فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر 98 فال روزانه 1 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 31 شهریور 98

فال روزانه 31 شهریور 98

فال روزانه 31 شهریور 98 فال روزانه 31 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98 فال روزانه 2 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 12 شهریور 98

فال روزانه 12 شهریور , فال فردا دوازده شهریور , طالع بینی 12 شهریور ماه

فال روزانه 12 شهریور

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 12 شهریور 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 12 شهریور

فال متولدین فروردین ماه

فردی هستید که اگر می‌ خواهید تصمیم‌ گیری‌ های کنید خیلی مستقل عمل می کنید و در این‌ میان احساسات و عواطف دیگران را چندان مد نظر نمی‌ گیرید. فکر می‌ کنید که خیلی صبوری به خرج داده‌اید و شاید همین موضوع باعث شده که روابطتان با دیگران دچار پیچیدگی‌ ها و مشکلاتی شود حال فرصت این را دارید که این مشکل را حل کنید و به دیگران خواسته‌ های خود را از صمیم قلب بگویید و صبوری را کنار بگذارید. اما سعی کنید حرف خود را خیلی واضح و روشن بزنید و به حرف دیگران با حوصله و دقت گوش دهید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز در مقابل چشم شما یک بی‌ عدالتی صورت می‌ گیرد که شما را خیلی عصبانی و ناراحت می کند. اما باید دقت کنید که صبوری به خرج دهید زیرا با خشمگین شدن و عصبانی شدن کاری از پیش نمی‌ رود. بهتر است به جای این که به هرج‌ و مرج های اطراف خود دامن بزند و آن را گسترش دهید کمی صبوری به خرج دهید سعی کنید و واقعیت‌ ها را ببینید. اگر می‌ خواهید اوضاع رو درست کنید بهتر است تلاش کنید تا تلاش‌ های شما سرانجام یابد. سعی کنید رفتار خود را متعادل کنید و از همه مهم‌ تر این‌ که در ارتباط با دیگران احترام را در اولویت قرار دهید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز فردی سرزنده و شاداب هستید و شوخ‌ طبعی بسیاری در شما موج می‌ زند اما مراقب باشید این شوخ طبعی بیش از حد برای شما دردسر ایجاد نکند. شما معمولا احساسات واقعی و درونی خود را از دیگران پنهان می‌ کنید زیرا دوست ندارید کسی را ناراحت و یا خشمگین کنید. اگر می‌ خواهید در جمعی بدرخشید به کلمات و حرف‌ هایی که می زنید و انتخاب می‌ کنید دقت نمایید زیرا ممکن است که اطرافیان شما از تیکه پرانی ها و طعنه‌ هایی که می زنید چندان خوشحال نشوند. بهتر است در صحبت‌ های خود کمی مهربان‌ تر باشید تا اینکه تنها شوخ‌ طبعی را چاشنی صحبت داشته باشید.

فال متولدین تیر ماه

در محل کار شما ممکن است یک اتفاقی پیش بیاید که ثبات فکری و روانی شما را بهم بریزد و کمی شما را دچار تزلزل نماید. اما سعی کنید دوباره آن ثبات و امنیت را به دست بیاورید. با فال پارسی سرا همراه باشید ؛ در مقابل این موضوع را بهتر است بدانید آن‌ طور که فکر می‌ کنید اوضاع همیشه در امنیت نبوده و تحت کنترل نبوده و این خود شما هستید که می‌ توانید تصمیم بگیرید تا این شرایط و مشکلات را پشت سر بگذارید و این قابلیت در شما به خوبی دیده می‌شود که بتوانید شرایط را به حد ایده‌آل برسانید. زیرا افکار متنوعی در سر دارید که می‌ تواند عملی شود بهتر است ذهن خود را درگیر این موضوع کنید که چه ایده‌ ای را می‌ توانید اجرا کنید نه این‌ که چه ایده ای را کنار بگذارید و یا از انجام آن صرف‌ نظر کنید و در نهایت این نکته را به یاد داشته باشید که شانس فقط یک‌ بار به شما روی می‌کند و ممکن است دوباره بازگشت نداشته باشد.

فال متولدین مرداد ماه

امروز حس می‌کنید هر کاری را که بخواهید می‌ توانید انجام بدهید و به همین دلیل بسیار خوش بین هستید و با انرژی روز خود را آغاز کرده اید. باید گفت که این حس شما درست است و فرصت‌ های بسیاری دارید که می‌ توانید آن‌ ها را اجرا کنید اما همه چیز به شما بستگی دارد که چگونه در مسیر گام بردارید تا بتوانید به هدف‌ هایی که دارید برسید. به افکار بزرگ فکر کنید و کمی بلند پروازی کنید اما در کنار این موضوع واقعیت را در نظر داشته باشید تا بتوانید ایده‌ های خود را به خوبی اجرا کنید.

فال متولدین شهریور ماه

در حال حاضر اطراف شما سرگرمی‌ ها و کارهای جالب بسیاری وجود دارند که اجازه تمرکز کردن بر روی کارها را از شما گرفته است. شاید امروز با کسی بحث و گفتگو و جدلی داشته باشید اما توصیه می‌کنیم که فکرتان را به کسی تحمیل نکنید و به صورت منطقی بحث را ادامه دهید. به جای این‌ که بتوانید ماجرا را به نفع خود توجیه کنید بهتر است که مشکل را حل کنید و سعی کنید ماجرای جدید ایجاد نکنید. تعهدات خود را به خوبی انجام دهید تا بتوانید به کارهایی دیگر خود برسید.

