فال روزانه 10 شهریور 98

فال روزانه 10 شهریور 98

فال روزانه 10 شهریور 98 فال روزانه 10 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98 فال روزانه 26 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 28 مرداد 98

فال روزانه 28 مرداد 98

فال روزانه 28 مرداد 98 فال روزانه 28 مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه ۱۳ مهر ۹۸

فال روزانه 13 مهر , فال فردا سیزده مهر , طالع بینی 13 مهر ماه

فال روزانه ۱۳ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۳ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۳ مهر

فال متولدین فروردین ماه

به دنبال یک مسیر جدید هستید تا بتوانید ایده‌ های خلاقانه‌ ای که دارید را با دیگران در میان بگذارید. ایده‌ های خلاقانه می‌ تواند همه کار و زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد. به قدری برای اینکار هیجان زده هستید که حتی نمی‌ توانید کلمات مناسب برای بیان آن پیدا کنید. اما گاهی اوقات فکر می‌ کنید که اگر ساکت بمانید و حرفی نزنید و سکوت اختیار کنید جواب بهتری خواهید گرفت. اما این را بدانید اگر از نظر عاطفی و احساسی از اطرافیان خودتان فاصله بگیرید چندان برای شما سودمند نخواهد بود برای این‌ که بتوانید با دنیای بیرون خود ارتباط برقرار کنید باید یک تعادل میان درون و بیرون ایجاد کنید تا این شکاف را از بین ببرید. راه‌حل‌ های سریع هیچوقت به نتیجه نمی‌ رسد بهتر است بگذارید مسائل روند طبیعی خود را طی کند تا به نتیجه مطلوب برسد.

فال متولدین اردیبهشت ماه

در حال حاضر موج بسیار شدیدی از احساسات درون شما در حال تلاطم است از این احساس خودتان نیز شگفت زده شده ایو که از کجا نشأت می‌ گیرد. بهتر است به جایی که به این مسائل فکر کنید که چندان هم برای شما قابل درک نیستند بیشتر بر روی وظایفی که دارید تمرکز کنید. برنامه‌ریزی‌ ها را انجام بدهید و سعی کنید در مهلت مقرر کارها را به پایان برسانید. شاید کمی اولویت‌ بندی کارها برای شما سخت باشد اما در نهایت خواهید دید که نتیجه بسیار مطلوبی بر کارایی شما خواهد داشت.

فال متولدین خرداد ماه

این روزها به‌ شدت درگیر یکسری مشکلات و مسائلی هستید که به رابطه عاطفی شما ختم می‌ شود و به همین دلیل برای این‌ که تمرکز خود را از روی این مسائل بردارید و کمتر دچار آشفتگی شوید بیشتر خود و با کار کردن سرگرم می کنید. همچنین برای این‌ که گرفتار احساسات نشوید وظایف و کارهای بیشتری را به گردن می‌ گیرید. اما این را بدانید که فرار کردن و دوری کردن از این مسئله راه‌ حل درستی نیست باید با این مشکل مواجه شوید و آن را حل کنید. البته مجبور نیستید همین حالا تمام مشکلات را حل کنید اما تنها کافی صداقت به خرج دهید و کم‌ کم پیش بروید خواهید دید که همه اتفاقات به خوبی به پایان خواهد رسید.

فال متولدین تیر ماه

در حال حاضر هیجانات جدید احتیاج دارید و شاید همین امر سبب شود که دچار اضطراب‌ ها و هیجان‌ های زیادی شوید. خیلی تمایل دارید احساس خود را بازگو کنید اما انتظاراتی که یکی از نزدیکان از شما دارند شما را از بازگو کردن منع می‌ کند. اگر همیشه سعی کنید که همه چیز را نادیده بگیرید خصوصا احساسات خود را شاید دچار توهم می شوید. در نهایت اگر همیشه بخواهید نگرانی‌ ها و ترس‌ های خود را پنهان کنید آشفتگی برای شما باقی خواهد ماند. پس بهتر است کم‌ کم دست به کار شوید. احساسات خود را کم‌ کم بروز دهید کارهای خلاقانه انجام بدهید تا بتوانید به نتایج مثبت برسید.

فال متولدین مرداد ماه

در حال حاضر طالع و فعل و انفعالات کهکشانی به نفع شما است. این موضوع باعث می‌ شود شما امروز حس کنید که هر کاری را انجام بدهید در اوج قرار خواهید گرفت و همه آن‌ ها به موفقیت ختم خواهد شد. شدت فشارهای روانی امروز برای شما چند برابر شده است و بهتر است کمی مدیتیشن انجام دهید تا بتوانید ذهن خود را خالی کنید و انرژی مثبت به دست بیاورید. اما نیازی نیست این کار را بسیار طول دهید و یا استراحتی طولانی انجام بدهید. تنها فعالیت جسمی داشته باشید تا انرژی درون شما آزاد شود و به آرامش رسیدن کمک نماید.

