فال روزانه 13 شهریور 98

فال روزانه 13 شهریور 98

فال روزانه 13 شهریور 98 فال روزانه 13 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98

فال روزانه 26 شهریور 98 فال روزانه 26 شهریور فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می …

فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98

فال روزانه 15 شهریور 98 فال روزانه 15 شهریور فال روزانه یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای …

فال روزانه 1 مهر 98

فال روزانه 1 مهر , فال فردا یک مهر , طالع بینی 1 مهر ماه

فال روزانه 1 مهر

فال روزانه پارسی سرا یکی از انواع فال های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که برای سرگرمی ایجاد شده است که می تواند برای لحظاتی شما را هیجان زده کند. برای مطالعه فال روزانه 1 مهر 98 در ادامه با سایت سرگرمی پارسی سرا همراه باشید.

فال روزانه 1 مهر

فال متولدین فروردین ماه

در روابطی که دارید دچار مشکلاتی شده اید حال این رابطه می‌ تواند با یک دوست باشد و یا یکی از اعضای خانواده به همین دلیل تمایل دارید که هر چه زودتر این مشکل را حل کنید و یک شروع دوباره داشته باشید. برج سرطان در حال وارد شدن به چهارمین خانه در طالع ماه شماست یعنی امنیت احساسی را می‌ توانید تجربه کنید. به ندای درونی و قلبی خود گوش دهید بدون شک به شما خواهد گفت که حرکت جدید و مسیر جدیدی را آغاز نکنید زیرا ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود بیاید. پس بهتر است در حال سکون بمانید. ترس‌ هایی دارید که شاید مانع رسیدن به اهدافتان شود. پس بهتر است آهسته پیش بروید و این ترس‌ ها را کم‌ کم از خود دور نمایید تا از این مرحله بتوانید گذر کنید.

فال متولدین اردیبهشت ماه

امروز بسیار پر انرژی هستید و حس می‌ کنید حرف‌ های بسیاری برای گفتن دارید. اما بعد از این‌ که کمی بیشتر فکر می‌ کنید به این نتیجه می‌ رسید که فعلاً سکوت کنید و هیچ حرفی نزنید و تنها به حرف‌ های دیگران گوش دهید و شنونده خوبی باشید. دیگر تصمیم ندارید درباره موضوعی که در ذهنتان بود با دیگران صحبت کنید. ماه به سومین خانه در طالع شما وارد شده یعنی خانه محیط پیرامون شما پس می‌ توانید یک روز زیبا را در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشید. با فال پارسی سرا همراه باشید ؛ اگر نیاز است که سر کار باشید دقت کنید که اضافه‌ کاری امروز نداشته باشید و سریع‌ تر به خانه بازگردید. انرژی‌ های خود را ذخیره کنید زیرا در روز های آینده اتفاقاتی می‌ افتد که نیاز به انرژی بسیار دارد.

فال متولدین خرداد ماه

امروز بیشتر تمایل دارید که در آرامش و استراحت باشید و اطراف شما ساکت باشد. اما این کار شاید چندان ممکن نباشد زیرا کارها و مسئولیت‌ هایی به دوش شماست که حتماً باید انجام شود و نمی‌ توان آن را نادیده گرفت. برج سرطان به دومین خانه در طالع شما وارد می شود یعنی خانه عزت نفس. پس لازم است یک وقت کوچک را در میان تمام کارهایی که دارید به خودتان اختصاص دهید. منظور این نیست که از دیگران فاصله بگیرد و در تنهایی بنشینید در واقع هدف این است که به خودتان تکیه کنید و افکار درونی خود را جستجو کنید و با آن ارتباط برقرار کنید. زیرا شلوغی‌ های اطراف و زندگی شما بسیار است و ممکن است باعث شود نتوانید به خوبی بر روی افکار خود تمرکز کنید و احساسات خود را بررسی کنید. می‌ توانید همه چیز را از نو آغاز کنید چند قدم به عقب بازگردید تا همه چیز را به‌ خوبی ببینید.