فال متولدین مهر ماه

امروز چندان روز سرشار از آرامشی برای شما نخواهد بود. شاید حتی بتوان گفت این خودتان هستید که اضطراب و استرس هایی را ایجاد می‌ کنید و باعث بهم ریختگی زندگی شخصی خود می شوید. ارتباطاتی که امروز شما دارید بسیار پیچیده خواهند بود و یا حتی ممکن است تا حدودی شما را آزار بدهند. احساساتی که دارید را سرکوب نکنید حتی اگر حس می‌ کنید گفتن آن‌ ها باعث بروز ناراحتی در دیگران می شود. برای این که بخواهید رابطه خود را ارزیابی کنید و بسنجید می‌ توانید یک موضوع مهم را مطرح کنید و درباره آن ایده پردازی کنید و به صحبت‌ های طرف مقابل گوش دهید و اجازه ندهید اگر مشکلی وجود دارد آن مشکل ادامه پیدا کند و به معضلات بزرگ تبدیل شود که از دست شما خارج شود. تغییری در زندگی خود ایجاد کنید و از آن نترسید زیرا کیفیت زندگی شما را بسیار بالا می‌ برد.

فال متولدین آبان ماه

تمایل دارید ذات خلاق خود را به دیگران نشان دهید و به همین منظور به دنبال راهی می‌ گردید اما بهتر است این را بدانید که نیاز نیست کارهای بزرگ و چشمگیری انجام بدهید تا دیگران شما را ببینند تنها تغییرات خیلی کوچک نیز می‌ تواند کار و زندگی شما را از این رو به آن رو کنو. نیازهای سرکوب شده از گذشته‌های دور درحال حاضر ممکن است ناگهانی بروز کنند اطرافیان شما شاید از شما خشمگین شوند و این موضوع باعث تعجب بسیار شما خواهد شد زیرا پیش از فکر می‌کردید همه چیز را تحت کنترل دارید اما در حال حاضر همه چیز را در حال فروپاشی می‌ بینید. پس به جای این‌ که تنها تماشاگر باشید سعی کنید دست بکار شوید قدرت و استعداد و خلاقیت خود را به کار گیرید و مشکل را حل کنید.

فال متولدین آذر ماه

دوستان و اطرافیان و آشنایان شما امروز به سراغ شما خواهند آمد و تمام آن‌ ها برای این‌ که با شما به شادی و خوشحالی تفریح بپردازند به سمت شما آمده‌اند و شما نیز از این موضوع بسیار خوشحال و راضی هستید. اما تصمیم ندارید کمی استراحت کنید و بیشتر خود را درگیر کار و مسائل می کنید. این درگیری‌ ها می‌ تواند باعث بیماری و خستگی شما شود. پس بهتر است یک تعادل بین کار و لذت و تفریح خود ایجاد کنید که گاهی اوقات به تفریح خوش‌ گذرانی بپردازید اما در کنار آن حواس خود را به کار نیز بدهید.

فال متولدین دی ماه

اگر می‌ خواهید مسائل خانواده خود را حل کنید و تغییراتی ایجاد کنید بهتر است تمام حواس خود را روی مسائل متمرکز کنید تا بتوانید مشکلات را رفع کنید. خواسته قلبی شما این است که ای کاش با این وضعیت روبه‌رو نمی‌شدید زیرا از این‌که درگیر این مشکلات شوید و احساسات خود را به دیگران بگوبید می‌ ترسید اما در حال حاضر که با آن رو به‌ رو شده‌ اید بهتر است تمام سعی خود را کنید تا مشکل را حل کنید و این وضعیت نا بسامان را به پایان ببرید.

فال متولدین بهمن ماه

موارد و جنبه‌ های عجیب‌ و غریب در زندگی همیشه یکی از علاقه‌ مندی های شما بوده است. اما امروز ممکن است اوضاع خیلی فرق کند. همیشه ثبات کاری در کارهای روزانه خود داشتید اما امروز آن‌ چنان که دوست دارید اوضاع پیش نمی‌رود و همین موضوع می‌ تواند باعث شود شما عصبی و خشمگین شوید. اما بهتر است کمی انعطاف‌ پذیر باشید و با شرایطی که پیش می آید نجنگید و تنها انعطاف‌ پذیری خود را بالا ببرید و خود را به سرنوشت بسپارید تا بتوانید راحت‌ تر مشکلات را رفع نماید.

فال متولدین اسفند ماه

ممکن است اوضاع مالی شما یک‌ باره دچار تحولات و مشکلاتی شود که ناراحتی شما را درپی داشته باشد. مثلاً یک جابجایی ناگهانی پیش بیاید که بابت آن باید هزینه‌ ی بسیاری بپردازید و این موضوع بیشتر به نظر می‌ رسد که دنیای مادی شما را به چالش کشیده پس شاید بهتر باشد از هزینه‌ هایی که به آن نیازی ندارید بکاهید تا بتوانید در سر و سامان دادن اوضاع مالی و پرداخت بدهی‌ های قبلی موفق تر باشید. اما در نهایت نگران نباشید این اوضاع مالی شما باز هم به حالت عالی باز می‌گردد و تنها سعی کنید مثبت فکر کنید و قدم‌ های مثبت بردارید و اصلاً برای چیزهایی که از دست می‌ دهید را ناراحت نباشید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.