ورود کسب و کارهای سنتی و فنی به دنیای دیجیتال!

ورود کسب و کارهای سنتی و فنی به دنیای دیجیتال!

ورود کسب و کارهای سنتی و فنی به دنیای دیجیتال! از حدودهای سال ۱۳۹۱ که موبایلهای هوشمند همه گیرتر شد دنیای زندگی دیجیتالی رنگ و بوی تازه ای به خود گرفت. در …

مشاوره سئو سایت چیست؟

مشاوره سئو سایت چیست؟

مشاوره سئو سایت چیست؟ مشاوره سئو چیست و چرا تمامی سایت‌های اینترنتی به این مشاوره نیاز دارند؟ دیده شدن یک سایت در میان هزاران وبسایتی که وجود دارد، چندان ساده نیست و …

از دیدنی های ایروان و موزه کافسجیان در تور ارمنستان

از دیدنی های ایروان و موزه کافسجیان در تور ارمنستان

از دیدنی های ایروان و موزه کافسجیان در تور ارمنستان میدان جمهوری و موزه تاریخ ارمنستان این میدان یکی از بهترین نقاط شهر برای شروع بازدی های توریستها و گردشگران میباشد از …

دیدنی های بخش آسیایی در سفر به استانبول

مرکز خرید آکاسیا

مرکز خرید آکاسیا یکی از بهترین مجموعه های خرید و گردشگری در منطقه آسیایی استانبول میباشد که در این مجموعه میتوان از بوتیک های شیک و فروشگاه های متنوعی برای خرید پوشاک و اکسسوری های مختلف بازدید نمود در این مجموعه که در شش طبقه بنا شده است میتوان از سیصد فورشگاه بازدید داشت .در مرکز خرید آکاسیا امکانات تفریحی و رفاهی مانند رستوران ها و سینما و چند کافه و سوپر وجود داشته و دارای پارکینگ بزرگی میباشد .در این مجموعه میتوانید از برند های مشهور و خاص دیدن کنید خرید های خوبی داشته و مناسب افراد خوش سلیقه و خاص پسند میباشد .

محله قدیمی اسکودار در بخش آسیایی

این محله در قلب بخش آسیایی تور استانبول واقع شده است و دارای جاذبه های تاریخی از معماری ها و بافت قدیمی و خانه های قدیمی گرفته تا چند جاذبه تاریخی بوده و در این بخش میتوان گردشی آرام را در یکی از محله های دنج و خلوت و خوش منظره تجربه نمود .قدمت شهر نشینی این منطقه به بیش از دوهزار سال پیش رسیده و بناهای تاریخی زیادی را در این بخش میتوان جستجو نمود .

مرکز خرید های خیابان بغداد

به گزارش سفر باتو ، خیابان بغداد مشهور ترین خیابان بخش آسیایی بوده و در این خیابان که پر است از کافه ها و رستورانهای شیک و انوع مراکز خرید پاساژ ها و بوتیک های متنوع میتوان از صبح تا شب به خرید و گردش در بهترین منطقه استانبول مشغول شد و در نهایت یکی از کافه ها و رستورانها را برای صرف غذا انتخاب نمود .رستورانهای این خیابان بهترین غذاها را در منوی خود داشته و بهترین سراشپز ها را برای سرو انواع غذاها دارند .این خیابان در بخش اسیایی شب های زنده و پر شوری داشته و در بوتیک های ان میتوان به دنبال لباس های خاص مجلسی رفت .

مر کز خرید کوزی یکی از بهترین مراکز خرید خیابان بغداد میباشد که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه توریست ها نیز قرار گرفته و دارای امکانات عالی رفاهی میباشد .تقریبا مجموعه ی کاملی از برند های ترکیه ای در این مجموعه گرداوری شده و میتوان همه ی انها را در یک مکان دید و خرید های خوبی را تجربه نمود .

خیابان بغداد دارای پیاده رو هایی پهن میباشد که رستورانها و کافه های کنار خیابان بساط میز و صندلی های خود را در پیاده رو ها چیده اند و بوتیک هایی دارد که واقعا هر کس رد شود عاشق لباسهایش میشود .این خیابان به خیابان خرید و تفریح و خوش گذرانی در قسمت آسیایی مشهور میباشد .محله ی کوچک در بغداد وجود دارد که بستانچی نام داشته و این محله به سمت ساحل زیبای دریا میرسد و در انجا میتوان از اسکله های قدیمی و ایستگاه قطار و باغهای چای و ماهی فروشی های متنوع دیدن نمود .در این محله جاذبه های متنوعی برای بازدید وجود داشته و میتوان از این بخش به جزایر پرنس نیز دسترسی داشت .

کاخ بیلربی

این کاخ در قرن هجدهم میلادی در اوخر دوره عثمانیان بنا شده است و کوچک تر از سایر بناهای باشکوهی مانند دولماباغچه و توپکاپی میباشد این کاخ به عنوان منطقه ای برای اقامتگاه تابستانه ی سلاطین عثمانی کاربرد داشته است و معماری ان برگرفته از سبک های اروپایی و فرانسوی میباشد .دارای بخش اصلی و بخش حرمسرا بوده و در منطقه ای خوش منظره بر حاشیه ی تنگه بسفروس از دور خود نمایی میکند .همه روزه از صبح تا عصر میتوانید از کاخ بیلربی دیدن داشته باشید .

منطقه قدیمی کادیکوی

منطقه کادیکوی از محله های دنج و ارام استانبول میباشد سواحلی مناسب پرسه زنی و پیاده روی در کنار اب های ارام مرمره داشته و در ان میتوان هم از مناطق قدیمی دیدن نمود و هم بناهای مدرنی که جدیدا در کنار بافت قدمی بنا شده اند را بازدید کرد .رستورانهای کادیکوی همگی قدیمی و با تجربه های عالی در زمینه سرویس دهی به مشتری و کیفیت بالای غذاها بوده و چند هتل لوکس در این بخش قرار گرفته اند که مخاطبان و توریست های خاصی از آنها استقبال میکنند .

مارینا

مارینا نام بخشی از منطقه آسیایی استانبول میباشد که در این منطقه بخش اروپایی استانبو هم قرار گرفته است و مارینایی که در بخش اسیایی واقع شده است جذاب تر از قسمت اروپایی بوده و در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه گردشگران این شهر بوده زیرا در این بخش میتوان با انواع قایق ها قایق سواری در دریای زیبای مرمره را تجربه نمود و با قایق های تفریحی در اب های این بخش به گردش دریایی رفت .سواحل بخش آسیایی مارینا بهتر زیباتر و امکانات رفاهی جذابتری را نسبت به بخش اروپایی آن دارند .

برج خیمه

این برج قدیمی در انتهای تنگه بسفروس قرار گرفته و نمای خیره کننده ای را در شب داشته و دارای بنایی خاص و متفاوت از سایر برجها بوده و همچنین کمتر شناخته شده میباشد .

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 16 بهمن 1398
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.