فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98

فال روزانه 19 شهریور 98 فال روزانه 19 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98

فال روزانه 2 مهر 98 فال روزانه 2 مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۷ مهر ۹۸

فال روزانه ۷ مهر ۹۸

فال روزانه ۷ مهر ۹۸ فال روزانه ۷ مهر فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه 12 مرداد , فال فردا دوازدهم مرداد , طالع بینی 12 مرداد ماه

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۲ مرداد ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال متولدین فروردین ماه

سریع و عجولانه تصمیم نگیرید اجازه دهید ابتدا تا احساسات شما آرام شود و فروکش کنند هر چند این حرف به ظاهر ساده است اما در نهایت و در عمل مشکل است. امروز چندان سرحال نیستید دمدمی مزاج شده اید. اتفاقاتی در پیرامون شما در حال انجام است که چندان به نفع شما نیست پس در واقع خودتان را برای حمله دارید آماده می کنید اما شاید فردی که مقصر این اتفاقات است را پیدا نکنید تا به او حمله ور شوید. برای اینکه آرام شوید چند نفس عمیق بکشید و ورزش کردن را در برنامه روزانه خود قرار دهید که برای سلامت جسم و روح شما مفید است.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز شاید فرصتی برای شما پیش بیاید که بتوانید از محیط کار و کار خود فرار کنید اما فکر نکنید که می توانید همیشه این کار را انجام دهید و هرجور که راحت هستید رفتار کنید زیرا همیشه همه چیز مطابق خواست شما پیش نمی رود. برای تفریح به خارج شهر بروید اما سعی کنید یک مکانی باشد که برای جلای روح تان از آن استفاده نمایید تا سرزنده شوید. اگر مدتی تنها باشید به نفع شماست تا انرژی های از دست رفته به شما بازگردد. پیاده روی کردن و یا مدیتیشن از جمله کارهایی ست که برای شما عالیست. اگر کار و مسئولیت بسیاری دارید تنها به شما توصیه می شود که به ندای درونی و قلبی خود نیز گوش دهید و تنها دنبال رفع نیاز و مشکلات دیگران نباشید.

فال متولدین خرداد ماه

امروز بسیار تشویش دارید و شاید نتوانید به راحتی به آسودگی و آرامش برسید. مشکلاتی اطراف شما وجود دارد که به تنش ها و اضطراب های شما بسیار افزوده است. مسائل اطراف شما در حال بهبود و پیشرفت است همان طور که حدس می زدید اما دقت کنید که این تغییرات یک شبه حاصل نمی شود. همیشه حس می کنید یکسری از افراد بسیار مانع راه شما بوده اند اما دقت کنید که افرادی بی ارتباط با ماجرا را درگیر خشم خود نکنید. سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید و برای آن تعادل ایجاد نمایید.

فال متولدین تیر ماه

انرژی هایی که امروز از درون شما ساطع می شوند مثبت هستند و شما می توانید آن ها را به خوبی حس نمایید. خواسته هایی که دیگران از شما دارند شاید برای شما چندان منطقی نباشد و یا فکر کنید که دیگران قصد دارند احساسات شما را در دست بگیرند و شما را وارد یک بازی بی پایان کنند. در مقابل این افراد بایستید و کوتاه نیایید و حرف خود را بزنید و باورها و اعتقادات خود را نیز به خوبی حفظ نمایید. احساسات شما هیچ گاه به شما دروغ نمی گوید پس راهی که در پیش دارید درست است.

فال متولدین مرداد ماه

امروز احساسات بر شما غلبه کرده است و به هیچ وجه تمایل ندارید که دیگران وارد این مهلکه شوند و گیر افتادن شما را ببینند. اعتماد به نفس شما در پایین ترین حد خود قرار دارد اما در ظاهر اصلا این گونه نشان نمی دهید زیرا تنها جسارت شما برای رفتن در مسیر دیده می شود که برای خود در میان سختی ها راه باز می کنید. اما اینکه تنها بخواهید ظاهر سازی کنید فکر جالبی نیست زیرا اگر فردی بخواهد به شما کمک کند این گونه دچار اشتباه می شود و مسیر خود را تغییر می دهد. اگر مشکلی دارید اجازه دهید که دیگران نیز به شما کمک کنند تا صمیمیت نیز در میان شما افزایش پیدا کند.

