فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد

فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه ۱۲ مرداد فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی …

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸

فال روزانه ۲۴ مهر ۹۸ فال روزانه ۲۴ مهر فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98

فال روزانه 29 شهریور 98 فال روزانه 29 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه ۱۲ مهر ۹۸

فال روزانه 12 مهر , فال فردا دوازده مهر , طالع بینی 12 مهر ماه

فال روزانه ۱۲ مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه ۱۲ مهر ۹۸ در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه ۱۲ مهر

فال متولدین فروردین ماه

امروز خیلی راحت صحبت می‌ کنید و حتی درباره صحبت‌ هایی که می کنید چندان فکر نمی‌ کنید پس ممکن است این حالت برای شما کمی دردسرساز باشد. حرف‌ ها و احساسات زیادی دارید که بگویید و گویا مدت زیادی است که این احساسات را درون خود پنهان کرده‌ اید و حال بدون هیچ ترس و شکی حرف‌ ها را به هر فردی می گویید. اما بهتر است احتیاط کنید زیرا حرف‌ های شما ممکن است به‌ صورت تغییر یافته به مخاطب خاص برسند و منظور شما را بد متوجه شود و وضعیت شما دچار پیچیدگی شود. بهتر است خیلی صادقانه و واضح حرف‌ های خود را بزنید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

ایده‌ ها و نقشه‌ های خود را در حال عملی کردن هستید اما در این‌ میان دوست ندارید کسی با این ایده‌ های شما مخالفتی داشته باشد. اگر چنین چیزی سر راه شما قرار گرفت به جای جنگ با او بهتر از مصالحه کنید. شخصا فکر می‌ کنید راه درست و مسیر درستی را در پیش گرفته اید اما اطرافیان شما از این‌ که می‌ بینند مشکلات را پشت گوش می‌ اندازید چندان خوشحال نیستند. در حال حاضر این فرصت برای شما وجود دارد که بتوانید کارهای بزرگ انجام بدهید و بر نزدیکان خود تاثیر مثبت بگذارید. اما در نهایت شما باید تصمیم گیرنده اصلی باشید این‌ که می‌ خواهید به اهداف خود برسید؟ یا به دیگران کمک کنید؟ کدام یک از این دو برای شما مهم‌ تر است؟ اگر قرار است راهی که در پیش گرفته اید کمتر کسی در آن قدم زده باشد باید جرات و جسارت بسیاری به خرج کنید اما در مقابل یک پاداش ارزشمند در انتظارتان خواهد بود.

فال متولدین خرداد ماه

در حال حاضر ذهن شما بسیار تهاجمی شده و مدام دنبال گشتن یک راه برای فرار کردن هستید. دوست ندارید با کسی وارد دعوا شوید این‌ که در ذهن خود چه نیت های خوبی دارید چندان مهم نیست باید یاد بگیرید همانقدر که حرف می‌ زنید به حرف دیگران هم گوش دهید. گفتگوی سازنده یک گفتگوی دو طرفه می باشد که بتوان تردیدها و اختلاف‌ها را از میان بردارد.

فال متولدین تیر ماه

درگیری‌ های احساسی امروز در اوج قرار خواهند گرفت پس بهتر است خیلی با احتیاط حرکت کنید و هوشمندانه مسیر را طی کنید. اعتماد به‌ نفس شما می‌ تواند نا امنی هایی را که در اطراف شماست خنثی کند. اگر می‌ خواهید مشکلی پیش نیاید بهتر است همه چیز را مجدد بررسی کنید و فردی میانه‌ رو باشید چیزی را پنهان نکنید در عین‌ حال اسرار خود را نیز به دیگران چندان بازگو نکنید.

فال متولدین مرداد ماه

قوه تخیل شما بسیار فعال شده و این حالت ممکن است اطرافیان شما به خصوص همکاران شما را اذیت کند. زیرا به قدری هیجان زده هستید که نمی‌ گذارید اطرافیان شما تمرکز داشته باشند و کار آن‌ ها را بهم می ریزید. اطرافیان شما فکر می کنند به دنبال جلب توجه هستید اما این‌ گونه نیست شما تنها در اوج احساسات قرار گرفته‌ اید و می‌ خواهید برای رسیدن به اهداف خود تلاش بیشتری داشته باشید. اما بهتر از میدان را به‌ تنهایی تصاحب نکنید و اجازه دهید دیگران نیز در آن حضور داشته باشند.