فال متولدین تیر ماه

خواسته‌ ها و نیازهایی دارید که بیش از حد در حال فشار آوردن به شماست و نمی‌ توانید آن را نادیده بگیرید. اما به‌ طور حتم تمایل ندارید کسی از آن‌ ها باخبر شود و به همین دلیل این نیازها و خواسته‌ ها را از دیگران پنهان می کنید. ماه نو در حال وارد شدن به خانه حفاظت در طالع و فال شما می باشد. پس بیشتر تمایل دارید که انرژی‌ ها را در درون خود هدایت کنید و احساسات خود را نزد خود نگه‌ دارید و به دیگران نگویید. اما یادتان باشد تا زمانی که درباره خواسته‌ ها و احساسات خود با دیگران صحبت نکنید نمی‌ توانید یک احساس رضایت درونی پیدا کنید. باید یاد بگیرید در زمان‌ هایی که نیاز دارید ترس‌ های خود را کنار بگذارید. بهتر است کسی را انتخاب کنید که مورد اطمینان شما باشد تا بتوانید حرف دل و احساسات خود را به او بگویید.

فال متولدین مرداد ماه

احساساتی را که چند مدت است درون خود سرکوب و پنهان کرده اید اکنون در حال فشار آوردن به شما می‌ باشد. شما فردی هستید که ظاهری صادق دارید یعنی در واقع باطن و ظاهر شما یکی است و واقعاً صادق هستید. در حال حاضر ماه جدید به دوازدهمین خانه در طالع شما وارد شده که خانه رازداری می‌باشد و به همین خاطر تمایل ندارید حرف دل و احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید. امروز که این حالت را دارید نیازی نیست با کسی صحبت کنید یا احساسات خود را بروز دهید اما سعی کنید آن را سرکوب نکنید و از بین نبرید زیرا مشکلات شما را بیشتر می‌کند پس بهتر است در روز های آینده تصمیمی درباره گفت‌ و گو با فردی مورد اعتماد را داشته باشید.

فال متولدین شهریور ماه

در حال حاضر در جمع دوستان و اطرافیان نزدیک خود هستید و صحبت‌ هایی درباره آرزوهای آینده و هدف‌ ها و ایده‌ هایی که دارید و قرار است به آن برسید انجام می دهید. ماه جدید به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه اجتماعات وارد شده‌ است و این موضوع می‌ تواند این نوید را به شما بدهد که امروز فعالیت‌ های اجتماعی زیادی را باید انجام بدهید. البته نیازی نیست تمام جزئیات برنامه‌ های خود را با دیگران در میان بگذارید. تنها کافی است کمی صبر کنید تا ببینید امروز اوضاع چگونه خواهد شد. در نهایت و در پایان روز اگر وقت اضافه آوردید می‌ توانید در جمع دوستان خود شرکت کنید. سعی کنید که کارها راحت‌ تر بگیرید و انعطاف‌ پذیری بیشتری با شرایط داشته باشید.

فال متولدین مهر ماه

به دنبال فرصتی هستید که با خودتان خلوت کنید و در زندگی خصوصی و شخصی خود باشید و حتی دلتان نمی‌ خواهد جایی بروید و کسی را ببینید یا با کسی صحبت کنید. اما اتفاقاتی در اطراف شما در حال صورت گرفتن است که ممکن است برای شما چالش‌ هایی را ایجاد کند. برای کمک به دیگران امروز شاید مجبور شوید یک سری وظایف را به‌عهده بگیرید و این موضوع شاید در تضاد باشد با حالتی که دوست داشتید به آن پناه ببرید و در تنهایی باشید. اما این را بدانید اگر به فرد کمک می کنید و برای او مانند یک راهنما هستید می‌ توانید در کنار آن احساس آرامش را به دست بیاورید.

فال متولدین آبان ماه

احساسات شما بسیار آشفته و پریشان شده تا جایی‌ که ممکن است شما را به یک دنیای ناشناخته بکشاند. برج سرطان به نهمین خانه در طالع شما پا گذاشته که به معنی خانه افکار بزرگ می باشد. پس باید خودتان را برای یک سری افکار بزرگ و ایده های جدید و ماجراجویی آماده کنید. این دنیای ناشناخته‌ ای که از آن گفتیم شاید برایتان جدید باشد اما یک حس آشنا و قدیمی را برای شما زنده می کند مانند این حس که شاید قبلاً نیز اینجا بوده‌ اید اما به خاطر نمی‌آورید. شاید در رویا و خواب این موضوع را دیده باشید. تنها دقت کنید لحظه‌ ای که در آن هستید لحظه حال هست و گذشته و آینده نمی‌ باشد.

