بهترین نوشیدنی های تابستانی که به راحتی آماده می شوند

بهترین نوشیدنی های تابستانی که به راحتی آماده می شوند

بهترین نوشیدنی های تابستانی که به راحتی آماده می شوند در فصل گرما و در این آب و هوای تهران قطعا بعد از خستگی و ورزش یا فعالیت های روزانه بجای آب …

آموزش دور زدن تحریم بایننس با سرور مجازی بایننس

آموزش دور زدن تحریم بایننس با سرور مجازی بایننس

آموزش دور زدن تحریم بایننس با سرور مجازی بایننس همانطور که می دانید ارز دیجیتال آینده بسیار خوبی دارد و فعالیت در بایننس یکی از روش های کسب درآمد و خرید و …

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان

زیبایی پوست با ماسک صورت و آبرسان کامان زیبایی پوست و طراوات آن از جمله موضوعات مهم برای هر خانمی است. به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه‎ی محصولات پوستی در زندگی خانم‌ها، …

بلیط اتوبوس تهران تبریز رویال سفر

حمل و نقل اتوبوس به دلیل قیمت پایین خرید بلیط اتوبوس و در دسترس بودن زیاد، متداول‌ترین وسیله سفر به سراسر ایران است. هر ساله حدود ۴۰۰ میلیون سفر با اتوبوس در کشور انجام می‌شود. بنابراین، برای گردشگرانی که طرفدار وسایل حمل و نقل ارزان قیمت هستند و نقاط بسیاری در برنامه سفر خود دارند، انتخاب مناسبی خواهد بود. در حال حاضر بیش از ۲۰ شرکت اتوبوس خصوصی وجود دارد که حمل و نقل بین شهری را در ایران ارائه می‌دهند که با خرید بلیط اتوبوس می‌توانید از آنها استفاده کنید. با این حال، رویال سفر ایرانیان، همسفر، ایران پیما و سیر و سفر به عنوان بزرگترین و بهترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور شناخته می‌شوند.

خرید بلیط اتوبوس‌های رویال سفر

شرکت‌های اتوبوسرانی ایران خدمات خود را در دو سرویس استاندارد و VIP ارائه می‌دهند. شرکت اتوبوسرانی رویال سفر اتوبوس های VIP ارائه می‌دهند. اتوبوس‌های VIP نسبت به اتوبوس‌های معمولی راحت‌تر هستند و شامل تهویه هوا، صندلی‌های جادار یک نفره و دونفره، یخچال، تلویزیون خصوصی و بوفه هستند. خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بسیار آسان است و می‌توانید آن را از سایت‌ها و ترمینال تهیه کنید.

به طور کلی در اتوبوس‌های ایران غذا ارائه نمی‌شود اما به هر مسافر یک بطری آب، آب میوه و یک بسته تغذیه داده می‌شود که شامل تعدادی میان وعده مانند بیسکویت، کیک و… است. اتوبوس‌های ایران نیز فاقد توالت هستند. اما مرتباً در مناطق سرویس متوقف می‌شوند تا مسافران بتوانند توالت‌های عمومی پیدا کنند، میان وعده بخرند، غذا بخورند و پیاده روی کوتاهی داشته باشند تا خودشان را تازه کنند. با خرید بلیط اتوبوس رویال سفر از این امکانات بهره‌مند شوید.

پایانه‌های اتوبوس برای خرید بلیط رویال سفر

پایانه‌های اتوبوس عموما در حومه شهرهای بزرگ ایران واقع شده است، اما با تاکسی، مترو یا وسایل حمل و نقل دیگر به راحتی قابل دسترسی هستند. شرکت‌هایی که خدمات اتوبوس ارائه می‌دهند غرفه‌های جداگانه خود را در داخل ترمینال اتوبوس دارند که در آن می‌توانید بلیط اتوبوس خود را خریداری کرده یا تا زمان عزیمت خود صبر کنید. علاوه بر این، پایانه‌های اتوبوس به امکاناتی از قبیل سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های سوغات، سرویس بهداشتی و حتی خدمات اسکان مجهز شده‌اند. همچنین تقریباً در تمام ترمینال‌ها خدمات تاکسی و اتوبوس مخصوص به خود دارند. بهتر است از این تاکسی‌ها استفاده کنید زیرا آنها ایمن‌تر بوده و قیمت آنها ثابت است. در شهرهای بزرگ ایران، شهرهایی مانند تهران و اصفهان، ایستگاه مترو در مجاورت پایانه‌های اتوبوس وجود دارد. اگر یاد بگیرید که چگونه به آنها رسیدگی کنید، یک وسیله حمل و نقل سریع و ایمن را فراهم می کنند.

