فال روزانه 30 مرداد 98

فال روزانه 30 مرداد 98

فال روزانه 30 مرداد 98 فال روزانه 30 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98

فال روزانه 17 شهریور 98 فال روزانه 17 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد

فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه ۱۷ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۱۴ مهر ۹۸

فال روزانه 14 مهر , فال فردا چهارده مهر , طالع بینی 14 مهر ماه

فال روزانه ۱۴ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۴ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۴ مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز در زندگی‌ شما هیچ تیرگی و کدورتی وجود ندارد. اگر چیزی یا فردی را بخواهید احساسات شما آن قدر شدید است که به سرعت برای رسیدن به آن عمل می‌ کند شاید حتی دست به کارهای احمقانه بزنید. بهتر است کمی صبر کنید و کاری انجام ندهید تا بعدا دچار پشیمانی شوید. احساساتی که درون خود دارید را سرکوب نکنید. تنها کافی است از آن‌ ها آگاه باشید و از آنچه درون خود می گذرد باخبر باشید. به‌ صورت گام به گام می‌ توانید برای رسیدن به آن اقدام نمایید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز به‌ صورت قاطعانه فکر می‌ کنید همه‌ چیز را می‌ دانید و حتی می‌ دانید چه چیز می‌ خواهید بگویید اما به شما توصیه می‌ کنبم با این قاطعیت است به کارها دست نزنید و دوباره همه چیز را بررسی کنید در نهایت به این نتیجه خواهید رسید که بهتر است دست به هیچ کاری نزنید. برای که بخواهید حرفی بزنید بهتر است وقت بگذارید و همه کلمات را سبک و سنگی کنید تا در نهایت بدانید چه می‌ خواهید بگویید. ذهن خود را که سر و سامان دادید می‌ توانید شروع به کار کنید و از آنچه که می‌ خواهید بگویید اطمینان داشته باشید. شاید از نتیحه کار مطمئن نباشید اما از حرف‌ های خود مطمئن هستید.

فال متولدین خرداد ماه

فردی که پیش از این باعث شده احساسات شما پر از گره و مشکل شود در حال حاضر به کانون اصلی مشکل تبدیل شده. اما شما فردی هستید که این قابلیت و توانایی دارید را که این موقعیت‌ های پیچیده را به اوقات خوش تبدیل کنید. از این‌ که بخواهید رفتارهای دیگران را کنترل کنید دوری کنید. به جایی این که بخواهید نقش یک قربانی را بازی کنبد سعی کنید قهرمان باشید. اطرافیان هم به شما چشم دوخته‌ اند پس بهتر است دست بکار شوید.

فال متولدین تیر ماه

امروز خیلی سخت می توانید دیگران را با مهارت‌ های خود تحت تاثیر قرار دهید. شاید بهتر است ابتدا نقاط ضعف قدرت خود را بشناسید و بفهمید تا چه اندازه قدرت ارائه کردن دارید. مسئله این است اگر دیگران مهارت‌ های شما را تشویق نکنند باعث خشمگین شدن شما خواهند شد. سعی کنید امروز منفی نگر نباشید خود را آرام کنید و پا در مسیر موفقیت بگذارید خواهید دید رضایت به سمت شما می آید.

فال متولدین مرداد ماه

این‌ که بخواهید نگرانی‌ های خود را با دیگران در میان بگذارید دلیلی برای شما نخواهد بود و حتی اگر باعث نگرانی‌ های شما یک فرد بسیار نزدیک باشد. تمایل دارید نقاط ضعف خود را پنهان کنید تا انرژی خود را از دست ندهید. اما برای اینکه اعتماد به نفس خود را دوباره بالا ببرید باید احساسات خود را کنترل کنید و نگذارید دیگران شما را وسوسه کند تا اسرار درون خود را به آن‌ ها بگویید. کمی در خلوت خود تنها باشید تا بتوانید کنترل خود را بدست بیاورید.

فال متولدین شهریور ماه

خیلی تمایل دارید در زندگی عاشقانه خود به راهکارهایی ساده برسید و اما همچنان هم خودتان انتقادهای شدید را ادامه می‌ دهید. به نظر می‌ رسد موجی از احساسات در شما در حال خروش است که باعث شده کنترل خود را از دست بدهید. برای ثابت کردن حرف‌های خود تمایلی ندارید که اتفاقات گذشته را بازگو کنید اما به‌ هر حال مجبورید کار را انجام بدهید. همیشه سعی کنید در کار خود آرامش داشته باشید و عجله ای در کار نداشته باشید.