فال متولدین آذر ماه

فشار های روحی روانی بسیاری بر روی دوش شما بوده است. اما در حال حاضر به نظر می‌ رسد که از این فشارها کاسته شده اما تا این‌ که دوباره به شرایط روحی و روانی و آرامش گذشته بازگردید کمی زمان نیاز دارید. ماه نو اکنون به هشتمین خانه در طالع شما یعنی خانه صمیمیت وارد شده پس در اینجاست که شما درگیر یک ماجرای عاطفی و احساسی خواهید شد. فشار هایی که بر روی دوش شما بود به این راحتی‌ ها از بین نمی‌ رود پس سعی کنید از این موضوع فرار نکنید و مشکلات را حل کنید. کمی در احساسات خود غرق شوید و انرژی مثبت به دست بیاورید و بدانید همه چیز حل خواهد شد.

فال متولدین دی ماه

در حال حاضر درگیر فراز و نشیب‌ های یک رابطه عاطفی و احساسی هستید. پریشانی احساسات و عواطف به‌ خاطر این است که ماه نو وارد هفتمین خانه در طالع شما یعنی خانه دیگران شده است. معمولاً شما زمانی که می‌ خواهید ثباتی در زندگی خود به دست بیاورید و برای آن تلاش می کنید درگیر اتفاقات و وقایع جدیدی می شوید و به شک و تردید می‌افتید و دیگر نمی‌توانید مسیر خود را به درستی انتخاب کنید و با اطمینان مسیر را در پیش بگیرید. به شما توصیه می‌ شود در خیالات خود غوطه ور شوید کمی از واقعیت‌ ها فاصله بگیرید سعی کنید خودتان را با اتفاقات جدید هماهنگ کنید تا بتوانید شاد و راضی باشید.

فال متولدین بهمن ماه

ماه جدید در حال وارد شدن به ششمین خانه در طالع شماست که به کار های روزانه اختصاص دارد. پس به همین دلیل نمی‌توانید چندان در خیالات و اهداف بلند پروازانه خود غوطه‌ ور شوید و نیاز است که کارهای خود را به درستی انجام دهید و جزئیات آن را مورد بررسی قرار دهید. احساسات شما به قدری به هم گره خورده‌ اند که با تلاش بسیار نیز نمی‌ توانید این گره‌ها را از بگشایید. فکر می‌ کنید که این آشفتگی و هرج‌ و مرج به حدی زیاد است که از توان شما خارج است و نمی‌ توانید آن را رفع کنید. اما مطمئن باشید اگر کمی آن را با دقت بررسی کنید از شدت آن کاسته خواهد شد.

فال متولدین اسفند ماه

سعی کنید روز خود را پر انرژی شروع کنید و با این انرژی مضاعفی که درارید تمام کار های خود را به خوبی می‌ توانید انجام دهید. اما در کنار کارهای خود بهتر از به عشق و رابطه خود نیز توجه نشان دهید. ماه نو در حال وارد شدن به پنجمین خانه در طالع شماست که مربوط به اتفاقات ناگهانی می باشد. پس می‌‌توان گفت احساسات هیجان‌ انگیز و ناگهانی ممکن است به سراغ شما بیاید تا بتوانید وضعیت رابطه احساسی و عاطفی خود را بهتر کنید و عشق و علاقه را در آن عمیق‌ تر نمایید. اما اگر فردی هستید که درگیر ماجراهای عاشقانه نیستید می‌ توانید از این فرصت برای انجام کارهای خلاقانه و ایده‌ هایی که در ذهن دارید استفاده کنید. چندان مهم نیست که چه کاری را انجام می‌ دهید فقط باید کاری کنید که نتیجه‌ ای به همراه داشته باشد تا بتوانند شما را راضی کند.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 1 مهر 1398
  • منبع :
  • اختصاصی پارسی سرا
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.