آیا حمل و نقل اتوبوس رویال سفر برای مسافران ایمن است؟

مسافران این اتوبوسرانی، دقیقاً مانند همه گردشگران دیگر، می‌توانند بدون هیچ مشکلی بلیط اتوبوس خریداری یا رزرو کنند. با این حال، دو قاعده وجود دارد که آنها باید رعایت کنند. مسافران زن انفرادی نمی‌توانند روی صندلی‌های ردیف اول یا در کنار یک غریبه مرد بنشینند. اگر این اتفاق بیفتد راننده یا نمایندگان شرکت اتوبوس می توانند صندلی مسافران زن را تغییر دهند. همه اینها نه به دلیل تبعیض جنسی بلکه برای تجربه راحت‌تر زنان انجام می‌شود. این اتوبوس‌ها در همه مسیرها خدمات ارائه می‌دهند. یکی از پر ترددترین مسیرها، مسیر تهران تبریز است.

چه مدت طول می کشد از تهران با خرید اتوبوس رویال سفر ایرانیان به تبریز برویم؟

فاصله تهران تا تبریز حدود ۶۳۰ کیلومتر است و تقریباً ۶ ساعت و ۴۰ دقیقه طول می‌کشد.

 

چند ایستگاه اتوبوس در جاده است؟ چقدر طول می‌کشد؟ آیا صرف غذا در جاده امکان‌پذیر است؟

با توجه به زمان عزیمت، اتوبوس معمولاً دارای یک توقف برای ناهار یا شام است که حدود ۱۵ یا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. شاید برای استراحت ۱۵ دقیقه دیگر هم وجود داشته باشد.

 

کدام شرکت‌های اتوبوس آماده خدمات رسانی در مسیر هستند و کدام یک بهترین است؟

شرکت‌هایی که آماده خدمات‌رسانی هستند عبارتند از: سیروسفر، رویال سفر، ماهان سفر چابک سواران، گیتی پیما و شماره تعاونی‌های اتوبوس شماره ۸، ۱۰، ۱۵ و ۱۶٫ یکی از بهترین شرکت‌های اتوبوسرانی در این مسیر رویال سفر ایرانیان هستند.

آیا اتوبوس‌ها شب‌ها در مسیر حرکت می‌کنند؟

اتوبوس‌های موجود در مسیر تهران تبریز نیز شب‌ها اجرا می‌شوند. آنها هر ساعت بین ساعت ۶ صبح تا ۲۳:۴۵ حرکت می‌کنند.

کدام ترمینال برای تبریز اتوبوس دارد؟

می‌توانید با داشتن برنامه سفر خود از پایانه‌های بیهقی و تهران غرب به ترمینال تبریز بروید.

 

کلاس‌های اتوبوس برای خدمت در این مسیر آماده هستند؟

اتوبوس‌های آماده خدمت‌رسانی هستند.. VIP ، Maral ، Man ، Dorsa و Scania

مسافران چقدر می‌توانند بار اتوبوس داشته باشند؟

هر مسافر می‌تواند بار اتوبوس را تا ۲۰ کیلوگرم حمل کند. اگر بار اتوبوس شما بیش از حداکثر باشد، باید مبلغ اضافی را پرداخت کنید.

اتوبوس‌ها از تهران به تبریز بالعکس روزانه از ساعت ۸-۹ صبح تا نیمه شب هر ساعت و گاهی اوقات هر نیم ساعت شروع می‌شوند.

با خرید بلیط اتوبوس علی بابا می‌توانید به راحتی از اتوبوس‌های رویال سفرایرانیان استفاده کرده و از تهران به تبریز بروید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 17 بهمن 1398
کپی بدون لینک مستقیم ممنوع می باشد.