فال متولدین مهر ماه

معمولاً فردی هستید که تمایل دلرید رفتار دوستانه را با دیگران در پیش بگیرید تا در این صورت خودتان حس بهتری داشته باشید. اما امروز تمایل ندارید وارد ماجراهایی شوید خصوصا با فردی که چندان رابطه عاطفی و احساس هم‌ بستگی با او ندارید. امروز اگر به خواسته‌ هایی که دارید نرسید بسیار ناراحت می شوید. اما بهتر است کنترل خود را از دست ندهید زیرا این کار تنها برای شما ضرر ایجاد خواهد کرد. بهتر است هر چیز منفی‌ ای که سر راه شما وجود دارد را کنار بزنید در این‌ صورت می‌ توانید مسیر پیش رو را به‌ وضوح ببینید.

فال متولدین آبان ماه

قبل از این‌ که بخواید یک کار جدید را شروع کنید بهتر است کارهای نیمه تمامی که از گذشته درارید را به پایان برسانید. امروز بدون شک با این اوصاف کارهای بسیاری خواهید داشت که باید همه را انجام بدهید و اگر آن‌ ها را به اتمام نرسانید تنها به اضطراب و استرس دچار می شوید. بهتر است زمان‌ بندی کنید همه کارها را انجام بدهید و در پایان با وقت اضافه ای که دارید کمی به استراحت بپردازید.

فال متولدین آذر ماه

درحال حاضر بهتر است کمی استراحت کنید تا بتوانید تعهداتی که بر دوش شماست را انجام بدهید. شاید چندان فرصتی برای استراحت نداشته باشید. زیرا به هر سمت که می روید کارهایی برای انجام دادن دارید. شاید از این وضع ناراحت شوید و بخواهید دیگران را به خاطر آن سرزنش کنید اما در واقع این تنها مشکل شماست و مسئولیت‌ هایی است که به گردن شماست و باید آن را انجام بدهید بهتر است بحث نکنید تا چند روز آینده همه چیز حل خواهد شد.

فال متولدین دی ماه

در حال حاضر در روابط خود دچار مشکلات بسیاری شده‌ اید و هر چه سعی می‌ کنید نمی‌دتوانید بر مشکلات پیروز شوید. اگر امروز بخواهید خودتان را درگیر چنین مشکلاتی کنید به‌دهیچ‌ وجه به سود شما نخواهد بود. بهتر است با دیگران مهربان باشید و آن‌ ها را ناراحت نکنید و هرچه می‌ خواهید به‌ صورت واضح و روشن بیان کنید تا بتوانید در مسیر خود با موفقیت گام بردارید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز شاید بحث‌ هایی پیش بیاید که باعث شود اوضاع خیلی وخیم شود و به موضوعات خیلی پیچیده کشیده شود. به طور مثال معنی و مفهوم و ارتباط بین عشق و زندگی. شما علاقه‌ ای ندارید در این بحث شرکت کنید بیشتر دوست دارید در مدرد موضوعاتی صحبت کنبد که به معنویت مربوط است و نظریه‌ ها را بررسی کنید و بیشتر دوست دارید بحث درمورد حقایقی باشد که برای شما قابل لمس است. اما در نهایت باید بدانید که این دو موضوع بسیار به هم مرتبط هستند و اگر بخواهید از یکی صحبت کنید مجبور هستید به بحث کردن درباره دیگری هم بپردازید.

فال متولدین اسفند ماه

از این‌ که به مجبور هستید با افرادی که همیشه با شما مخالف هستند به جنگ بپردازید بسیار خسته شده‌ اید. فشار در طول روز و روز های بسیاری همیشه بر روی دوش شما بوده که کارفرمای شما همیشه برای شما مانع‌ تراشی می‌ کند. اگر می‌ خواهید وارد مبارزه شوید و از حق خود دفاع کنید باید احتیاط بسیاری به خرج دهید. امید خود را از دست ندهید با رویکرد مثبت همیشه مشکلات حل خواهند شد.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 13 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.