راحت می توانید در رویا پردازی های خود غوطه‌ ور شوید این رویاپردازی می‌ تواند به شما ایده‌ های خیلی خلاقانه‌ ای بدهد. اما این‌ که بخواهید آن‌ ها را به کار ببرید شاید چندان آسان نباشد بهتر است کمی از حاشیه‌ها و اتفاقات جانبی در زندگی خود بکاهید به جای آن بر روی اهداف خود تمرکز کنید. سعی کنید مدتی در خلوت و تنهایی خود باشید و از شلوغی دور باشید تا در سکوت بتوانید این خلاقیت‌ ها را به واقعیت تبدیل نمایید.

فال متولدین آبان ماه

امروز شاید حس کنید که به دوستان و اطرافیان خود نیاز دارید اما چندان در دسترس شما نیستند. این بدین معنی نیست که شما را تنها گذاشتند فقط به این معنی است که شما به آن‌ ها احتیاج دارید. نمی‌ توانید این فاصله را به‌ خوبی درک کنید و تمایل دارید که با آن‌ ها در معاشرت باشید و صحبت کنید حتی اگر دوستان شما چندان رغبتی نداشته باشند که با شما خیلی صمیمی بشوند. اما مشکلی که در این‌ میان وجود دارد این است که شما هرچه بیشتر سعی می کنید به دوستان خود نزدیک شوید و با آن‌ ها صمیمی شوید آن‌ ها بیشتر از شما دوری می‌ کنند پس بهتر است به جای تمرکز کردن روی این کار مدتی در تنهایی خود باشید و توجه خود را به کارهای خلاقانه بدهید تا این وضعیت به حالت تعادل برسد.

فال متولدین آذر ماه

در حال حاضر فکر می کنید تلاش‌هایی که در چند مدت اخیر داشته اید چندان مورد توجه دیگران قرار نگرفته است. اما امروز نتیجه کارتان مشخص خواهد شد زیرا این تلاش‌ ها در دید بقیه قرار خواهد گرفت و در چشم دیگران مانند قهرمان به نظر می‌ رسید در صورتی که شما تنها کارهای عادی خود را انجام می‌ دهید و در نظر خود کار چندان بزرگی را انجام نداده‌ اید.

فال متولدین دی ماه

امروز شاید در گفتگویی که با دوستان خود دارید با آن ها به اختلاف‌ مظر برسید اما این اختلاف‌ نظر می‌ تواند سرآغاز یک سری اتفاقات خوب باشد و در مقابل سعی کنید با افرادی هم که با شما همفکر و هم‌ نظر هستند وارد بحث شوید. هر چند ممکن است گفتگوها به بی‌ راهه بکشد یا حتی بحث‌ هایی که چندان مورد نظر شما نیست مانند بحث‌ های مذهبی یا سیاسی که شما چندان مایل به آن نیستید اما همیشه در این بحث ها تجربیات جالبی به دست خواهید آورد. تنها به این موضوع دقت کنید زمانی که حرف‌ های خود را زدید به دیگران هم فرصت دهید تا حرف‌ های خود را بازگو کنند و این گفتگو تنها یک طرفه نباشد.

فال متولدین بهمن ماه

امروز احساسات شما به قوی‌ ترین حالت خود رسیده و حس ششم شما به قدری قوی شده که حتی می‌ توانید به تمام جزئیاتی که در اطراف شماست دقت کنید. در صورتی‌ که تا چند وقت پیش به‌ هیچ‌ وجه آن‌ ها را نمی‌ دیدید. دقت کنید که این قابلیت خود را برای دیگران نمایان نکنید زیرا اگر بخواهید اینکار را بکنید اعتماد به نفسی که دارید این حس را به شما می دهد که کار به گستاخی کشیده شود و چندان در دید دیگران این موضوع جالب نیست بهتر است از این حس برای موفق شدن خود استفاده کنید.

فال متولدین اسفند ماه

دقت کنید تمروز خشم خود را بر سر کسی که هیچ تقصیری ندارد خالی نکنید. اگر عصبانی می‌ شوید به این دقت کنید که ممکن است همین عصبانیت باعث شود تمام تلاش‌ های شما از بین برود. در مقابل اگر چیزی هم نگویید و ساکت بمانید باز هم ممکن است موانع و مشکلاتی برای شما ایجاد شود. سعی کنید با دیگران رفتار دوستانه داشته باشید تا موانع و تهدیدها بر سر راه شما قرار نگیرد.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 14 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.