فال متولدین شهریور ماه

اهداف شما بیش از حد بشر دوستانه به نظر می‌ رسد به‌ طوری‌ که حتی خودتان شک می‌ کنید که شاید راه اشتباهی را در پیش گرفته اید. اگر می‌ خواهید دنیا را تغییر بدهید فکر و ایده خوبی است اما این کار نباید مانع از این شود که زندگی خود را فراموش کنید و خواسته‌ های خود را نادیده بگیرید. باید یک برنامه‌ ریزی داشته باشید که بتوانید تعادل میان این دو خواسته را ایجاد کنید. هم به دیگران کمک کنید و هم بتوانید در کارهایی خود پیشرفت داشته باشید.

فال متولدین مهر ماه

دوستان و اطرافیان شما در ظاهر افرادی شادی هستند اما در واقع یک موضوع و مشکل وجود دارد که شما آن را حس می کنیدد و این موضوع شما را آزار می‌ دهد. هر چه بیشتر به رفتارهای آن‌ ها دقت می‌ کنید خشم در وجود شما شعله‌ور تر می‌ شود. اما این را بدانید با عصبانی شدن نمی‌ توانید کاری از پیش ببرید. بهتر است کمی خود را از این جمع دور کنید و روابط خود را با دوستانتان تغییر دهید از ان نترسید که تنها بمانید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فال متولدین آبان ماه

در مسیر درستی گام بر می‌ دارید و مستقیما به سوی موفقیت در پیش هستید. اما همچنان هر قدم خود را با احتیاط و دوراندیشی بر می‌دارید. به احساس خود اطمینان داشته باشید نیت هایی که در دل دارید صادقانه است و اکنون زمان از آن شماست با خیال راحت به مسیر خود ادامه دهید.

فال متولدین آذر ماه

خیلی تمایل دارید یک ماجراجویی داشته باشید و این موضوع تمام فکر و ذهن شمارا درگیر خود کرده است. افکار شما سرعت زیادی به خود گرفته تا جایی‌ که اگر در حال طراحی یک ایده در ذهن خود هستید ایده بعدی به‌ صورت خودکار در ذهنتان اجرا شده و به اتمام رسیده و به سراغ فکر بعدی می رود. این حال و احوال شما شاید از نظر دیگران چندان خوب نباشد و شما را سرزنش کنند اما شما نیازی نیست با آن‌ ها مقابله کنید و بحث کنید و بهتر است روی افکار خود تمرکز داشته باشید تا بتوانید به آن جهت دهید و با مسیر طبیعی و پیش بروید و با موانع مقاومت نکنید.

فال متولدین دی ماه

امروز می خواهید اطلاعات بسیار مهمی را برای دیگران بازگو کنید اما برای این کار باید زمان‌ بندی داشته باشید. اگر به زمان بندی توجه نکنید این اطلاعات تاثیر چندان مثبتی بر دیگران نخواهد داشت. از یکی از دوستان خود ناراحت هستید اما نمی‌ خواهید به این خاطر این ناراحتی از او انتقام بگیرید و به او لطمه بزنید. سهی کنید صادقانه و از صمیم قلب صحبت کنید و علت ناراحتی خود را با او بازگو کنید. خونسردی خود را حفظ کنید تا بتوانید آرامش خود را پیدا کنید.

فال متولدین بهمن ماه

در حال حاضر بین کارهایی که انجام می‌ دهید و احساساتی که درون شماست تضادهای ایجاد شده است. دیگران از شما می‌ خواهند که دست به خطر بزنید زیرا به شما و توانایی‌ هایی که دارید اطمینان دارند اما بهتر است عجله نکنید. اگر بخواهید از روی احساسات خود تصمیم بگیرید آشفتگی را بیشتر می‌ کنید. خیلی تمایل دارید هر چه زودتر به خط پایان نزدیک شوید و به نتیجه کار برسید بهتر است آهسته گام بردارید و عجله نکنید.

فال متولدین اسفند ماه

در حال حاضر تغییرات بسیار ناگهانی و شدیدی در اطراف شما در حال رخ دادن است ممکن است زندگی شما را زیر و رو کند طوری که اصلا از قدم بعدی خود اطلاع نداشته باشید که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. بهتر است با این شرایط خود را هماهنگ کنید و سعی در انکار کردن آن نداشته باشید. اگر می‌ خواهید از این وضعیت رهایی پیدا کنید عجولانه تصمیم نگیرید کمی آرامش داشته باشید شما از پس تمام این مشکلات بر خواهید آمد.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.