فال متولدین شهریور ماه

امروز شاید کمی تندخو شده باشید تا جایی‌ که هر کاری که انجام می‌ دهید را زیر سوال ببرید زیرا نیروهای درونی و قلبی شما با ذهن شما هماهنگ نیستند. بهتر است قبل از این‌ که در رویاهای خود غرق شوید ابتدا وظایف روزانه خود را به پایان برسانید و پس از آن با خیال راحت می توانید به رویا پردازی ادامه دهید و حتی یک سفر معنوی به درون خود داشته باشید تا بتوانید انرژی‌ های خود را جمع کنید و از شک و تردید به دور باشید. هر کاری که می‌ کنید ابتدا به حس ششم و ندای قلبی خود گوش دهید و بگذارید آن‌ ها راهنمای شما باشند.

فال متولدین مهر ماه

امروز شاید از جمله روزهای پر کار و سخت برای شما باشد. زیرا باید برای هر چیزی که می‌ خواهید به دست بیاورید مبارزه کنید. مسیر موفقیتی که در پیش دارید چندان مسیر ساده‌‌ای نیست خصوصا که تمرکز خود را از دست بدهید. پس بهتر است تمرکز داشته باشید هیچ‌ گاه به انگیزه‌هایی که دارید شک نکنید به حس ششم خود اطمینان کنید اما همیشه عقل و منطق را در کارها به عنوان چاشنی داشته باشید. با صداقت و ازصمیم قلب حرف‌ های خود را بزنید و اجازه دهید دیگران هم حرف‌ های خود را بگویند تا مورد سرزنش قرار نگیرید.

فال متولدین آبان ماه

امروز بسیار حساس شده اید و به شدت احساساتی هستید. حتی فعل‌ و انفعالات کهکشانی هم شما را درگیر ماجراهای احساسی کرده است. نیت قلبی خوبی که دارید و حس کمک به دیگران و خستگی‌ اپذیری در راه می‌ تواند شما را از مشکلات پیروز بیرون بیاورد. وقت خود را تلف نکنید زیرا در حال حاضر تحولات درونی شما در حال انجام است و اطرافیان نیز می‌ توانند از آن سود و بهره ببرند.

فال متولدین آذر ماه

امروز شاید خشم های سر خورده که درون شما همیشه سرکوب شده اند بروز کند و این باعث می‌ شود مشکلات جدیدی بر سر راه شما ایجاد شود. شما شاید در نظر یکی از اطرافیان خود به‌‌ عنوان یک تهدید به حساب بیایید خصوصا در مورد مسایل عشقی پس به نفع شما هست که اوضاع را در حال حاضر آرام نگه‌ دارید و آرامش خود را بتوانید حفظ کنید. شرایطی که در آن هستید چندان ایده‌ آل نیست اما اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید می‌‌ توانید مشکلات را از میان بردارید و از زندگی لذت ببرید.

فال متولدین دی ماه

امروز برای تعیین موقعیت دارای استعداد فوق‌ العاده‌ ای شده‌ اید. یعنی می دانید مسیر شما چیست تا کجا باید پیش روید و چه زمانی عقب نشینی کنید. شاید فکر کنید زندگی کردن با چنین قابلیت‌ هایی دشوار باشد اما بهتر است خود را با آن هماهنگ کنید زیرا به نفع شماست. در حال حاضر فرصت‌ های بسیار عالی پیش روی شماست که به نفع شما می باشد پس بهتر است کمی صبر کنید و درنگ کنید. نگران اینکه توقف کردید نباشبد بلکه این توقف برای رسیدن به اهداف شما بسیار عالی است تا بتوانید به جستجوی ناشناخته ها بروید و به نتیجه برسید.

فال متولدین بهمن ماه

امروز شاید از این که بسیار احساساتی شده اید خسته شوید. عقل و منطق به شما می گوید که خواسته‌ هایی که بر خلاف عقل هست را سرکوب کنید زیرا دیگر نمی‌ توانید بیش از این به آن‌ ها ادامه دهید. بهتر است خودتان را با وظایف و کارهایی که دارید سرگرم کنید. هر چند این راهکار چندان طولانی جواب نمی دهد اما می تواند یک تسکین موقت باشد. می‌ توانید به فکرهای بزرگی که در ذهن دارید بپردازید و به این فکر کنبد که چه زمانی مناسب است برای آن‌ ها سرمایه‌گذاری کنید از رسیدن به اهداف خود هراس نداشته باشید.

فال متولدین اسفند ماه

امروز خواسته‌ ها و آرزوهای شما در ارتباط با قدرت شما هستند. شاید برای که بخواهید قدرتتان را به دیگران نشان دهید خیلی سریع و با عجله عمل کنید و رفتارهای شما تحت تاثیر انگیزه‌ های ناخود آگاه باشد. اما این‌ که بخواهید احساسات را بدون دقت بیان کنید برای شما می تواند مشکل‌ آفرین باشد. کمی با احتیاط قدم بردارید برای این که بخواهید احساسات خود را با دیگر ان به اشتراک بگذارید فرصت‌ های زیادی خواهید داشت.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 12 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.