فال روزانه 13 شهریور 98

فال روزانه 13 شهریور , فال فردا سیزده شهریور , طالع بینی 13 شهریور ماه

فال روزانه 13 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 13 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 13 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

همیشه یک زندگی ایده‌آل را در ذهن خود تصور می کنید و می‌سازید و دوست دارید که به آن برسید اما نه بهتر است بدانید که رسیدن به این زندگی ایده‌ آل چندان هم کار ساده‌‌ای نیست. در حال حاضر فرصت‌ های زیادی در مسیر شما قرار گرفته که هر کدام می‌ تواند به نتیجه خیلی ارزشمندی برسد اما این‌ که کدامیک را انتخاب کنید تصمیم با خود شماست. دقت کنید قبل از این‌ که مسیری را انتخاب کنید به ترس‌ هایی که دارید غلبه کنید و با آن‌ها روبرو شوید تا دیگر این ترس‌ها و افکار شما را پریشان نکند. بهتر است در مسیری که قدم برمی‌دارید خیلی با عجله کارها را انجام ندهید کمی از سرعت خود بکاهید و اجازه دهید ندای درونی و قلبی شما صدایش به گوش شما برسد.

فال متولدین اردیبهشت ماه

سیاره بخت و اقبال شما در حال حاضر از خانه شما خارج شده و باید با آن خداحافظی کنید. اما این پایان کار نیست نیازی نیست ناراحت و نگران باشید زیرا سیاره عشق و محبت در حال وارد شدن به خانه و ماه شما می باشد در نتیجه محبوبیت شما برای طرافیان تان افزایش خواهد یافت و علاوه بر این اوضاع مالی شما در این ماه بهتر خواهد بود. اگر قصد دارید افرادی را دور خود جمع کنید و دور همی بگیرید سعی کنید افرادی باشند که همیشه با خود شادی به همراه دارند نه افرادی که مشکلات دارند و شاید برای شما دردسرهایی ایجاد کند. درحال حاضر احساس سر زندگی و شادابی دارید اجازه ندهید این احساس درون شما خفه شود و در ادامه با ثبات به پیش روید.

فال متولدین خرداد ماه

فردی جدید وارد زندگی شما شده که در ظاهر فرد بسیار خوب و معقولی به نظر می‌ رسد اما شما نباید خیلی سریع و در وهله اول به او اعتماد کنید و فکر کنید آدم بسیار صادقی است. سیاره ناهید در ماه و خانه شما به سر می‌ برد و در واقع می‌تواند کلید عشق و کامیابی را تقدیم شما کند. با فال اختصاصی پارسی سرا همراه باشید. اما این موضوع یادتان باشد عشقی که در حال حاضر تجربه می‌ کنید به هیچ وجه تضمین‌ شده نیست و ممکن است حتی خیلی زود به پایان برسد. بهتر است کمی با منطق خود پیش بروید و در ضمن در واقعیت زندگی کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است غرق در افکار زیبای خود باشید و وقت و فرصت خود را از دست بدهید این نکته را همیشه به یاد داشته باشید. هر چیز که می‌ درخشد طلا نیست.

فال متولدین تیر ماه

امروز حس می‌ کنید زندگی بسیار زیباتر شده حتی آسمان خیلی زیباتر به نظر می‌آید و طبیعت زیبایی‌ های خود را برای شما به رخ می‌کشد زیرا در حال حاضر یک بار سنگین و مسئولیت بزرگ از شانه شما برداشته شده است. این حال خوبی که دارید به عوامل خارجی و اتفاقات پیرامون شما ارتباطی ندارد از نیروی درون شما نشأت گرفته در واقع بهتر است بدانید که قدرت معنوی شما به قدری قوی هست که می‌تواند بزرگترین و بدترین مشکلات و روزها را پشت سر بگذارد و در نهایت یک انسان شاد و بشاش به جا بماند.

فال متولدین مرداد ماه

در ظاهر زندگی خوب و موفقی دارید اما در باطن مدام در حال فکر کردن به این موضوع هستید که سرنوشت شما چندان جالب نیست و از آن راضی نیستید. این موارد به قدری حواس شما رو پرت کرده که حتی از یاد برده‌اید موارد بسیار مهم‌ تری در زندگی شما وجود دارند که آن‌ ها را فراموش کرده‌ اید. در حال حاضر مدام در حال پریدن از یک شاخه به یک شاخه دیگر هستید و به هیچ عنوان در میان را توقف نمی‌کنید تا اطلاعات مهمی که بدست آورده‌ا ید را بررسی کنید و نتایج آن‌ ها را بسنجید. حتی اگر دیگران در این راه شما را تشویق کنند ممکن است برای این‌ که دیده شوید دست به هر کاری بزنید و بعد از این‌ که به آن فکر کنید بدانید که چه اشتباه بزرگی کرده اید. سعی کنید در واقعیت زندگی کنید از آن فرار نکنید با آن روبرو شوید و مشکلات را حل کنید و به آینده موکول نکنید در واقع خودتان هستید که سرنوشت خودتان را می‌ سازید.