فال متولدین شهریور ماه

خیلی عجله دارید تا اتفاقات و برنامه ها انجام شود اما بگذارید همه چیز به وقت خود و سر فرصت انجام شود و روال طبیعی خود را طی کند. دیگران را نیز هول نکنید تا واکنش اشتباه از خود نشان دهند زیرا سرعت عمل آن ها به هیچ وجه در روند کاری شما تاثیرگذار نخواهد بود. در مقابل سعی کنید کمی ذهن خود را خلوت کنید و انعطاف بیشتر از خود نشان دهید. دیگران با دیدن این آرامش می توانند بیشتر به شما کمک نمایند.

فال متولدین مهر ماه

بین شما و یک دوست صمیمی مشکلی پیش آمده است و بین عقل و احساس شما تضادی ایجاد شده که قادر به حل آن نیستید. شاید بهتر است که با یک دوست در این مورد مشورت و نمایید و درد و دل کنید. برای اینکه امروز اصلا خوب نبوده و خوب پیش نرفته است دیگران را متهم نکنید. تنها جانب عقل را نگیرید در واقع موضوعات دیگری وجود دارد که شما از آن بی خبر هستید پس آرام پیش بروید تا مشکلات را بیشتر از این نکرده اید.

فال متولدین آبان ماه

احساس ناامنی در شما از گذشته وجود دارد که امروز با روابطی که شما در آن قرار دارید دوباره بیدار می شود و مشکلات بیشتر را نیز به مشکلات امروز شما اضافه می کند. شاید حس کنید در یک میدان جنگ قرار گرفته اید که باید هر جور شده پیروز از آن خارج شوید. ترس هایی بر شما غلبه کرده که کنترل احساسات را از شما سلب کرده است اگر نتوانید آن را کنترل کنید فاجعه ای رخ می دهد. برای تسکین دردهای خود راهی را پیدا کنید تا مشکلات شما بیشتر از این نشده است. کنترل امور را در دست بگیرید و راه حلی بیابید تا همه چیز تحت کنترل شما باشد.

فال متولدین آذر ماه

از طوفان مشکلات و مسائل جان سالم به در برده اید اما فکر نکنید که این پایان ماجرا است زیرا موج جدید از مشکلات در راه خواهد بود و شما را به شدت احساساتی خواهد کرد. اتفاقات بزرگی در حال رخ دادن است و اگر تنها یک قدم اشتباه بردارید مشکلات بیشتری را سمت خود سرایز خواهید کرد. سعی نکنید نتیجه را درست بگیرید تنها بگذارید روال طبیعی ماجرا انجام شود.

فال متولدین دی ماه

نتیجه گیریهای جدید در مورد اتفاقات گذشته در حال انجام شدن است. اما در این میان چیزی کار شما را بهم میریزد و آن احساسات سرکوب شده شماست که اجازه نمی دهد واقعیت برای شما نمایان شود. بین دوراهی عقل و احساس مانده اید و نمی دانید مسیر درست کدام است. به جای اینکه دوستان را از خود برانید سعی کنید به آن ها نزدیک شوید و از آن ها کمک بخواهید. برای اینکه به آرامش برسید اولین قدم اعتماد به دیگران است.

فال متولدین بهمن ماه

در کارهای خود خلاقیت به خرج دهید و هیجان را در کارهای خود داشته باشید. برای اینکه لذت مسیر بیشتر شود دیگرن را نیز با خود همراه نمایید و سعی کنید از چیزهایی که مانع بروز احساسات شما می شوند دوری کنید. خواسته های غیرعادی را نمی توان توجیح کرد پس بهتر است کاری را انجام دهید که احساسات شما می گوید.

فال متولدین اسفند ماه

برای اینکه فرد مورد علاقه خود را بشناسید خطر می کنید و یک قدم برای شناخت بیشتر برمیدارید که می تواند یک دعوت باشد و یا یک نامه عاشقانه. از اینکه این کار را انجام دهید کمی می ترسید اما سعی کنید کاری که احساسات شما می گوید را انجام دهید.همیشه اولین قدم سخت است اما ارزش ریسک کردن را دارد. برای اینکه یک رابطه درست را شروع کنید اجازه دهید که فرد مقابل شما نیز صحبت کند و احساسات خود را بیان نماید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 31 شهریور 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.