فال متولدین شهریور ماه

پیشرفت بسیار چشمگیری در زندگی دارید که از آن راضی به نظر می‌ رسید اما چندان تمایلی ندارید که این حالت راضی بودن را با دیگران به اشتراک بگذارید در واقع نمی‌ خواهید کسی از احوال شما باخبر شود زیرا از واکنشی که ممکن است بدهند می‌ ترسید. این‌ که بخواهید دیگران از احساسات شما را مطلع نشوند می‌ تواند به شما احساس بهتری را بدهد اما این را نیز بدانید که تمام امور زندگی را نمی‌ توانید کنترل کنید. رابطه های عاشقانه معمولاً به صورت لحظه‌ ای هستند یک لحظه بسیار آتشین و لحظه‌ ای بعد سرد و خاموش بهتر است خود را به جریان این حوادث بسپارید تا بتوانید به ثبات برسید و شاد تر زندگی کنید.

فال متولدین مهر ماه

امروز ممکن است یک اتفاق ناراحت‌ کننده و ناگوار پیش بیاید که شما را بسیار خشمگین کند اما سعی کنید هر طور که می‌ شود آرامش خود را حفظ کنید. فردی هستید که اگر نیاز های عاطفی شما تامین شود و احساس امنیت داشته باشید می‌توانید افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید اما در هر صورت یکسری از نکات را نیز همچنان پیش خود به‌‌ عنوان یک راز نگه می دارید. این را بدانید که خودتان هستید که تصمیم می‌گیرید چه موقع چه نکته و حرفی را بگویید و چه موقع نگویید و دیگران نمی‌ توانند شما را وادار به انجام کاری کنند. به حس ششمی که دارید اعتماد کنید زیرا به شما خواهد گفت که چه وقت برای انجام چه کاری مناسب است.

فال متولدین آبان ماه

در اولین ساعات روز فکر می‌ کنید که همه چیز بسیار خوب است و کارها دقیقاً طبق روال و خیلی منظم پیش می‌ رود و دوست دارد که باقی روز را به همین منوال ادامه دهید اما درست در همین‌ جاست که ممکن است یک مانع پیدا شود و شما با آن برخورد کنید و این‌ موضوع برای شما بسیار ترسناک خواهد بود و واکنش شدیدی از خود نشان می دهید. این واقعه شما را در واقع به یاد یک اتفاق مشابه و تجربه تلخ در سال‌ های گذشته می‌اندازد. بهترین کار اینست که افکار خود را متمرکز کنید تا بتوانید این مشکل را حل کنید ولی اصلاً لزومی ندارد که دوباره خاطرات تلخ گذشته را به خود یادآوری کنید تنها سعی کنید در حال زندگی کنید و از خوشی‌ هایی که دارید لذت ببرید.

فال متولدین آذر ماه

امروز یک روز پر مشغله و پر کار برای شما می باشد و کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید به همین دلیل احساس چندان خوبی ندارید چون می‌ دانید که کارها زیاد است و فرصت نمی شود تمام کارها به بهترین حالت تا پایان روز به اتمام برسد به همین دلیل خودتان را قضاوت می کنید اما این نکته را به یاد داشته باشید افراد دیگر شما را زمانی که کارها انجام شد و تمام شد تحسین خواهند کرد و از کار های نیمه‌تمام شما خبر ندارند. پس بهتر است وقت خود را تلف نکنید و رفتار خود را تجزیه تحلیل نکنید به راه خود ادامه دهید فعالیت هایی که در دست دارید را انجام دهید و از آن‌ها لذت ببرید.

فال متولدین دی ماه

استرس و اضطراب ناشی از انجام کارهای نیمه‌ تمام که سر شمار ریخته است امروز بیشتر از گذشته گریبان شما را خواهد گرفت تا حدی که اصلاً نمی‌ دانید از کجا باید کارها را شروع کنید. سعی کنید برنامه‌ ریزی داشته باشید اما در حال حاضر این‌ که کارها را به چه ترتیبی انجام بدهید اهمیتی ندارد تنها کافیست کار را شروع کنید. همچنین به یاد داشته باشید به‌ طور حتم نیازی نیست تمام کارها را به اتمام برسانید. می‌توانید به چند روز بعد موکول کنید تا انرژی بیشتری به دست بیاورید و سپس وظایف خود را انجام دهید.

فال متولدین بهمن ماه

اطراف شما اتفاقات و سرگرمی‌ های بسیار جالب و فریبنده ای وجود دارد که باعث شده تمرکز خود را روی کارها از دست بدهید و نتوانید حواس خود را جمع کنید. امروز از آن روزهایی ست که جالب و هیجان‌ انگیز است که به هر جا نگاه می‌کنید یک موضع فریبنده و جذاب برای شما وجود دارد اما این را به یاد داشته باشید که وظایف و کارهایی که به گردن شماست خود به خود انجام نخواهند شد پس بهتر است مسئولیت‌ هایی که دارید را خیلی سریع انجام دهید و سپس وقت بیشتری برای تفریح داشته باشید.

فال متولدین اسفند ماه

می خواهید از اطرافیان خود نظرسنجی کنید تا علایق مشترک خود را با آن بسنجید. این افراد شامل دوستان و آشنایان و اطرافیان شما هستند. وجود آن ها برای شما بسیار خوشحال کننده است اما در کنار این خوشحالی همچنان یک حس تردید نیز وجود که ذهن شما را درگیر می کند. نشانه هایی در اطراف شما وجود دارد که اگر دقت کنید می توانید آن ها را ببینید. اگر ترس هایی در زندگی خود دارید سعی کنید با آن ها مقابله کنید و احساس و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Source

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.